REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Unijne skrzynki na korespondencje

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Unijne skrzynki na korespondencje

Witam , w blokach wymieniane sa przez spoldzielnie skrzynki korespondencyjne i tu moje pytanie - na jakiej wysokosci powinny byc montowane czy wysokosc jest dowolna czy jest to gdzies okreslone ? skrzyneczki sa wieszane moim zdaniem za wysoko !!!! ale pewnie tylko dlatego iz szkoda farby spoldzielni aby zamalowac slady po zdemontowaniu starych ktore byly wieksze .

Odp: Unijne skrzynki na korespondencje

Jak nie sięgasz to poproś mamę żeby Cię wzięła na rączki.

Komentarz

mhh u mnie są za nisko.. i nic w nich nie widać...paranoja!
      You will never walk alone...!

Komentarz

a u mnie wsadzili nowe ,ale kto ma mój kluczyk do skrzynki ??? U was roznosili klucze po wymianie ?
        Forum Rozwoju Przemyśla

Komentarz

Zamieszczone przez cr500r Zobacz posta
          a u mnie wsadzili nowe ,ale kto ma mój kluczyk do skrzynki ??? U was roznosili klucze po wymianie ?
          tak na 2 dzien.

Komentarz

Zamieszczone przez fedey Zobacz posta
            Jak nie sięgasz to poproś mamę żeby Cię wzięła na rączki.
            pytam powaznie , a TY kolego zaloguj sie na forum DOMOWE PRZEDSZKOLE .Prosze zobaczyc jak latwo mozna powyjmowac korespondencje sobie i innym bez kluczykow http://www.alert24.pl/alert24/1,8488..._zostawil.html
            Ostatnio edytowany przez arturrro; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

@cr500r, u mnie na bloku wisiała informacja, że kto nie odebrał klucza może go odebrać za potwierdzeniem w spółdzielni.
              Pozdrawiam

Komentarz

I znowu narzekanie. Że za wysoko, że kluczyka nie ma, że cos tam bo sąsiad ma zielona a ja zóltą, że nic nie widać - ma nie być widać bo jak jesteś ciekaw co masz w SWOJEJ skrzynce to po to jest kluczyk.:D
                A może by tak z usmiechem na twarzy - oooo jakie fajne nowiusienkie nowe skrzynki, troche pozytywów tzreba tez widziec w życiu

Komentarz

lezog "dziadu kalwaryjski" nie siej zamentu - nie narzekam na brak kluczyka, tylko pytam.
                  A to jest zasadnicza różnica.
                  A z tym widzeniem pozytywów to chyba do lustra - bo jak ty cały ten temat na czarno widzisz to Ty masz coś ze "wskaźnikiem myśli pozytywnych ", a nie Ci którzy coś tu napisali.
                  Forum Rozwoju Przemyśla

Komentarz

A mnie się wydaje, że wysokość zawieszenia skrzynek jest uwarunkowana wzrostem montera i stąd takie różnice

Komentarz

Zamieszczone przez lezog Zobacz posta
                      I znowu narzekanie. Że za wysoko, że kluczyka nie ma, że cos tam bo sąsiad ma zielona a ja zóltą, że nic nie widać
                      Przemyska mentalność.
                      Zamieszczone przez lezog Zobacz posta
                      A może by tak z usmiechem na twarzy - oooo jakie fajne nowiusienkie nowe skrzynki
                      Jeszcze dużo wody w Sanie upłynie zanim to się stanie.

Komentarz

Zamieszczone przez pewe Zobacz posta
                        A mnie się wydaje, że wysokość zawieszenia skrzynek jest uwarunkowana wzrostem montera i stąd takie różnice

Tak to prawda ale nie do końca. Wzrost montera jest istotny ale drugim czynnikiem mającym kolosalny wpływ na wysokośc skrzynek jest siła a dokładniej wytrzymalość fizyczna montera - taka skrzynka trochę waży i zawieszenie jej to nie jest jakieś hop siup - trza trzymac ciężar i tym cięzarem odpowiednio balansować żeby trafić na haki, zawiasy ect. Uważam również że bardzo istotnym elementem stanowiącym o wysokości skrzynek jest oszczędne podejście włodarzy spółzielni - gdyby miały byc w innym miejsću niż stare lub wyżej lub niżej, spółdzielnia musiała by pomalować na nowo, zamalować slady po starych skrzynkach a tak i wilk cały i owca syta :D

Komentarz

u mnie są też za wysoko....
                          maly nie jestem, ale muszę stawać na palcach by zobaczyć co jest w środku(mam nr 1, więc najwyżej)

Komentarz

ale bzdury.

Komentarz

OOO, jakie fajne nowiusieńkie skrzynki!

Ja też mam na samej górze i nawet stawanie na palcach nie pomaga..
                              Zapewniam, że ta metoda sprawdza się przy wzroście powyżej 180cm..

Martwi mnie natomiast to, że tak łatwo z nich wyciągnąć korespondencje.. a i nasz kluczyk pasuje do skrzynki sąsiadki obok!, mimo innego numeru zamka (z ciekawości sprawdziliśmy całość)... sąsiadka jeszcze o tym nie wie, na szczęście złych zamiarów nie mamy.

Komentarz

Pracuję...
                              X