REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

propaganda Króluje A Zwierzak W Schronisku Głoduje

Komentarz

Norek, byłam i to nie raz, i nie dwa. I na Przemysława i w Orzechowcach, kiedy mieszkała tam p. Osięgowa. W tym momencie zgodzę się z RobertoBagio, głód to głód. Mnie tylko chodzi o to, że pomagać trzeba z głową, tak żeby się pieniądze i ludzka energia nie marnowały. Więc nie sponsorować starsze zdziwaczałe panie, które z radością doprowadzają do rozmnażania kolejnych nikomu nie potrzebnych zwierząt (u p. Osięgowej na Przemysława ciągle były szczeniaki - trudno nad tym panować jeśli kilkadziesiąt psów biega razem), nie godzą się na wydawanie zwierząt ludziom, mnożąc utrudnienia i zakazy i ciesząc się, gdy następny zainteresowany dał się spławić. Jeśli Orzechowcami nie zajmuje się już p. Wiśniewska ani Dżochowska, to może skierować konkretną pomoc tam, zebrać karmę albo pieniądze na jakiś cel, np. sterylizację.

Komentarz

mysle ze sterylizacja to nie jest odpowiedni cel dla orzechowiec, one tam maja boksy i umieszczaja je hmm no wiecie tak homo;] bardziej przydaloby sie wybudowac jakies ogrzewanie czy cos podobnego, bylem tam dzisiaj na przemyslawa ale nie moglem tego znalezc:/ musze sie tam wybrac z planem miasta
        a ty roberto skoro jestes taki cwany to sam cos zrob a jak ci sie nie podoba akcja to mozesz sie nie udzielac bo twoje komentarze sa zbedne

Komentarz

a ty roberto skoro jestes taki cwany to sam cos zrob a jak ci sie nie podoba akcja to mozesz sie nie udzielac bo twoje komentarze sa zbedne
          Powiedz mi, co tym razem ci sie nie podoba? Co napisałem nie tak? To że zwierzaki są głodne? Czy może to, że tylko mówicie o pomocy i jakoś rezultatów nie widać? Ruszyłem twoją "ambicję" słowem propaganda?

Co mam zrobić? Przecież jasno się wypowiedziałem, ze tego typu akcje mnie nie interesują. Koniec kropka. Tyle.
          A udzielać się bede bo mam do tego prawo i mogę komentować wszystko co mi sie podoba, wszak chyba po to Wałęsa skakał przez płot. Tyle...

Komentarz

Zamieszczone przez RobertoBaggio
            Powiedz mi, co tym razem ci sie nie podoba? Co napisałem nie tak? To że zwierzaki są głodne? Czy może to, że tylko mówicie o pomocy i jakoś rezultatów nie widać? Ruszyłem twoją "ambicję" słowem propaganda?

Co mam zrobić? Przecież jasno się wypowiedziałem, ze tego typu akcje mnie nie interesują. Koniec kropka. Tyle.
            A udzielać się bede bo mam do tego prawo i mogę komentować wszystko co mi sie podoba, wszak chyba po to Wałęsa skakał przez płot. Tyle...
            Jak na nie zainteresowanego dosyć często wchodzisz na ten topik
            Lubię pracę, praca mnie fascynuje, mógłbym siedzieć i patrzeć na nią godzinami

Komentarz

Mam do tego prawo, tak jak i ty...

To gdzie piszę i co piszę to mój wolny wybór.

Komentarz

ale ale przeciez robiac tak nabijasz sobie posty robiac z siebie statsiarza, nieladnie wpadasz we wlasne sidla;] a ze akcja jeszcze nie ruszyla pelna para jest spowodowane tylko tym ze chcemy dopiac wszystko na ostatni guzik zeby pozniej nie bylo problemow z tym co i gdzie przekazac no i na co

Komentarz

Norek, na Przemysława to jest pierwszy dom za zakładem mechaniki pojazdowej p. Pająka. Trochę powyżej głównej bramy cmentarza. Taka mała chałupka wewnątrz posesji.

