REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ozdoby świąteczne na moście Orląt

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: ozdoby świąteczne na moście Orląt

Nie zgodzę się z Wami. Cała Polska narzeka, nie ma co przypisywać tylko i wyłącznie ludziom z Przemyśla takich cech.. Po prostu łatwiej przychodzi człowiekowi krytyka niż pochwały, czyż tak nie jest? A chociażby w mediach.. mówi się o dobrych rzeczach? Nie. Tacy zwyczajnie jesteśmy jako ludzie.
    A może zamiast narzekać na 'narzekanie' lepiej napisać coś pozytywnego (może jacys pozytywnie zakręceni ludzie, miejsca, itp.) .. Po co powielać zachowania, które się potem samemu krytykuje..
    Przecież każdy wie, że dziecko nie nauczy się słuchając czyiś wywodów.. tylko biorąc przykład..

P.S.
    To taka aluzja do nas wszystkich.
    Ostatnio edytowany przez netka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Odp: ozdoby świąteczne na moście Orląt

Netka się nie narzeka tylko stwierdza fakt. Istotnie cała Polska narzeka, ale jednak Przemyśl to szczególny przypadek. Gdziekolwiek indziej nie spotyka sie czegoś takiego aż w takich stopniu. Zamkneli granice i wszyscy robią halo, ale sami nauczyli się w taki sposób rozwiązywać swoje problemy. Nie ma kasy? Chodźmy na granice. Czego to uczy? Chodzenia po najmniejszej sile oporu. Brutalne? Ale takie są fakty. Zamiast wziąć się w kupe człowiek zagrzebuje się we własnej bidzie, przy tym zwalając wine na miasto, na sytuacje. Cokolwiek nie chciałoby się otwierać, to odrzuca fakt - co zresztą został potwierdzony - że Przemyśl nie potrzebuje czegoś więcej od mordowni z piwem i pseudo klimatem, który jest taki sam jak wszędzie indziej. W końcu ludzie zamiast swojego nastawienia czepiają się np. rynku, bo myślą, ze są tacy halo do przodu. Nowa pizzeria, ok - ale co z tego? Ktokolwiek próbuje coś innego zrobić z miastem z czasem sie wypala, bo tylko on chce coś zrobić.

Nie krytykuje zachowań, które sama stosuje. Chciałam coś zrobic nie tylko dla siebie, zresztą nie tylko ja. Ale poszczególne jednostki nie wygrają z mentalnością i ogólnym nastawieniem.

Nie, tak jednak nie jest wszędzie.

Wyszliśmy troche z tematu, a nie powinniśmy. Zawsze oczywiscie możemy otworzyć oddzielny temat, bo jednak przemyślak to przemyślak i ja tu będę dyskutować. Za dużo się tu naoglądałam, nasłuchałam i sama doświadczyłam.
      Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
      X