REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• n0rek liczy sie to ze pomagasz nie to ile dasz karmy, kocow itp..... my tez nie mamy czasu do tego daleko do schronu ale jezdzimy chociaz raz na jakis czas, a z Przemysla spotkałam tam tylko raz 1 osobe..... Wy tez mozecie sie zorganizowac raz w miesiacu pojechac w 2-3 osoby i popracowac cały dzien..... bo słyszłam ze w Przemyslu miłosnikow zwirzat jest wielu ale jakos po schronie togo nie widac... nie wszedzie chodzi tylko o kase....

Aha nie dodawaj mi @ przed nickiem bo nia nie jestem
    Ostatnio edytowany przez n0rek; [ARG:4 UNDEFINED].
    Sam nie pomagasz to nie przeszkadzaj pomagać innym!!!
    sigpic

Komentarz

• Odp: Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

"@" oznacza cos w stylu ad. ale do nicka

chwali sie ze pomagacie ale wystarczy spojrzec na wasze schronisko typu "kundelek" a na to w orzechowcach

Komentarz

w "kundelku" sa wieksze pieniadze od miasta ale nie tylko to sie liczy tam pomaga wicej osob.... niektore rzeczy mozna załtwic tylko siła ludzkich rak......
        Ostatnio edytowany przez POISON; [ARG:4 UNDEFINED].
        sigpic

Komentarz

Chciałam dodac ze nie jestem z Rzeszowa i z "Kundelkiem" niemam nic wspolnego...

n0rek chciałes organizować akcje.... i??
          sigpic

Komentarz

i nadal chce organizowac ale mam dosc dobry kontakt z osobami ktore sie zajmuja tym schroniskiem i przeraza mnie totalny brak organizacji w tym miejscu. Dopoki miasto sie nie zainteresuje schroniskiem to jest to syzyfowa praca. Ostatnio zrobili wielkie halo bo dali kase na pare bud... to za malo! schronisko potrzebuje stalego naplywu gotowki albo najlepiej nowej wyremontowanej siedziby!

Komentarz

Trzeba albo zmiany stowarzyszenia ..... albo zmiany stopnia zainteresowania i odpowiedzialności za swoje czyny obecnego....
              Jezeli chcesz pomoc i chcesz uczestniczyc w zyciu schroniska to zapraszam na forum dogmani .....
              sigpic

Komentarz

bylem na forum dogomani ale meczy mnie czytanie tych wszystkich och i ach jak ktos wklei zdjecie jakiegos psiaka. Jedna fota i 5 stron komentarzy, najgorsze ze wszystkie sa bez znaczenia.
                Miala byc nowa strona schroniska ktora bylaby aktualizowana ale to tez nie wypalilo, trzeba jakis "team" ktory by sie tym na powaznie zajal

Komentarz

nowa strona jest ======> http://www.schronisko-orzechowce.szi.pl/ narazie nie w 100% uzupelniona ale juz działa i bedzie uzupełniana w miare mozliwosci.... najwyrazniej byłes na innych watkach dotyczacych pojedynczych adopcji psow.... a ohy i ahy to zwyczjane podnoszenie tematu na 1 strone zeby ktos moze wypatrzył psa....
                  Ostatnio edytowany przez POISON; [ARG:4 UNDEFINED].
                  sigpic

Komentarz

• Jezeli chcecie pomoc to głosujecie na schrronisko w Orzechowcach

to link do strony z głosowaniem http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=6739

niestety trzeba sie zalogowac ale trwa to tylko chwile... Bardzo prosze o głosy

wiem ze jest juz link do stony z głosowaniem ale moze tam nikt nie zagaldnie a tu tak... a wiec prosze nie kasowac mojego postu....
                    Ostatnio edytowany przez n0rek; [ARG:4 UNDEFINED].
                    sigpic

Komentarz

a mnie ciekawi jedno w wielu miastach są organizowane koncerty charytatywne na rzecz zwierząt, zbiórki pieniędzy, żywności czemu czegoś takiego nie ma w Przemyślu hmm ?

Komentarz

W Przemyślu jest bardzo mało koncertów komercyjnych - więc analogicznie do tej sytuacji musi być z charytatywnymi...;/

Mnie ciekawi - a właściwie irytuje jedna kwestia..

Dowiedziałem się przy organizowaniu malej zbiorki na PWSW darów materialnych dla zwierzaków z tego schroniska - ze nie chcą przyjmować tam koców,karm etc - ze chcą pieniądze i że tam urządza się libacje alkoholowe - ile w tym prawdy? bo osoby, które mi to mówiły wydają mi się wiarygodne......
                        ....::::::::....

Komentarz

No i już wiem dlaczego mój pies był pijany jak go zabierałem ;p

Łysy jak nie chcą tych darów zgłoś sie do mojego psa on na pewno cię pokocha za to
                          -Kolarstwo górskie

Komentarz

Witam !tak się składa że często jestem w Orzechowcach. Chcę wyjaśnić co do libacji alkohalowych, był kiedyś taki pracownik który lubił sie napić został dyscyplinarnie zwolniony. Obecnie nikt w schronie nie nadużywa alkoholu i nie wierze w to aby ktoś ze schroniska nie chciał przyjąć karmy lub innego datku w formie rzeczowej. Potrzeby są tak olbrzymie że trudno nakarmić ponad 200 psów i 60 kotów.
                            Akcja zbiórki trwała niemal we wszystkich szkołach przemyskich i okolicach pod hasłem: "pomóż zwierzakom przetrwać zimę".Dzieciaki ofiarnie włączyły się do tej akcji, brak słów poprostu zebrali sporo, DZIĘKI OFIARODAWCOM ZA TAK WSPNIAŁY GEST I DOBRE SERCE.
                            Zapasy się kończą - dlatego schronisko przystąpiło do konkursu w krakvet. jest szansa że dzięki głosom społeczeństwa możemy wygrać nagrody rzeczowe w postaci karmy.
                            Braki są spore, nie ma lodówek,aby można przechowywać żywność przywiezioną z marketów, samochód do transportu rozlatuje się, za mało bud, niektóre już się rozpadają, brak boksów, jest jeden pażak do gotowania żarcia jest to stanowczo za mało dla takiej ilości zwierzaków. i wiele innych potrzeb, nie sposób wszystkich wymienić.

Komentarz

mhm dobra bajka, tak sie sklada ze ostatnio do znajomego ktory do niedawna byl zwiazany ze schroniskiem zadzwonili ludzie ktorzy chcieli przygarnac psiaka moze dwa ale "zaloga" odmowila im otworzenia bramy bo maja inne rzeczy do roboty, czyli walili wode bo koles ktory wyszedl do nich ledwo stal na nogach... pieknie pieknie

Komentarz

To już zgłupiałem całkiem...
                                ....::::::::....

Komentarz

Pracuję...
                                X