REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Big City Pizza - czy ktoś się tam stołował ?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Manex
    odpowiedział(a)
    Odp: Big City Pizza - czy ktoś się tam stołował ?

ciekawe czy dobra pizza której nie ma od roku hahaah :D

swoją drogą aż mi się przypomniało jak raz byłem w środku zamówiłem pizze i dosłownie po 5 minutach tą pizzą można było walić o ścianę i nic by jej nie było :D normalnie w kamień się zamieniła :D

Zostaw komentarz:

• Youstynka
    odpowiedział(a)

Ciekawe czy dobre CO?

Zostaw komentarz:

• emma27z
    odpowiedział(a)

no ciekawe czy dobre

Zostaw komentarz:

• FrancisBegbie
    odpowiedział(a)

Hmm,

Terminal jest wszędzie? chyba nie w Przemyślu - tutaj na prawdę jest z tym kiepsko.

Szkoda, że tak dziwnie to wszystko wygląda w Przemyślu. Biznes się nie kręci a jak tak to ciuchland z bazaru. Zjeść nie ma za bardzo gdzie(np. chinczyk na 3go maja - menu zapiekanki, hamburgery), wypić jeszcze się jakoś da.

Ogólnie niezbyt ciekawie - wpadne tam po nowym roku zobaczę jak z jadłem, ogólnie wnętrze mnie zachęciło - inaczej jest. Ale jak wyjdzie dalej...

Zostaw komentarz:

• gozel
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez mozart Zobacz posta
    Jasne jest ze za płatność kartą są marże. Ja to rozumiem ale nie jest tak że wszystkie transakcje tam są robione karta. Niech kawałek pizzy kosztuje 50gr więcej ale terminal mogli by sobie sprowadzić. Terminal jest jednak w obecnych czasach wszędzie. To tak jak z papierowymi chusteczkami, serwetkami na stolikach czy talerzami zamiast papierowych tacek. Z nich też można zrezygnować, ale jednak standard jakiś musi być. Jak się uruchamia lokal to robi się biznes plan i koszta trzeba uwzględnić.
    A trafnym stwierdzeniem jest "To nie Biedronka"

Najwidoczniej w biznes planie grupą docelową są ludzie nie posiadający kart, kont, zdolności kredytowych lub właściciele wychodzą za założenia że pieniądz papierowy sam w sobie stanowi wartość.
    Z drugiej strony jaki sens był by w podpisywaniu umowy na terminal jak nie wiadomo czy za miesiąc juz tego lokalu nie będzie...jak przeżyją to może wtedy założą. Dać im szanse

Zostaw komentarz:

• mozart
    odpowiedział(a)

Jasne jest ze za płatność kartą są marże. Ja to rozumiem ale nie jest tak że wszystkie transakcje tam są robione karta. Niech kawałek pizzy kosztuje 50gr więcej ale terminal mogli by sobie sprowadzić. Terminal jest jednak w obecnych czasach wszędzie. To tak jak z papierowymi chusteczkami, serwetkami na stolikach czy talerzami zamiast papierowych tacek. Z nich też można zrezygnować, ale jednak standard jakiś musi być. Jak się uruchamia lokal to robi się biznes plan i koszta trzeba uwzględnić.
    A trafnym stwierdzeniem jest "To nie Biedronka"

Zostaw komentarz:

• n0rek
    odpowiedział(a)

@Yankes wole hot dogi ze statoil:P

Zostaw komentarz:

• gozel
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez YaNkEs_69 Zobacz posta
    @gozel: biedronka nie jest supermarketem, jest dyskontem który jedzie na takich marżach, że do klienta płacącego kartą w przypadku niektórych artykułów by dopłacali. W gastronomii z reguły sytuacja jest odwrotna.
    To fakt, polityka biedronki na tym się opiera, na minimalizacji kosztów. Tylko zastanawia mnie jedno. Skoro oszczędają na braku terminali, braku marży ( haraczu dla operatorów kart) to muszą niestety wiecej kasy włożyć w wynajęcie konwojów do obsługi transporu pieniędzy. Bo przy takich obrotach gotówkowych, czestotliwość przyjazdu takich konwojów jest większa. Muszą wiekszą kase włożyc w bezpieczeńswto - pracowników i klientów.( nie wiem czy to robią ). Już nie mówiąc o tym że żyjemy w takich czasach gdzei kartą mozna płacić nawet w malym sklepie - bo ejst to wygodniejsze, bezpuieczniejsze i często szybsze.

