REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co sądzicie o "kanarach"?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co sądzicie o "kanarach"?

Witam

Co sądzicie o przemyskich "kanarach" np. z MZK (kontrole wykonuje zewnętrzna firma)?

Wczoraj dzwoniłem do dyspozytora MZK i spytałem się dlaczego kontrolerzy biletów nie są umundurowani? Skoro w regulaminie MZK jest punkt, że kontrolerzy powinni być umundurowani
    A on na to, że kontrole wykonuje odrębna forma i ich to nie dotyczy.

P.S. Pamiętam jak kilka lat temu jeździli takim polonezem z takim szyldem jak mają TAXI "Kontrola biletów" i dwoma żółtymi "kogutami".
    I jak chodzili ubrani w takich granatowych mundurach zwisających do kostek.

Odp: Co sądzicie o "kanarach"?

Gdyby się odznaczali, łatwiej byłoby ich rozpoznać i... po prostu nie wsiadać ;p (bez biletu)
    Kocham nasze piekło!
    - Dlaczego?
    Jest tam ciepło.

Komentarz

nowa firma jak dla mnie jest bardziej widoczna. Bardzo często spotykam kontrole. Niestety, wielu kontrolerów (dotyczy panów) jest niemiłych.

Komentarz

Cytując treść piosenki jednych z najznamienitrzych bardów polskich epoki odrodzenia umysłowego:"nie chcę, nie lubię, nie ruszam bo zgubię..." Pracę tych niemiłych panów porównuje jedynie do pracy komornika oraz strażnika miejskiego. Utrudniają i zatruwają życie. Myśle że treść tego pytania jest retoryczna i nie na miejscu. Ot co.

Komentarz

taki zawód... czy miły strażnik miejski, komornik lub kontroler biletów byłby naprawdę skutecznym pracownikiem? chyba nie... Na początku pracy na pewno przejechali się na byciu miłym w stosunku do wykorzystujących to napotykanych w pracy ludzi :P
          Wiesz że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce.
          Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.

Komentarz

Pracuję...
          X