A sterylizacja wcale nie jest taka zła, bo po pierwsze pomimo boksów zdażają się ciąże, a po drugie, szczególnie suki po zabiegu ludzie chętniej biorą ze schroniska.
                  Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Poraz kolejny chciałbym się dowiedzieć co z tym schroniskiem, co z tą charytatywną akcją??? Sprawa jakoś dziwnie ucichła zresztą nie pierwszy raz. Dlatego z uporem maniaka pytam ciebie nOrek co w tej kwestii poczyniłeś?

Trochę to już trwa, jesli masz jakieś rezultaty to zapodawaj je na forum.

A jesli nie masz nic, to powtórze to co już pisałem wcześniej... Marna PROPAGANDA Mistrz propagandy Joseph Goebbels przewraca się w swym nazistowskim grobie.

Komentarz

No cóż po raz kolejny Roberto Baggio zadaje jak to określił "z uporem Maniaka" co z Tym schroniskiem Noreczku ?? Z całym szacunkiem zadam Norkowi pytanie "dlaczego ta sprawa ucichła? Czyżby wielki mistrz Moderator Norek stwierdził jednoznacznie że to nie ma sensu? Jeśli tak to zgodzę się ze stwierdzeniem Raberta Baggio "Marna PROPAGANDA Mistrz propagandy Joseph Goebbels przewraca się w swym nazistowskim grobie" Cóż Przepraszam wszystkich za to co piszę ale taka jest prawda. Po jaką cholerę rusza się tematy które tak naprawdę są tematami z góry przegranymi. Jeśli chcecie pomóc Schroniskom - ok ale poruszajcie mózgownicą a nie gadajcie pierduł typu co by było gdyby…?? Zastanówcie się . Co by można było zrobić ? - Dużo bardzo dużo - np pomoc, zbiórka, niech każdy z nas da na głupią kaszę po 5 zł i przekazać na schronisko. Ale ja wiem Ciężko ruszyć zadki a tym bardziej uruchomić szare komórki. Po raz kolejny Roberto z wami wygrywa.

Komentarz

Wojti 25 sam widzisz, norek nawet się nie pofatygował, żeby cokolwiek napisać.

Ot, propaganda i tyle.

Teraz tylko patrzeć jak się norek odezwie i inni jego dzielni sekundanci.

Komentarz

widzisz roberto nie odzywalem sie bo mam przeprowadzke i remont w nowym domu a co za tym idzie moj dostep do komputera jest dosc ograniczony i tak pewnie zostanie do konca miesiaca bo nerwostrade podlacza mi dopiero od marca
                          ale mniejsza, jezeli chodzi o schronisko to bylem tam dwa razy i za kazdym razem powtarzano mi ze nie ma kierownika i nie ma nikogo kto moglby ze mna o tym porozmawiac... nie chodzi mi o wiele tylko o oficjalny identyfikator czy cos co pomogloby przekonac ludzi
                          kazano mi przyjechac w drugiej polowie lutego, dodam tez ze nie szlo sie tam dodzwonic i umowic
                          glupie ale wyglada to tak jakby oni nie chcieli tej pomocy...

takze sprawa jest i wcale nie ucichla, tylko ja ze wzgledow technicznych

Komentarz

Skoro nie chcą żadnej pomocy to "pies im mordę lizał

Komentarz

nie twierdze ze nie chca bo nikt mi tego wprost nie powiedzial ale tak to troche wyglada, bo przeciez jakby chcieli pomocy to by nawet poprosili o zostawienie numeru telefonu albo cos

Komentarz

Witam
                                Pierwszy raz na tym forum i pierwszy mój post.
                                Bardzo mnie cieszy, że znalazłem w końcu kogoś kto chce pomoc schronisku. Jestem wetem opiekującym się nim. Mam tam dużą mozliwość podejmowania decyzji i nieograniczony kontakt z Prezes i vice. Więc jeżeli ktoś chciałby pomóc to proszę na maila lecznica.ada@op.pl

Komentarz

Pracuję...
                                X