REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

WWW.ZDERZAK.ORG - jesienne czady:)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: WWW.ZDERZAK.ORG - jesienne czady

Zamieszczone przez ZDERZAK-PUB Zobacz posta
    ach i och... dziekuje towarzyszu Wawro za te życzliwe słowa... szkolenia w Moskwie w Ministerstwie spraw wewnętrznych i propagandy socjlistycznej przyniosły obfite żniwo jak widzę... BRAWO ... będzie order!...
    Jak czytam te słowa to śmiać mi się chce. Dziwne, że towarzysz Wawro dopiero co załączył posta na ten temat:/ Zapomnieliście dodac, że bojówki solidarności będą przez towarzysza Wawro oraz towarzysza Syberiusa pacyfikowane(potrzebny sprzęt znajduje się przeciez przy barze) lub przepytywane z kolend do Dobrego Wujka Stalina (w końcu święta za pasem. Co do braku miejsc w lokalu to apeluję do wszystkich zainteresowanych tematem: Korzystajcie póki można bo niedługo Wrona swoje meble przynosi tj. przeprowadza się i juz całkiem nie będzie gdzie usiąść;P <jeśli są błędy ortograficzne to nie z mojej winy- w czasie gdy nauke pobierać powinienem w łagrze syberyjskim srogie lata przesiedziałem za rzekome spekulacje i bumelanctwo>

Komentarz

Jak się w Komsomole uczyć nie chciało, to cóż, na Syberii w przeręblu się ryby łowiło!
      Dziewczę urody niespotykanej, lecz chude jak po sześciu miesiącach tęgiego oblężenia!!

Komentarz

Zamieszczone przez Wesoły Romek Zobacz posta
        Mam pytanie, czy ten maluch to prawdziwy "klasyk" czy tylko poprzez chromowany zderzak i "cytrynki" zrobiony na jednego z pierwszych kaszlaków ?
        Dobry klimat daje w tym barze
        Pozdrawiam
        Taa, m.in. posiada czarną listwę na pasie bocznym , taką jakie były w rocznikach '90 .

Komentarz

nie czepiajmy się detali - na listwie nikt nie siada, a maluszek jak na swoją klasę jest bardzo wygodny i można nim się wybrać w baardzo długą podróż ... i ten klimat

Komentarz

Nikt się nie czepia
            Klimat faktycznie jest dobry.

W poprzednim poście zły cytat
            Ostatnio edytowany przez Wesoły Romek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zostało zmienione oświetlenie malucha, teraz to można na prawdę "odjechać"
              Dziewczę urody niespotykanej, lecz chude jak po sześciu miesiącach tęgiego oblężenia!!

Komentarz

No bo ty sie boisz myszy
                zderzak git
                Ostatnio edytowany przez reatard#1125; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: grown up fucked up
                WTF? FTW

Komentarz

Pracuję...
                X