REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się buduje przy ul Zana ?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co się buduje przy ul Zana ?

Właśnie, na terenie starego polmozbytu powstał spory obiekt. Kolorystyka jaka jest każdy pewnie widział. Ale co to jest ?
    Robią i robią i skończyć nie mogą... od roku obiekt jest zamknięty (i chyba prowadzone są prace wewnątrz)

Chciałbym wiedzieć, bo niedługo bede miał pod nosem castorame, tesco , mm i nie wiem co jeszcze

A tak przy okazji, na posesję za przystaniem autobusowym "Lwowska-Fanina" na prawo od salonu Renault nawieziono czas temu jakiś sporą hałdę żwiru.. czy ta działka jest w rekach prywatnych ? Bo ja tam widze genialną miejscówkę na stację benzynową.

Odp: Co się buduje przy ul Zana ?

na Zana to nie wiem dokładnie, była tam reklama wynajem powierzchni handlowych, a co do Lwowskiej to tam będzie castorama, a o tym wątek wątek już jest: http://forum.przemysl24.pl/showthread.php?t=5406

Komentarz

Mieszkam niedaleko tego obiektu i też mnie ciekawi co tam będzie. Na samym początku poleciała plota że stawiają Auchan, później że to będzie hurtownia Baćpol. W końcu nie wytrzymałem i zapytałem się "ochroniarza" na co on odpowiedział: Aldik. Jakiś miesiąc temu ponownie usłyszałem, że tam zlokalizują Media Markt!
      Zgłupieć idzie!!!

Komentarz

Zamieszczone przez stingerek Zobacz posta
        A tak przy okazji, na posesję za przystaniem autobusowym "Lwowska-Fanina" na prawo od salonu Renault nawieziono czas temu jakiś sporą hałdę żwiru.. czy ta działka jest w rekach prywatnych ? Bo ja tam widze genialną miejscówkę na stację benzynową.
        Tak. Znam właścicieli tej działki.
        Ma tam powstać obiekt magazynowo/handlowy.
        Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

To że castorama będzie to wiem raczej interesuje mnie co ma zamiar zrobić Mayland, ostatnio na teren byłego boiska piłki nożnej i "sadu" nawieziono mnóstwo (około kilkanaście cieżarówek wielkości Stara) wyciętych krzewów i gałęzi. A to właśnie mayland miał tam stawiać galerię... czyżby projekt zamarł ?

Ale żeby trzymać się tematu:
          Kolorystycznie obiekt przy Zana pasuje do Media Markt. Czy wewnątrz są prowadzone jakieś prace ? Bo tak z wierzchu to wygląda na gotowca (no może jeszcze plac)

Komentarz

Zamieszczone przez PatricBateman Zobacz posta
            Mieszkam niedaleko tego obiektu i też mnie ciekawi co tam będzie. Na samym początku poleciała plota że stawiają Auchan, później że to będzie hurtownia Baćpol. W końcu nie wytrzymałem i zapytałem się "ochroniarza" na co on odpowiedział: Aldik. Jakiś miesiąc temu ponownie usłyszałem, że tam zlokalizują Media Markt!
            Zgłupieć idzie!!!
            Z tym Media Marktem na ul. Zana to prawda Ostatnio znajomy potwierdził ten fakt, bo dzwonił tam w sprawie wynajmu powierzchni handlowej.
            Pozdrawiam

Komentarz

A nie wiadomo kiedy otwarcie?
              ale wydaje mi się to trochę dziwne, gdyby tam miał powstać Media Markt to raczej byłoby o tym głośno.

Komentarz

Kod:
                ale wydaje mi się to trochę dziwne, gdyby tam miał powstać Media Markt to raczej byłoby o tym głośno.
                Ze dwa miesiące temu były ogłoszenia w Gazecie Wyborczej, na całą stronę odnośnie przyjęć do Media Markt.

Komentarz

o ile pamiętam to na kadrę kierownicza narazie ?

Dołącz do mnie:

Komentarz

@olekzakapior
                    Nie na wszystkie stanowska od kasjera począwszy na obsłudze klienta koncząc, w poniedziałkowym wydaniu Gazetay Wyborczej w dziale praca.
                    Pozdrawiam.

Komentarz

są te ogłoszenia w necie albo ma ktoś tą gazete i może przepisać treść ogłoszenia ? nigdzie w necie nie mogę znaleźć.

Dołącz do mnie:

Komentarz

Były na pracuj.pl 3 miesiace temu.

A tak wogóle... z googlarki umiesz korzystać ?

Komentarz

były 3 miesiące temu ale tylko na kadrę kierowniczą, na sprzedawców, kaiserów itp. nie było :/

Dołącz do mnie:

Komentarz

Faktycznie.. dziwne te....

Komentarz

to co nikt się nie podzieli ogłoszeniem :D ??

Dołącz do mnie:

Komentarz

Pracuję...
                              X