REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

interaktywny plan miasta

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• interaktywny plan miasta

źródło www.przemysl.pl
    "Prezentujemy Państwu zupełnie nowy interaktywny plan Miasta Przemyśla, który pozwala na szybką lokalizację szukanych obiektów, ulic, dzielnic. Ponadto istnieje możliwość uzyskania dodatkowych informacji o wybranych obiektach, takich jak dane teleadresowe, odnośniki do stron internetowych a w wielu przypadkach również bardziej szczegółowe opisy a nawet zdjęcia obiektu."

Moim zdaniem przydatny i dobrze zrobiony choć wymaga jeszcze dopracowania.

http://www.intermapa.pl/mapa.php?kod2=44_85968
    Ostatnio edytowany przez Radoos; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: nieprawidłowy link

Odp: interaktywny plan miasta

Plan oczywiście wymaga dopracowania, nie udało się uniknąć błędów, przy tylu zgromadzonych danych. Ale jeżeli ktoś zauważył błąd np. w nazwie ulicy, czy danych obiektu, to proszę o informację na maila: promo@um.przemysl.pl tak by można było go szybko usunąć. Sam wyłapałem tego trochę i większość została poprawiona, część czeka na poprawkę a reszta pewnie wyjdzie w tzw. praniu.

Komentarz

Zamieszczone przez Przemas Zobacz posta
      Plan oczywiście wymaga dopracowania, nie udało się uniknąć błędów, przy tylu zgromadzonych danych. Ale jeżeli ktoś zauważył błąd np. w nazwie ulicy, czy danych obiektu, to proszę o informację na maila: promo@um.przemysl.pl tak by można było go szybko usunąć. Sam wyłapałem tego trochę i większość została poprawiona, część czeka na poprawkę a reszta pewnie wyjdzie w tzw. praniu.
      Miałem raczej na myśli doskonalenie i uzupełnianie informacji, dodawanie nowych miejsc, instytucji, lokali itp. nie były to słowa krytyki bo inicjatywa bez wątpienia jest godna pochwały!

Komentarz

Fajne, przyda się na pewno )) czekałem na coś takiego.

Powiesz mi jeszcze dlaczego jest ona wykonana w takiej technologii? jak dla mnie użycie np google maps - byłoby racjonalniejszym krokiem ku takiej inicjatywie - chociaż to nie duży problem (po prostu znacznie lepiej przegląda mi się google oraz dużo więcej można "wyciągnąć" przy mniejszym zachodzie)

Ale jest i tak fajnie ))
        ....::::::::....

Komentarz

Pracuję...
        X