REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cud techniki na ścianie Urzędu Miasta

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cud techniki na ścianie Urzędu Miasta

Idąc dziś do pracy, jak odzień, zaobserwowałem na bocznej ścianie Urzędu Miasta (od strony pomnika Adama Mickiewicza) został zamontowany wyświetlacz.
    Zastanawia mnie co owy wyświetlacz będzie pokazywał, może poziom zadowolenia mieszkańców?? Taka mała miejska propaganda )
    Dziewczę urody niespotykanej, lecz chude jak po sześciu miesiącach tęgiego oblężenia!!

Odp: Cud techniki na ścianie Urzędu Miasta

takie wskaźniki jak w theam hospital :D Swoją drogą pewnie podziała tag długo jak ten przy Informacji Turystycznej...

Dołącz do mnie:

Komentarz

hihi Może tak źle nie będzie Swoją drogą taki wyświetlacz jest już na poczcie, po jaką cholerę drugi, jakoś nie pasuje do całości obiektu, tak pięknie odnowionego rzecz jasna
      Dziewczę urody niespotykanej, lecz chude jak po sześciu miesiącach tęgiego oblężenia!!

Komentarz

Zamieszczone przez Towarzysz Wawro Zobacz posta
        Zastanawia mnie co owy wyświetlacz będzie pokazywał,
        Z tego co widziałam:
        datę, godzinę, wilgotność powietrza, ciśnienie, siłę wiatru i adres internetowej strony przemyskiej

Komentarz

i informację że P. Choma jest wciąż wielce nam panującym włodarzem miasta.:D

Komentarz

... ktorego decyzje sa coraz mniej zrozumiale

Komentarz

Dyskusyjne moim zdaniem jest miejsce umiejscowienia owego cuda techniki.
              Ilość prezentowanych informacji - znikoma. Lepiej byłoby zainwestować w darmowy internet w mieście n iż wydawać kase na takie duperele, nikomu chyba niepotrzebne, godzina -> wieża zegarowa jest wystarczająco widoczna. Data? hmmmm... Temperatura ? P(R)ezydent wygląda przez okno i widzi, czy stok się rozmarza
              Dręczyciel.

Komentarz

Niedługo może zacznie wyświetlać przemówienia naszego wielkiego przemyskiego wodza

Komentarz

niech ktos zrobi fotke :P. Bo nie uczeszczam tych okolic.

Komentarz

Pracuję...
                  X