REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

Naprawdę zaczyna sie cos dziać ale samo kupie, przywioze, zostawie- to nie jest pomoc bo teraz np. sa boksy do poskładania, budy do impregnowania, płytki do połozenia, a schronisko nie ma kasy na fachowców trzeba sie zebrac posiwiecic ze 2 soboty przyjechać większa zorganizowana grupa i to porobić to co trzeba, bo to wszystko zgnije, albo bedzie leżało jak leży i zniszczeje.... Pomoc nie polega tylko na pieniadzach i darach....
    Sam nie pomagasz to nie przeszkadzaj pomagać innym!!!
    sigpic

Komentarz

POISON to jest to i o to chodzi. Szukam fachowców bo kobiety z tym sobie nie poradzą, oferuję przywózkę mogę zawieść i odwieść do domu, mogę kupić jeszcze łopaty ale nie umię ułożyć płyt ani też nie skręcę boksów.

Komentarz

W życiu nie dam złotówki na to schronisko ! Nie dawajcie pieniędzy, tylko wyłącznie jedzenie i inne środki oraz swoją ciężką pracę ! Juz wyjaśniam dlaczego, od 4 dni staram sie aby ktoś przyjechał po chorego psa który nadaje się prawdopodobnie do uśpienia, błąka sie pod zakładem pracy. Efekt ?

Schronisko: Odbiera jakiś dziadek i mówi ze nie ma czasu i żebym mu dał spokój , dosłownie tak powiedział. Dodam że schronisko posiada pojazd do przewozu zwierząt ale pewnie w Orzechowcach wożą nim towar do sklepu spożywczego cioci kloci.

Straż Miejska: Przyjęła wezwanie 4 razy ! Lecz nic z tego nie wynikło, nikt sie nie zjawił, stwierdzili ze maja lepsze rzeczy do roboty, po uświadomieniu panu Dyżurnemu ,że służą oni społeczeństwu i powinien mi pomóc załatwić sprawę do końca roześmiał się i odłożył słuchawkę... no ale to już wiemy ze straż miejska biega za ruskimi i wlepia im mandaty żeby wyrobić normę zamiast pomóc społeczeństwu...

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska: Po rozmowie z Dyrektorem (panem Szostakiem) okazało sie ponownie , że to Straż Miejska i Schronisko są zobligowani do zajęcia się chorym kundelkiem obiecał załatwić sprawę ale zapewne bez skutku...

Wiec pamiętajcie ile byście nie dali i ile byście nie pomogli bezdomne zwierzęta nadal będą zdychać na ulicach naszego miasta pozbawione godności dopóki całym tym "cyrkiem" będą kręcić tak nieodpowiedzialni ludzie, najwidoczniej nie na swoim miejscu...

Komentarz

Dzieki za reklame..... ciekawe co Ty z tym robisz, pomagasz starasz sie cos zmienic????? Lepiej zjechac i umyc rece od wszystkiego...

A samemu psa zawiesc do lecznicy czy do schroniska to nie mozna było, tak Cie to poruszyło, wszelkie organy zawiadomione ale tylko tyle, telefon i ciepły domek Ja wiem ze sa od tego odpowiednie służby, ale schronisko dysponuje tylko starym gratem, ktory sie rozpada i co chwile psuje, a pracownik nie zostawi 200 psow i nie pojedzie na interwencje. Moze zacznij od Straży Miejskiej i im rob reklame i przeczytaj sobie moj podpis
          Ostatnio edytowany przez POISON; [ARG:4 UNDEFINED].
          sigpic

Komentarz

też cię kocham, przeczytaj co napisałem uważnie a później piernicz bzdury, napisałem żeby nie dawać kasy tylko samemu pomagać, a może to Ty wozisz cioci kloci towar do spożywczaka tym gratem ? , a pieska sam wyleczę

Komentarz

Wiedziałam nie piernicze bzdur tylko zaprzeczasz sam sobie zobacz poczatek i koniec najpierw :nie dawac pieniedzy tylko pomagac potem: nic nie robic bo władza do dupy i szkoda zachodu Za daleko mam i by mi sie nie chciało towaru ładowac
              A ze pieskiem sie zajmiesz to:
              sigpic

