REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

Kierownik schroniska nie żyje

Komentarz

coś więcej?

Komentarz

Nie wiemy nic ale wiemy że nie żyje. Jestem w szoku , tyle włożył pracy aby doprowadzić to schronisko do normalnosci, kochał zwierzaki i poświecał im sporo czasu i zdrowia. Jest to ogromna strata .

Komentarz

Najboleśniejsze jest ćwierkanie ptaszków o nowym kierowniku Panu SZ.z UM Jestem w szoku , bo Pan Sz. (były naczelnik)jak zostanie kierownikiem to trzeba myć chodniczek aby sobie wypiglowanych buciczków nie pobrudził w schronisku.

Komentarz

Ech... Szkoda Artura... świeć Panie nad jego duszą... wiem, że wkładał całe swoje serce w opiekę nad zwierzakami...
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Zamieszczone przez tira-rira Zobacz posta
              Ech... Szkoda Artura... świeć Panie nad jego duszą... wiem, że wkładał całe swoje serce w opiekę nad zwierzakami...
              Ogromna strata dla zwierząt.

Komentarz

Szkoda wielka szkoda, mam psa z tego schroniska i wiem ile właściciel wkładał serca w tą "pracę" jeszcze przez kilka miesięcy od zabrania stamtąd psa wysyłałem na jego prośbę zdjęcia i informację o piesku którego sam przygarną. W piT mają ode mnie i żony 1% co roku mam nadzieję, że teraz nikt nie zaprzepaści pracy ś.p. pana Artura

Komentarz

pogrzeb będzie jutro o 11

Komentarz

Zamieszczone przez kkk Zobacz posta
                    pogrzeb będzie jutro o 11
                    na Zasaniu

Komentarz

Zamieszczone przez szeggy Zobacz posta
                      Szkoda wielka szkoda, mam psa z tego schroniska i wiem ile właściciel wkładał serca w tą "pracę" jeszcze przez kilka miesięcy od zabrania stamtąd psa wysyłałem na jego prośbę zdjęcia i informację o piesku którego sam przygarną. W piT mają ode mnie i żony 1% co roku mam nadzieję, że teraz nikt nie zaprzepaści pracy ś.p. pana Artura
                      .
                      Wpółpracowaliśmy od poczatku , bardzo dobrze nam się współpracowało, praca ze zwierzakami była Jego pasją, cieszył się jak dziecko z zabawki kiedy pies poszedł w dobre ręce do adopcji.
                      Martwi mnie to kto będzie nowym kierownikiem. Napewno już nie znajdzie się taki jak Artur ale może będzie ktoś kto nie zniszczy jego cieżkiej pracy na rzecz zwierząt

Komentarz

Pożegnaliśmy Artura.

Długo się wahałem czy przekroczyć bramę cmentarza z Mefisto, ale tak podpowiedziało mi serce...

Dwa cudowne kocury (Mefisto i Morfeusz), którymi się teraz opiekuję i oddaję im całe serce, to mój codzienny hołd dla niego... Moje kocury nadały mojemu życiu nowy sens i sprawiły, że mam nadzieję jestem lepszym człowiekiem.

To co teraz napawa obawą, to przyszłość Schroniska. Jest to jednostka podlegająca samorządowi i istnieje obawa, że trafi w niewłaściwe ręce. Oby nie! Tam nie potrzeba kierownika z partyjnego czy koleżeńskiego nadania, tylko człowieka z sercem, menedżera, dobrego organizatora i po prostu dobrego człowieka.

Komentarz

Zamieszczone przez Przemas Zobacz posta
                          To co teraz napawa obawą, to przyszłość Schroniska. Jest to jednostka podlegająca samorządowi i istnieje obawa, że trafi w niewłaściwe ręce. Oby nie! Tam nie potrzeba kierownika z partyjnego czy koleżeńskiego nadania, tylko człowieka z sercem, menedżera, dobrego organizatora i po prostu dobrego człowieka.
                          Niestety nie mamy wpływu na to kto zostanie kierownikiem.

Komentarz

Zamieszczone przez Przemas Zobacz posta
                            Pożegnaliśmy Artura.

Długo się wahałem czy przekroczyć bramę cmentarza z Mefisto, ale tak podpowiedziało mi serce...

Dwa cudowne kocury (Mefisto i Morfeusz), którymi się teraz opiekuję i oddaję im całe serce, to mój codzienny hołd dla niego... Moje kocury nadały mojemu życiu nowy sens i sprawiły, że mam nadzieję jestem lepszym człowiekiem.

Widziałam Cię tam...piękny jest ten Twój kocur i miałam wrażenie, że bardzo spokojny jak na to całe zamieszanie wokół... smutno mi naprawdę:( Też martwię się o przyszłość schroniska, ale wierzę że są ludzie, którzy nie dopuszczą do tego, aby praca Artura poszła na marne.

Komentarz

W Galerii Sanowej odbyła się akcja "Adoptuj Przyjaciela" - dziękuję wszystkim którzy zdecydowali się przygarnąć pod swój dach zwierzaka.
                              zapraszam na stronę:
                              soz-nadzieja.cba.pl

Komentarz

Zamieszczone przez Weronika1 Zobacz posta
                                W Galerii Sanowej odbyła się akcja "Adoptuj Przyjaciela" - dziękuję wszystkim którzy zdecydowali się przygarnąć pod swój dach zwierzaka.
                                zapraszam na stronę:
                                soz-nadzieja.cba.pl
                                Fajnie, że robicie takie akcje. Sami niedawno przygarnęliśmy kolejnego kociaka, choć z ulicy, nie z galerii

Weroniko, mam do Ciebie pytanie, widzę, że jesteś osobą mocno zorientowaną jeśli chodzi o bezdomne zwierzaki. Czy nie orientujesz się czy u nas są jakieś akcje sterylizacji kotów wolnożyjących? Jak nie za darmo, to przynajmniej w niewielkim stopniu refundowane? Wiem, że w kraju robią takie akcje, ale w internecie nie widziałam, żeby Przemyśl brał w nich udział.

Komentarz

Pracuję...
                                X