REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

Zamieszczone przez sstefan Zobacz posta
    W przyszłym roku dotacja z budżetu miasta będzie większa, schronisko dostanie 100 tys. zł.
    czyli wyjdzie ok 33zl na zwierze miesiecznie, nie jest to super kwota ale moze w koncu przestana ginac z mrozu i glodu
    polecam reportaz http://interwencja.interia.pl/archiwum/news?inf=1029934

Komentarz

głównie chodziło mi o komentarz w tym linku - http://www.przemyslanin.pl/index.php...=554&Itemid=74 - pokazano różnice między Władzą w Rzeszowie i myślącą inaczej Władzą Przemyśla.

Komentarz

po prostu Przemysl jest miastem kosciolow i katolicka czarna mafia nas zaleje swoimi chorymi umyslami, w koncu wladza miasta zrozumie ze trzeba pomoc tym biednym zwierzakom ale ile istnien jeszcze na to potrzeba?
        moze powinien ktos pojsc do urzedu z na wielkim telebimie puscic im reportaz z interwencji i na chwilke dac tam ich zwierzaki a samych radnych zagonic do pracy tam

aktualnie sa robione budy dla psiakow, ale niewiadomo ile ich w sumie bedzie(narazie sa 3), dodatkowo stawiane sa nowe kojce i jest szansa na nastepne

Komentarz

Byłam w schronisku rzeszowskim -zobaczcie ich strone internetowa -tam sa zdjecia wszystkich psow, kazdy pies jest odrobaczony, ma obroze, ksiazeczke, psy maja swoje wybiegi, a wolontariat jest tak rozwiniety, ze do schroniska przyjezdzaja dzieciaki, glaszcza koty, i wyprowadzaja psy na spacery. mozna tez miec wirtualna opieke, a psy sa dodatkowo wystawiane na aukcjach. To jest podejscie do zarzadzania -a kasa z miasta to druga rzecz. Szefowa schroniska rzeszowskiego to wspaniala kobieta, i cala ekipa to ludzie wielkiego serca.
          Ja bym miala watpliwosci, czy male dziecko mogloby bez traumy wyprowadzac psy z przemyskiego schroniska.

Komentarz

kazdego roku jesienia wiekszosć szkół oragnizuje zbiórki karmy i pieniedzy dla schroniska, wiec pomysł nie jest nowy ale gorąco go popieram
            ktoś pisał wcześniej ze trzeba pomagać ludziom
            wiec poroponuję zeby te osoby pomagały ludziom a ja i inni zapaleńcy- pozostaniemy przy zwierzakach, dzięki temu wszyscy potrzebujacy będą ,,zaopiekowani"

pół roku temu mój kot wpadł pod samochód ( do dzisiaj nie wiem jak sie to stało)
            dzieki pomocy życzliwych ludzi udało mi sie sfinansować kosztowne leczenie, tutaj ukłon w stronę pp BARKETÓW, weterynarzy z wielkim sercem
            teraz spałacam swój dług pomagajac bezdomniakom, min sterylizujac bezdomne kotki i dokarmiajac to co przyjdzie pod mój dom

a do orzechowiec nie mam po prostu odwagi pojechać

pozdrawiam

Komentarz

Odp: Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

--------------------------------------------------------------------------------

Jest skandalem aby osoby z Rzeszowa wypisywały bzdety a przecież mają u siebie schronisko mogą się zająć zamiast pisać głupoty to jest cytat jednej z osób na tym forumPOWIEDZ JAK MA SIĘ TWOJA WYPOWIEDŹ DO REPORTAŻU INTERWENCJE POLSATU??????????/zamiast krytykować dzxiałalność Rzeszowa lepiej zacznij działać w swoim "ogródku"

Komentarz

Ktoś pisze że miasto zwiększyło dotacje. Ja pozwalam sobie przeliczyć aby internauci mogli zrozumieć dlaczego jest żle. Od stycznia dotacja wynosi miesięcznie 8333 zł w schronisku przebywa obecnie 260 zwierząt to wychodzi dziennie na jednego zwierzaka 1 złotych. Uważam że to schronisko funkcjonuje dzieki dzieciom i młodzieży szkolnej która ofiarnie całą jesień zbierała karmę dla psiaków. Ponadto dużo pomagają wolontariuszki z Rzeszowa.Wszyscy wiemy że nie jest dobrze i dobrze być nie może bo wszyscy krytykujemy a niewiele dorosłych włącza się do działania.

Komentarz

a sprawdzaliscie kiedys co sie dzieje z ta zebrana karma?

Komentarz

Nareszcie sie tu dostałam

Pomagam w Orzechowcach razem z drużyną z Rzeszowa... i napisze tylko jedno zdanie: wiem ze jezeli nie one to było by tylko gorzej, albo schronisko by juz nie istniało... a jak ktos sie ze mna nie zgadza to niech pojedzie na cały dzien pomagac do schroniska, a potem moze zaczac ze mna polemizowac!!!
                    Ostatnio edytowany przez n0rek; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ort
                    Sam nie pomagasz to nie przeszkadzaj pomagać innym!!!
                    sigpic

Komentarz

sa jakies fajne koty..?
                      .

Komentarz

wszystkie koty są fajne ;]

Komentarz

wszystkich do domu nie wezme. . . macie zdjeciowy jakies moze. . ?

Komentarz

@poison jak najbardziej rzeszowska ekipa ostro pomaga, dzieki im za to

Komentarz

Sa koty... około 50 rozne masci i długosc siersci....

n0rek zapraszam do pomocy
                              Sam nie pomagasz to nie przeszkadzaj pomagać innym!!!
                              sigpic

Komentarz

@poison brak czasu nie pozwala, pozatym jak widze jak wszystkie datki sa sprzedawane za flaszke wodki to odechciewa mi sie

Komentarz

Pracuję...
                                X