Zostaw komentarz:

• yankes_69
    odpowiedział(a)

Przy tym Mac'u jest Shell ze świetnym hotdogami i można płacić kartą :P

Zostaw komentarz:

• n0rek
    odpowiedział(a)

ja przezylem wieksze zaskoczenie gdy okazalo sie ze w Macu w Debicy nie mozna placic karta

Zostaw komentarz:

• yankes_69
    odpowiedział(a)

@gozel: biedronka nie jest supermarketem, jest dyskontem który jedzie na takich marżach, że do klienta płacącego kartą w przypadku niektórych artykułów by dopłacali. W gastronomii z reguły sytuacja jest odwrotna.

Zostaw komentarz:

• gozel
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez mozart Zobacz posta
    Jak dla mnie to jest lokal na szybka przekąskę w ciągu dnia. Jakbym miał wyjść wieczorem żeby w pizzeri posiedziec to już wolę Labambe albo Morfeusza na wynos bo pizza tam mi smakuje. Big city pizza ma to jedyne że na kawałki sprzedaja i dość szybko w ciagu dnia. Jednak zaskoczeniem było dla mnie stwierdzenie jak wyjąłem kartę "tylko gotówka". Lokal w dzisiejszych czasach i nie można kartą zapłacić? Ktoś o czymś zapomniał.

Wyobraż sobei ze jest taki supermarket w Przemyślu ( Biedronka ) że też trzeba płacic gotówką tylko....tragedia.

Zostaw komentarz:

• mozart
    odpowiedział(a)

Jak dla mnie to jest lokal na szybka przekąskę w ciągu dnia. Jakbym miał wyjść wieczorem żeby w pizzeri posiedziec to już wolę Labambe albo Morfeusza na wynos bo pizza tam mi smakuje. Big city pizza ma to jedyne że na kawałki sprzedaja i dość szybko w ciagu dnia. Jednak zaskoczeniem było dla mnie stwierdzenie jak wyjąłem kartę "tylko gotówka". Lokal w dzisiejszych czasach i nie można kartą zapłacić? Ktoś o czymś zapomniał.

Zostaw komentarz:

• smakosz
    odpowiedział(a)

W niedziele odwiedziłam tą pizzerię i stwierdzam, że średnio mi się podobało. Straszny syf na podłodze (okruchy, pozostałości pizzy, pogniecione menu w postaci ulotek) o stołach nie wspominając (poklejone ketchupem itd. itp). Trzeba się doprosić żeby go wyczyścili (robią to z wielką łaską). Na stolikach brak serwetek, ketchupów i sosu czosnkowego(które dają za darmo). Trzeba się nalatać za nimi po całej sali i prosić ludzi z innych stolików "czy łaskawie odstąpią produkt na sek". Sztućce niedomyte;/ (są jeszcze plastikowe, ale jak tu kroć pizze takim nożem?). Samoobsługa- osobiście nic do tego nie mam, poza tym że trzeba nasłuchiwać kiedy wywołają Twój nr. Co do samej pizzy to czekaliśmy na nią ok 40 min. Była spoko, tylko że zamówiliśmy dodatkowe pieczarki a ich nam nie dodano;/ ale kto po 40min czekania będzie się kłócił. Ogólnie jak na nowo otwarty lokal mogli by się bardziej postarać ;] Ale najlepiej iść i się samemu przekonać każdy ma inne gusta . pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• setka
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez Snoopy Zobacz posta
    Parę dni temu, przechodząc ul. Dworskiego zauważyłem, że w kamienicy przed Kredyt Bankiem, otwarto nowy lokal gastronomiczny pod nazwą Big City Pizza. W związku z tym, pragnę się dowiedzieć, jak smakują tamtejsze kulinaria. Czy może ktoś tam gościł i może polecić coś smacznego ??? Jakie mają ceny ??? W sieci znalazłem nawet ich stronę internetową Big City Pizza. Z góry dziękuję za pomoc

ostatnio sie tam stołowałem, mam mieszane odczucia. spodziewalem sie czegos wiecej. ladny wystroj chodz jakby bylo wiecej ludzi to nie ma sie gdzie ruszyc. ida troche na masowke. co do smaku no coz kazdy lubi cos innego ale mimo wszystko wole ramzesa. w big city pizza jest na cienkim ciecie, malo dodatkow wiecej ciasta, ketchup to wogle tragedia jednak zjejsc mozna dobrze ze sprzedaja kawalki pizzy i kebaby. ceny raczej dosc wysokie mimo wszystko polecam ramzesa znacznie smaczniejsze pizze

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X