REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plan przebudowy placu przy Niedźwiadku

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Plan przebudowy placu przy Niedźwiadku

Zastanawiam się co myślicie o pomyśle przebudowy placu przed ratusze.
    W końcu jest to główny plac w przemyślu jeśli chodzi o jakiekolwiek imprezy kulturalne. Nie da sie pominąć też faktu że jest to też główne miejsce spotkań ludzi (powiedzenie "spotkajmy sie pod niedźwiadkiem" jest już chyba standardowe). A według planów Ratuszowców ma tam stanąć jakiś pawilon restauracyjny który dawać będzie przyjemność tylko tym co bogatszym (bo przecież restauracja w głównym rekreacyjnym punkcie miasta tania nie będzie) no i ratuszowi (który będzie z tego dochody czerpał)......A i pomysł usunięcia wszystkich drzew (oprócz 4) i zastąpienia ich donicami z roślinnością "niską" (krzaczki) jest dość niedzisiejszy biorąc pod uwagę że wszsytkie miasta europy dąrzą do ponownego zazielenienia swoich terenów a tylko my sie odzieleniamy......
    Więc co sądzicie o projekcie ?
    11
    Jesrtem za
    54,55%
    6
    Jestem przeciw
    36,36%
    4
    Nie mam zdania
    9,09%
    1

The poll is expired.

Odp: Plan przebudowy placu przy Niedźwiadku

A do kogo należeć będzie ta restauracja????????????

Komentarz

dziwi mnie fakt że pokazujesz same negatywne rzeczy tej inwestycji czemu nie pokażesz pozytywów np. takich ze zniknie ta durna kostka na której można nogi sobie połamać, a te drzewa to kiczowate łodygi i nic więcej

Komentarz

(powiedzenie "spotkajmy sie pod niedźwiadkiem" jest już chyba standardowe)
        Nie wiem jak twoi znajomi ale jeśli mi ktoś by zaproponował spotkanie "pod niedźwiadkiem" jak ty to nazywasz to czekał bym na niego pod dawnym pubem "Niedźwiadek", co innego jakbyś powiedział "spotkajmy się przy świni"

A według planów Ratuszowców ma tam stanąć jakiś pawilon restauracyjny który dawać będzie przyjemność tylko tym co bogatszym (bo przecież restauracja w głównym rekreacyjnym punkcie miasta tania nie będzie) no i ratuszowi (który będzie z tego dochody czerpał)
        No właśnie: jakiś pawilon, jakaś restauracja, jacyś bogaci będą tam chodzić a UM z tego będzie czerpać zyski. Człowieku wykazujesz kompletną ignorancję i brak zainteresowania tematem. A może jednak tam będzie kawiarnia, a może punkt informacji turystycznej, a może cukiernia i lodziarnia. I nie, nie "ratuszowi" będą trzepać na tym interesie kasiorkę.

A i pomysł usunięcia wszystkich drzew (oprócz 4) i zastąpienia ich donicami z roślinnością "niską" (krzaczki)
        A skąd wiesz, że tylko cztery drzewa zostaną, a może zostaną 3 albo i 2 nawet.

Tak samo pewnie jesteś przekonany, że pochyły Rynek w Przemyślu jest jedyny w Polsce, ba może nawet w Europie...

Jeśli chcesz przedstawiać jakieś argumenty to wysil się choć trochę i zasięgnij informacji u źródła jak będzie wyglądać przebudowa Rynku i co się będzie tam znajdować, ale po co - lepiej przecież wszystko skrytykować.

wszsytkie miasta europy dąrzą do ponownego zazielenienia swoich terenów
        Ale nie wmówisz mi że wszystkie dążą do zazieleniania placów miejskich jakimi są rynki
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

pierwsza i zasadnicza sprawa: taki watek juz jest, w aktualnosciach.
          Druga sprawa ze nasz rynek jest najbardziej pochyly w Europie

Komentarz

Pracuję...
          X