Komentarz

Tak myślę jeszcze, skąd by można zdobyć dodatkowe pieniądze dla schroniska i pomyślałam, że warto by szczególnie teraz, gdy zbliża się czas rozliczeń podatkowych zachęcać wszystkich, których znacie i na różnych regionalnych forach do przekazywania 1% podatku. Przecież to nic nie kosztuje ofiarodawcy, a myślę, że w ten sposób można by zdobyć naprawdę niemałe pieniądze. Sprawdziłam, że STOWARZYSZENIE OCHRONY ZWIERZĄT "SARA" jest na Liście podmiotów OPP spełniających kryteria wg stanu rejestru na dzień: 21-01-2008. nr KRS 41543.Co o tym myslicie i czy orientujecie się, ile w ubiegłych latach uzyskano w ten sposób pieniędzy i jak je spożytkowano?

Komentarz

Ja niestety nie wiem ile pieniędzy zostało uzykanych w ten sposob w latach ubiegłych, ze warto namawiać innych do takich gestów, bo to nic nie kosztuje, dziękuje za sugestie
                  sigpic

Komentarz

Najpierw chce odpowiedzieć na poprzedni temat w sprawie nie zabranego psa:
                    Dokłatnie sprawa ma się tak że kierowca pracuje w określonych godzinach nie pracuje jako karetka pogotowia tylko na 1/4 etatu. W dniu dzisiejszym zgłosił się do pracy natychmiast przyjął zgłoszenie przywiezienia psa z Firmy Inglot ul. Lwowska 154 w Przemyślu. Pojechał z łapaczem i został wyrzucony za bramę przez Ochroniarza firmy Inglot. Dlatego nie zabrał psa do schroniska. Nie mógł łapać bezdomnego psa i równocześnie bić się z ochroniarzem. Pies został pozostawiony na terenie firmy.
                    Druga sprawa dotyczy osób obsługujących są to pracownicy gospodarczy i może dziadek może nie, ale napewno on nie może opuścić stanowiska pracy i jechać po psa jedynie przyjął zgłoszenie.
                    Mam też miłą wiadomość odnalazła się właścicielka psa zrzuconego z mostu w Jarosławiu, pełna wzruszęń zgłosiła się po odbiór swojego pupilka który jej wcześniej zaginął .
                    Ostatnio edytowany przez Weronika1; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Nie wiem co sie wydazylo miedzy ochroniarzami ,a kierowcą ale z góry za to przepraszam jednak co najmniej mnie to dziwi ponieważ ochrona zawsze dzwoni do sekretariatu ,a sekretariat był poinformowany o tym fakcie... i napewno nikt nikogo nie chciał pobić Tak więc wydaje mi się bardzo dziwne co koleżanka napisała.

ps. pies jak siedzi tak siedział na trawniku i nie wiadomo co z biedaczkiem zrobić :(

Pozdrawiam!

Komentarz

Będzie niestety siedział bo nie ma możliwości zabrania go na siłę.Kierowca z Orzechowiec na darmo bił kilometry. Jeszcze na dodatek Pani wyszła i pokazała Ochroniarzowi legitymację aby się wylegitymowaź że jest ze schroniska niestety bez skutku, kazał natychmiest opuścić i odejść.

Komentarz

No i paranoja czyli nic nowego.....
                          sigpic

Komentarz

orbisonn od dawna ten pies tak siedzi? jak on wyglada?

Komentarz

Dzisiaj będzie drugi podchód może będzie inny Ochroniarz i pozwoli zabrać psa do lecznicy, bo on ma uszkodzone oko Załatwiłam z kierowcą pojedzie próbować.Może wreszcze się uda

Komentarz

Moze orbisonn zainterweniował i poprosił o wpuszczenie kierowcy .... oby bo nie wiadomo co sie z psem dzieje jak sie nie przemieszcza zbytnio to znaczy ze jest w kiepskim stanie... :(
                                sigpic

Komentarz

Pracuję...
                                X