REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Toya Cyfrowa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Toya Cyfrowa

Witam!!! Czy w Przemyślu jest dostępna TOYA CYFROWA? I jakie są warunki, czy trzeba być już niej abonamentem? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Odp: Toya Cyfrowa

tak jest dostepna.http://moya.toya.net.pl/

Komentarz

Dzięki wielkie. Z tego co wyczytałem na necie nie rozumiem. Czy trzeba być już abonamentem TOYI?

Komentarz

Zamieszczone przez Razio1 Zobacz posta
        Czy trzeba być już abonamentem TOYI?
        może łatwiej jest być abonentem ;p
        Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

ale cena 49.50 za analog jest lekkim przegięciem w dzisiejszych czasach.

Komentarz

Zamieszczone przez dudi998 Zobacz posta
            ale cena 49.50 za analog jest lekkim przegięciem w dzisiejszych czasach.
            A w Cyfrowej tylko 15zł? Coś za tanio...

Komentarz

15 za najmniejszy pakiet, cyfrowy plus jest podobny do analogowego i kosztuje 30 + wypożyczenie sprzętu 15zł HD lub 1zł SD /m-c, a to już jest lepsza oferta.
              Każdy dodatkowy pakiet kosztuje od 5zł w górę

Komentarz

brak konkurencji w miescie skutkuje wysokimi cenami TOYA TV , w lodzi maja 3 pakiety socjalny , mini , i podstawowy , w innych miastach gdzie toya swiadczy uslugi w socjalnym maja polsat i tvn a my ??? TV POLONIA , np . w Myslowicach w socjalcw jest POLSAT TVN tvp1 tvp2 . Tak jak pisalem na poczatku brak konkurencji =wysokie ceny !!! analog 49 to jest chore , nie wspominajac o jakosci nadawanych kanalow i odbiorze na nowych plaskich TV , gdzie widac jak na dloni jakosc oferowanej uslugi analogowej jak i cyfrowej.
                Ostatnio edytowany przez arturrro; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Jest konkurencja: polsat, n, cyfra. Konfigurując tam podobne pakiety cenowo wychodzi podobnie (bez promocji, bo te mają to do siebie, że szybko się kończą). Co do jakości nadawanego sygnału się nie wypowiem, bo nie mam porównania.

Komentarz

chodzi o konkurencje TV kablowych ....a nie operatorow satelitarnych to dwie rozne rzeczy , jezeli w miescie jest jeden operator TV kablowej to o czym my piszemy ? cene ustala i jak chcesz ogladac to plac .http://www.siecikablowe.fora.pl/ tu co nieco do rozjasnienia
                    Ostatnio edytowany przez arturrro; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez arturrro Zobacz posta
                      chodzi o konkurencje TV kablowych ....a nie operatorow satelitarnych to dwie rozne rzeczy , jezeli w miescie jest jeden operator TV kablowej to o czym my piszemy ? cene ustala i jak chcesz ogladac to plac .http://www.siecikablowe.fora.pl/ tu co nieco do rozjasnienia
                      Ok zgoda, ale w przypadku firmy Toya nadaje ona również sygnał cyfrowy. Jak już pisałem wcześniej nie porównywałem jakości obrazu, ani dźwięku. Chodzi mi wyłącznie o ofertę programową i ceny.

Komentarz

oferta programowa ok ale ceny .....ho ho

Komentarz

mam cyfrówkę z Toyi i powiem tak- co jakiś czas coś przerywa jim jam od kilku dni nie hula jest za to - foxlife- fajne seriale tu lecą

Komentarz

ale aby mieć pakiet cyfrowy trzeba mieć analogowy?
                            Wiesz że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce.
                            Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.

Komentarz

Tak trzeba - wtedy do pakietu podstawowego dopłacasz za przekaz cyfrowy i 1 pln za dzierżawę dekodera

Komentarz

Pracuję...
                              X