REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Big City Pizza - czy ktoś się tam stołował ?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Big City Pizza - czy ktoś się tam stołował ?

Parę dni temu, przechodząc ul. Dworskiego zauważyłem, że w kamienicy przed Kredyt Bankiem, otwarto nowy lokal gastronomiczny pod nazwą Big City Pizza. W związku z tym, pragnę się dowiedzieć, jak smakują tamtejsze kulinaria. Czy może ktoś tam gościł i może polecić coś smacznego ??? Jakie mają ceny ??? W sieci znalazłem nawet ich stronę internetową Big City Pizza. Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Odp: Big City Pizza - czy ktoś się tam stołował ?

No, przemyska gastronomia poważnie się rozwija (;
    Proponuje Snoopy po prostu wejść i zamówić coś, co najbardziej apetyczniej tam wygląda.

edit:

Kurczę, nawet własna reklamówka:
    http://www.sunpizza.pl/index.php/id,...e_reklama.html

Bon apettito, mama mia d:

Komentarz

No niepowiem bardzo dobra... kebaby tez nieczego sobie.. przynajmniej w Rzeszowie

Komentarz

jadlem kebaba zwyklego a moja lepsza polowka jadla takiego rolowanego. Oba takie sobie, za duzo zielska w stosunku do miesa.

Komentarz

Jadłem pizze za dwa duże kawałki zapłaciłem 5 zeta podejrzewam ze na poczatku taka promocja , kumpel jadł kebaba ... takie sobie ,konkurencja może spać spokojnie

Komentarz

jaka konkurencja? ;] u nas w miescie jest moze z dwie pizzerie gdzie jest jadalna pizza

Komentarz

Dziękuję wszystkim za wyrażenie swoich opinii na temat tego lokalu i tamtejszych potraw .
              em, chyba rzeczywiście trzeba będzie tam wpaść i zamówić coś, co wygląda najbardziej apetycznie . Tylko w taki sposób będę miał porównanie w stosunku do innych pizzerii i kebabów. Na razie lokal i jego fast food musi poczekać, bo idą święta, a w lodówce pełno różnych smakołyków .
              Pozdrawiam

Komentarz

Pytanie OT nawiązujące do foty, czy najemca/właściciel ma prawo wyremontować takie obleśne odpadające tynki? Czy musi mieć zgodę jakiegoś konserwatora zabytków, bo dziwi mnie, że coś co można zrobić niewielkim kosztem jest tak zaniedbane.

Komentarz

pewnie zrobili na własną rękę , a co do jedzenia to jeżeli smakuje jak w innych punktach tej sieciowej knajpy które przeważnie znajdują się w centrach handlowych to ja podziękuję za ich jedzenie chodź pewnie ten akurat punkt to franczyza

Dołącz do mnie:

Komentarz

Możecie na ten tematpoczytać tu:
                    http://www.pizzerie.rzeszow.biz.pl/k...e/sunpizza.inc

Komentarz

Zamieszczone przez gryf Zobacz posta
                      Pytanie OT nawiązujące do foty, czy najemca/właściciel ma prawo wyremontować takie obleśne odpadające tynki? Czy musi mieć zgodę jakiegoś konserwatora zabytków, bo dziwi mnie, że coś co można zrobić niewielkim kosztem jest tak zaniedbane.
                      Kiedyś wynajmowałem lokal w "zabytkowym zabytku" i cokolwiek chciałem zrobić zawsze musiałem mieć 20 kg stosownych papierów.
                      Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Zamieszczone przez alien Zobacz posta
                        Kiedyś wynajmowałem lokal w "zabytkowym zabytku" i cokolwiek chciałem zrobić zawsze musiałem mieć 20 kg stosownych papierów.

No i tak w ramach zdrowego rozsądku konserwatora zabytków powinno być...inna bajka o zdrowy rozsądek konserwatora. lAle gdyby każdy "wynajmawator: cennych zabytkowowo budynkuw mógł robić co mu się chce to byśmy mieli np na zamku - dom publiczny a np. na zamku w krasiczynie disconightclubtonightforewer.

Komentarz

Zamieszczone przez gryf Zobacz posta
                          Oczywiście że musi być decyzja konserwatora. Co ważniejsze nie można sobie wyremontować jak się chce. Musi byc projekt uwzględniający poozostałą zabudowę, jeżeli jest bardzo zniszczony trzeba odnaleźć dokumentację jak wyglądał obiekt nie zniszyczony albo od odpowiedniego projektanta (czyt. drogiego) propozycję rekonstrukcji. Sam koszt prac i materiałów to 1/3 tego co trzeba wywalić na papierki pozwolenia projekty i tym podobne. Dlatego tak dużo w Przemyślu źle utrzymanych kamienic.
                          Myślę że jak ktoś otwiera taki lokal, i pakuje w niego masę pieniędzy (w środku jest całkiem przyjemnie, choć zalatuje mc donaldem), to pewnie też zamierza odnowić z zewnątrz. Pewnie na wiosnę jeżeli się lokal utrzyma coś się będzie działo.

Komentarz

dzięki za info, pzdr

Komentarz

Czyli prognozy Wasze jakie są, kolejna klapa w Przemyślu? czy przejdzie?

Jak będę na miejscu sam wybiore się na coś, smacznie wygląda, estetycznie jak prawie nigdzie w Przemyślu - tutaj czuć mniej wschodniego, zapiździałego klimatu - trochę świeżości
                              ....::::::::....

Komentarz

Pracuję...
                              X