REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ozdoby świąteczne na moście Orląt

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ozdoby świąteczne na moście Orląt

Widziałem jak je zakładali i myślałem, że będą ładniejsze niż w poprzednich latach, myliłem się. Moim skromnym zdaniem są jeszcze bardziej ponure od "białych spadających gwiazd". Nie czepiam się wzorów tylko koloru (jedynego), te na ul. Jagiellońskiej prezentują się o niebo lepiej.

Nie umieściłem postu w wątku przemyskie paskudztwa tylko dlatego, że komuś może się to podobać, jeżeli moderatorom też się nie podoba to proszę o przeniesienie

Dla osób, które miasto odwiedzają jedynie przez p24 zamieszczam fotki.
    Załączone pliki

Odp: ozdoby świąteczne na moście Orląt

a, właśnie też chciałam o tym wspomnieć, bo przechodząc dziś przez most przyjrzałam się im bacznie.
    No cóż, nie trafili w mój gust, chociaż tylko cieszyć się że nie są to jakieś migające popierdółki. Mogłyby być zwykłe białe/żółte. Takie jak na rynku, bo ten prezentuje się o niebo lepiej :-)

Komentarz

Rzeczywiście mogli chociażby postawić na środku jakąś choinke. No cóż.

Komentarz

sa gusta i gusciki, zawsze sie ktos znajdzie... nie uwazacie ze w tym miescie to juz lekka przeginka marudzenia, na wszystko co popadnie? stok, muzeum, golebie na jagiellonskiej, rynek + drzewa, kolor kamienicy i co jeszcze? ;] PARANOJA

Komentarz

Przemyślak zawsze znajdzie powód do jęknięcia.
          OT: Co do gołębi to mimo wszystko uważam, że przemyskie są dość ułożone.

Komentarz

mnie sie tam podoba..w końcu choć raz jest inny kolor..nie wiem czy to chińszczyzna czy nie ale jak dla mnie okej. Zmiana standardu...a jeszcze do niedawna były pomalowane żarówki 100Watowe- to dopiero była jazda Jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma ważne że jest Tak zachwalany widzę jest rynek ale ni jak miernik temperatury, wilgotności i czasu mi nie pasuje do tych światełek Może to taki niu stajl?
            You will never walk alone...!

Komentarz

A mi się to oświetlenie nawet podoba.

Komentarz

A mi również przypadło do gustu...
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Zamieszczone przez neay Zobacz posta
                  sa gusta i gusciki, zawsze sie ktos znajdzie... nie uwazacie ze w tym miescie to juz lekka przeginka marudzenia, na wszystko co popadnie? stok, muzeum, golebie na jagiellonskiej, rynek + drzewa, kolor kamienicy i co jeszcze? ;] PARANOJA
                  Masz rację są gusta i guściki, jak napisałem wyżej komuś może się to podobać, mi się nie podoba. Nie krytykuje wszystkich tylko, jeden mały odcinek, który od reszty trochę odstaje. Nie każdemu musi podobać się wszytko co istnieje, lub to co Tobie.
                  I nie marudzę tylko chciałem podzielić się swoją refleksją (do czego służy forum... chyba).

Pozdrawiam
                  Przemyślak (wbrew pozorom niemarudny)

Komentarz

a ja muszę powiedzieć że tegoroczne ozdobienie mostu podoba mi się 100 razy lepiej aniżeli w poprzednich latach :D te światełka zwisające są świetne jedyne co mi się w tym nie podoba to ta kula świecąca jakoś do mnie nie przemawia reszta ozdób jest fajna :P

Komentarz

Kolorowe światełka? Przybliżają świąteczną atmosfere oraz... kolorują miasto .
                      Kocham nasze piekło!
                      - Dlaczego?
                      Jest tam ciepło.

Komentarz

Jak dla mnie świetne.

Komentarz

pewe: zgadzam sie z Toba, ale tegoroczne swiatelka sa o wiele lepsze niz kolorowe zarowki 220V

pozdrawiam

Komentarz

Czy mógłby ktoś wrzucić jeszcze jakieś nowe nocne fotki tych światełek ?
                            FORUM ROZWOJU PRZEMYŚLA
                            Wszystkie inwestycje w jednym miejscu
                            Z A P R A S Z A M Y

Komentarz

Nie widziałem ich jeszcze na żywo, ale zgodze się z niektórymi, że są lepsze od poprzednich! Kosztowały 40 tysięcy złotych (źródło tvp rzeszów)

Komentarz

Pracuję...
                              X