REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Inwestycje w Przemyślu i okolicy

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Inwestycje w Przemyślu i okolicy

Od mojego ostatniego wpisu ten wątek odwiedziło chyba ponad sto osób i nikt się nie odezwał, ludzie czy nikomu nie zależy na dobru tego miasta ?
    FORUM ROZWOJU PRZEMYŚLA
    Wszystkie inwestycje w jednym miejscu
    Z A P R A S Z A M Y

Komentarz

Ja się bardzo ucieszę jeśli pojawi się taki dział. Lubię bardzo przeglądać - czasem zabieram głos tu i ówdzie - materiały dotyczące nowych inwestycji w Przemyślu. Cieszą mnie remonty i budowy, lubię zmiany. Jeśli pojawi się taki dział, to być może i ja zacznę zamieszczać zdjęcia - sprzęcik jest.

Komentarz

Hamster, moim zamiarem nie jest założenie jakiegoś działu na P24 poświęconego inwestycjom, ale osobnego organizmu, który by tworzyli pasjonaci szeroko rozumianych inwestycji. W innym miastach tego rodzaju przedsięwzięcia sie udały jak napisałem wyżej, pora na nas. Może warto założyć takie stowarzyszenie i działać dla miasta, dla jego rozwoju, dla przyszłych pokoleń. Może warto wcielić się w rolę młodego dziennikarza, który dociera do ciekawych informacji, co "tu i ówdzie" będzie się budowało czy remontowało i później umieszczać zdobyte informacje na stronie internetowej (naszej tj. FRP), by podzielić się nimi z mieszkańcami miasta i ie tylko tego grodu.
        Pomysł wydaje mi się dobry, ale jego realizacja zależy wyłącznie od zaangażowania młodych ambitnych ludzi, w końcu w naszym pięknym herbie widnieją słowa LIBERA REGIA CIVITAS, co znaczy wolne miasto królewskie, tyle że Civitas znaczy również "obywatel", czyli Wolne Miasto OBYWATELSKIE, pokażmy, że takim jesteśmy !
        FORUM ROZWOJU PRZEMYŚLA
        Z A P R A S Z A M Y

Komentarz

Jestem jak najbardziej ZA !!

Komentarz

Ciekawy pomysł. Miejmy nadzieje że wypali

Komentarz

Podoba mi się pomysł.Jestem ZA !
              Forum Rozwoju Przemyśla

Komentarz

Popieram obiema "ręcami i nogami" pomysł i proponuję jakieś małe spotkanie organizacyjne po nowym roku...
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Zamieszczone przez tira-rira Zobacz posta
                  Popieram obiema "ręcami i nogami" pomysł i proponuję jakieś małe spotkanie organizacyjne po nowym roku...
                  O super ! Proponuję spotkać się 2 stycznia (piątek) o godzinie 17 w restauracji "Mieszczańska" lub w innym miejscu wskazanym przez Was. Czy termin odpowiada ?
                  FORUM ROZWOJU PRZEMYŚLA
                  Z A P R A S Z A M Y

Komentarz

Zamieszczone przez Kostek Zobacz posta
                    O super ! Proponuję spotkać się 2 stycznia (piątek) o godzinie 17 w restauracji "Mieszczańska" lub w innym miejscu wskazanym przez Was. Czy termin odpowiada ?
                    Jestem za !!! W miarę możliwości postaram się pomóc w realizacji projektu FRP. Termin i miejsce spotkania jest OK.
                    Pozdrawiam

Komentarz

A gdzie jest "Mieszczańska" ?? jak dla mnie dobry by byl tez Zderzak :P

Komentarz

Mieszczańska mieści się w kamienicy, w której znajduje się Muzeum Historii Miasta Przemyśla. Zderzak też jest dobrym miejscem tylko, że trochę za głośne jak na tego typu spotkanie.

A pozostałym termin odpowiada ?
                        FORUM ROZWOJU PRZEMYŚLA
                        Z A P R A S Z A M Y

Komentarz

Mi nie bardzo - będę mobilny dopiero po 5 stycznia i z reguły jestem dostępny od 19.00
                          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Witam.
                            Wiecie co, na podforum, paralotnie w Przemyślu i okolicach zakładka stowarzyszenie, toczy się bliźniaczy temat, którego jestem animatorem. Zamysł świetny i popieram. Jako, że dłuższy czas "intelektualnie" pracuję nad podobnym przedsięwzięciem to mogę służyć pomocą. Jak się Wam uda, to macie, przynajmniej odemnie zdjęcia z powietrza architektury i inwestycji przemyskich.

pozdrawiam. Prodi

Komentarz

Chłopaki i dziewczęta - kto żyw i zainteresowany podjętym tematem niech nie zwleka, przed chwilą rozmawiałem telefonicznie z Kostkiem i uzgodniliśmy termin spotkania na sobotę 3 stycznia o godz. 17.00 w Restauracji Mieszczańskiej.

Prodi - dzięki za oferowaną pomoc - na pewno skorzystamy, a jeśli masz ochotę to zapraszamy.

Komentarz

No to do zobaczyska w sobote
                                Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!

Komentarz

Pracuję...
                                X