REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Inwestycje w Przemyślu i okolicy

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Inwestycje w Przemyślu i okolicy

http://www.strefabiznesu.nowiny24.pl...mpleks-basenow

Miejmy nadzieje że znajdzie się inwestor i nie skonczy sie na obietnicach

Komentarz

Zamieszczone przez kamill91 Zobacz posta
      http://www.strefabiznesu.nowiny24.pl...mpleks-basenow

Miejmy nadzieje że znajdzie się inwestor i nie skonczy sie na obietnicach
      Nie chce mi się w to wierzyć,a bardzo chciałabym basen z prawdziwego zdarzenia w Przemyślu.

Komentarz

Z tego co pamiętam budowa tego kompleksu za lodowiskiem miała rozpocząć się kilka lat temu. Na chęciach niestety się skończy i wyjdzie jak z innymi zapowiadanymi od lat inwestycjami w Przemyślu.

Komentarz

najgorsze co może się zdarzyć to okrojone do minimum plany " bo jak na Przemyśl to wystarczy". Jak powstanie porządne z rozmachem bez podkarpacko-ścianowschodnich kompleksów to i zarobi na siebie i da przyjemność nam mieszkańcom.

Komentarz

Zamieszczone przez moraski Zobacz posta
            najgorsze co może się zdarzyć to okrojone do minimum plany " bo jak na Przemyśl to wystarczy". Jak powstanie porządne z rozmachem bez podkarpacko-ścianowschodnich kompleksów to i zarobi na siebie i da przyjemność nam mieszkańcom.
            Zgadzam się w 110%. Od kilkudziesięciu lat powtarza się ta sama historia. Wszystko co zbudujemy jest albo za krótkie albo za wąskie albo niewymiarowe albo... Taka przemyska "gospodarność". I dlatego nie mamy basenu do rozgrywania zawodów, hali sportowej, sceny widowiskowej, itd. na których można byłoby rozgrywać zawody na poziomie wyższym, przyjmować imprezy kulturalne i widowiska teatralne w pełnej obsadzie aktorskiej. itd. itp.
            "Pozdrawiam" miejskich myślicieli.
            Przy okazji - wspaniały mamy most i obwodnicę - bo jej projekt wyjątkowo nie został okrojony do przemyskiej miary.

Komentarz

Witam,

Przedstawiam bardzo ciekawą inicjatywę jaką jest stworzenie trasy rowerowej po wschodniej Polsce, która uwzględnia nasze miasto i województwo. Projekt jest współfinansowany z unii europejskiej i ma bardzo dużą szansę powstania. Wygląda to wszystko po prostu świetnie! Poniżej podaję stronę z linkiem do ankiety która pomoże w stworzeniu tego fantastycznego szlaku rowerowego. Tam też znajdziecie dokładne informacje co i jak. Wypełnienie jej to jakieś 10 min i przy okazji możecie wygrać jakieś rowerowe nagrody. Zapraszam gorąco !

Link :
              http://provestigo.pl/
              Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Co to za inwestycja na Bielskiego? - Napis informuje mniej więcej "Tu powstaje inwestycja infiore" lub "park infiore" coś takiego widziałem jadąc autobusem.
                Błogosławiony człowiek, który znalazł mądrość; mąż, który nabrał rozumu; Przyp. 3:13

Komentarz

blok - juz kończą budować.
                  Pray to your god, open your heart
                  Whatever you do, be afraid of the dark
                  Cover your eyes, the devil inside
                  One night of the hunter
                  One day I will get revenge
                  One night to remember
                  One day it'll all just end, oh

Komentarz

Zamieszczone przez adam_per Zobacz posta
                    Co to za inwestycja na Bielskiego? - Napis informuje mniej więcej "Tu powstaje inwestycja infiore" lub "park infiore" coś takiego widziałem jadąc autobusem.
                    Poniżej wizualizacji jest link do Forum Rozwoju Przemyśla, gdzie znajdziesz wszystko na temat tej inwestycji !!!

Kliknij tu => INFIORE PARK
                    Pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez Snoopy Zobacz posta
                      Poniżej wizualizacji jest link do Forum Rozwoju Przemyśla, gdzie znajdziesz wszystko na temat tej inwestycji !!!

Kliknij tu => INFIORE PARK
                      thx
                      Błogosławiony człowiek, który znalazł mądrość; mąż, który nabrał rozumu; Przyp. 3:13

Komentarz

Ważną inwestycją w Przemyślu, o której pewnie nie jedna osoba z Was nie słyszała jest projekt unijny, (www.praca.b4.org.pl/centra-pracy) który pomaga bezrobotnym w znalezieniu pracy a pracodawcą też zapewnia różne korzyści, jeśli zatrudnią bezrobotnego. Osobiście polecam ich usług, bo są bezpłaten a ja dzięki nim od dwóch miesięcy pracuje (dodam, że mam 38 lat i od ponad roku szukałem pracy)

Komentarz

W koncu kino wam wybuduja . Galeria Sanowa w miejscu "starego" C&A. Rozpoczecie prac na poczatku lutego.
                          Ja nic nie muszę, ja mogę. Poza tym niedobry jestem...

Komentarz

Zamieszczone przez tomciu Zobacz posta
                            W koncu kino wam wybuduja . Galeria Sanowa w miejscu "starego" C&A. Rozpoczecie prac na poczatku lutego.
                            W Centrum jest pusto. Po co drugie kino?

Komentarz

Zamieszczone przez SSIK Zobacz posta
                              W Centrum jest pusto. Po co drugie kino?
                              Po to, żeby ludzie nie musieli jeździć do Rzeszowa.
                              Wiesz przecież, że nasze kino "CK" trochę odstaje od wygody i jakości kin sieciowych. Jeżeli jest jedna sala to i jeden film o jednej godzinie Więcej sal to i więcej zróżnicowania co do filmów. Większy wybór i znajdą się chętni Po co tracić czas i kasę na jazdę do Rzeszowa przecież będziemy mieć u siebie - 10 min jazdy samochodem zamiast godziny Jak nie ma konkurencji to puszczają co chcą. Pojawi się konkurencja to będą myśleć czym ściągnąć widzów do kina !!!
                              Pozdrawiam

Komentarz

Hahaha zabawne to porównanie z "kinem" Centrum. Nie zapomnę jak pan "woźny" czy "szatniarz" przeszukiwał torebkę mojej dziewczyny w poszukiwaniu nielegalnego jedzenia albo napoju bo "kto to będzie sprzątał". A w kinie były 4 osoby.

Komentarz

Pracuję...
                                X