REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Adwokat

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Adwokat

Poszukuję dobrego adwokata znającego się na sprawach bankowych. Poleccie tylko osoby, które znają się dobrze na swoim fachu.

ja muszę kogoś znaleźć
    Ostatnio edytowany przez Radoos; [ARG:4 UNDEFINED].

Odp: Adwokat

Wiesz, adwokaci dzielą się głównie na tych co zajmują się sprawami karnymi, cywilnymi i gospodarczymi. Sprawy bankowe można podpiąć pod każdą z tych dziedzin jeśli się nie zna bliżej tematu.

Komentarz

Ja bym polecił tę kancelarię:

Temida s.c. Kancelaria Radców Prawnych
      Mickiewicza 9
      Tel.: (16) 6751350

Kilkukrotnie korzystałem z ich usług. Zawsze z sukcesem.
      Z tego co wiem znają się także na sprawach bankowych.
      Jeden z radców jest (przynajmniej był niedawno) radcą prawnym jednego z przemyskich banków.
      Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Dziękuję. A którego banku jest radcą prawnym, to ma istotne znaczenie bo sprawa będzie przeciwko bankowi i może tu nastąpić "konflikt interesów"

Komentarz

Radca prawny to nie adwokat o którego początkowo pytałeś, więc sprecyzuj kogo konkretnie poszukujesz. Kogoś kto tylko Ci udzieli porady prawnej czy kogoś kto Cię będzie reprezentował na sprawie.

Komentarz

Wyraźnie piszę kogo szukam ADWOKATA ale to nie znaczy ,że nie interesuje mnie polecony radca prawny powiązany z bankiem i znający się na prawie bankowym, który wiedzę może mieć bardzo przydatną w tej sprawie.

Komentarz

Radca prawnyprawnik świadczący pomoc prawną podmiotom gospodarczym, jednostkom organizacyjnym oraz osobom fizycznym, która polega przede wszystkim na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami.
              Zasady wykonywania zawodu radcy prawnego określa ustawa[1] z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych.
              Radcowie prawni zorganizowani są na zasadach samorządu zawodowego. Jednostkami organizacyjnymi samorządu posiadającymi osobowość prawną są okręgowe izby radców prawnych i Krajowa Izba Radców Prawnych.
              Podstawową różnicą między radcami prawnymi a adwokatami jest możliwość świadczenia pomocy prawnej w stosunku pracy i pełnienia funkcji obrońcy w procesie karnym. Radcowie mogą pozostawać w stosunku pracy (czego nie wolno adwokatom), natomiast nie mogą być obrońcami w sprawach karnych i karnoskarbowych (do czego mają prawo adwokaci).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Radca_prawny

Co do Temidy. Z tego co pamiętam to chyba BGŻ i ING Bank Śląski.
              Tam jest kilku prawników więc nawet jeśli będzie "pewien rodzaj" konfliktu to jakoś sobie z tym poradzą (albo i nie - tego dowiesz się na miejscu).

Nie jest to kancelaria najtańsza ale zdecydowanie przykłada się do pracy.
              Nie miałem problemu takiego jak z pewnym "adwokatem" przemyskim gdzie Pan w połowie drogi na rozprawę do odległego o 300 km miasta (oczywiście musiałem go zawieźć - gdzie na końcu rozprawy przedstawił sądowi swoje koszty podróży do uwzględnienia w dochodzonej od strony pozwanej sumie) przypomniał sobie, że zapomniał swoich akt. Na rozprawie tak improwizował, że dostał karę od Sędziego.
              Nie muszę dodawać, że sprawę przegraliśmy. W kolejnej instancji Temida rozprawiła się z tematem w "dwie rozprawy".
              Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Dzięki

Komentarz

Sorry ze odkopuje temat, ale mam problem i zmuszony jestem skorzystac z radcy prawnego, czy moze mi ktos takowego polecic, ale od spraw rodzinnych, dostalem z firmy adres jakiegos darmowego "niby" z ul. Klasztornej ale chce znac innych radcow z polecenia. Z gory dziekuje.

Komentarz

Jedną z najlepszych Kancelarii Adwokackich, jaką znam, jest ta, która znajduje się w Łodzi http://www.kancelaria-kfk.pl/ . Zespół Adwokatów i Radców Prawnych, którzy w niej pracują to zespół profesjonalistów z bardzo dużym doświadczeniem. Mają świetne kwalifikacje w zakresie różnych specjalizacji. Prawa cywilnego, podatkowego, rodzinnego oraz innych. Zachęcam do kontaktu z nimi.

Komentarz

W sumie sprawy bankowe to dość skomplikowana branża, ale myślę że z pewnością któryś z adwokatów byłby w stanie pomóc. Ja jeżeli mam jakikolwiek problem to odzywam się do ulubionej kancelarii i za każdym razem z pozytywnym skutkiem udaje się te sprawy rozwiązać.

Komentarz

W sumie jeszcze mogę dodać, że jeśli chodzi o kwestie prawne to jak czytałem to adwokaci bywają dość często na sprawach rozwodowych. Moim zdaniem jak to napisano w https://prawoprosto.pl/jak-przeprowadzic-rozwod/ to warto jest wiedzieć ogólnie jak przeprowadzić rozwód, gdyż nigdy nie wiemy jak ta wiedza może nam się przydać.

Komentarz

Pracuję...
                        X