REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wózki dziecięce

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• wózki dziecięce

mam pytanie do mieszkańców przemyśla

planuję kupić wózek dziecięcy, chodzi mi najlepiej o wózek wielofunkcyjny ale jestem spoza przemyśla i kompletnie nie orientuję się gdzie mogę znaleść takie sklepy
    chodzi mi o sklep w którym byłby większy wybór, nie taki gdzie stoi 2 lub 3 wózki

znajdę coś takiego w przemyślu???

Odp: wózki dziecięce

Na ul.Czarnieckiego, jeden sklep po prawej stronie od wyjścia z przejścia podziemnego pod torami (budynek odprawy celnej - schodkami w dół), a drugi trochę dalej po lewej stronie za skrzyżowaniem z Rokitiańską. Duży wybór ponoć jest też na Jagiellońskiej w DH La-mur
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Czwarty sklep to "JAŚ i MAŁGOSIA" przy ul. Czarnieckiego 7, na przeciwko PKS-u. Stoi tam trochę wózków, więc może coś wybierzesz. Oto dane kontaktowe:

Telefon: (016) 675 18 14

Godziny pracy:

* poniedziałek-piątek 8:30-17:00,
      * sobota 8:00-14:00
      Piąty sklep znajduje się przy ul. Kopernika w nowo wyremontowanym budynku na I p. zaraz obok żłobka
      Pozdrawiam

Komentarz

dziękuję serdecznie za odpowiedzi, mam nadzieję ze na kilka sklepów coś się znajdzie co mi odpowiada

pozdrawiam

Komentarz

Dowcip polega na tym, że o tych sklepach z wózkami powiedziało ci dwóch facetów...

Pozdrawiamy...
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

A najlepiej wybierz taki ktory ma pompowane duże koła i zawieszony jest na skórzanych paskach. Reszta wynalazków to rozklekotana plastikowa tandeta w ktorej dziecko podskakuje jak na rajdzie WRC

Komentarz

Zamieszczone przez tira-rira Zobacz posta
              Dowcip polega na tym, że o tych sklepach z wózkami powiedziało ci dwóch facetów...

Pozdrawiamy...
              czyli te sklepy nie istnieją???

ja pytam poważnie bo nie jestem z przemyśla i nie wiem gdzie szukać takich sklepów, bo w jarosławiu stoją 2 wózki na krzyż i wyboru nie ma żadnego

a to ze odpowiadają faceci to mi wcale nie przeszkadza byleby to była prawda

Komentarz

to jak najbardziej prawda, potwierdza ci to kobieta

Komentarz

Zamieszczone przez tira-rira Zobacz posta

Pozdrawiamy...
                  Przepraszam bardzo, a od kiedy to faceci nie mogą się znać na wózkach dla dzieci? To taki pierwszy samochód, techniczna sprawa

Komentarz

Zamieszczone przez stingerek Zobacz posta
                    A najlepiej wybierz taki ktory ma pompowane duże koła i zawieszony jest na skórzanych paskach. Reszta wynalazków to rozklekotana plastikowa tandeta w ktorej dziecko podskakuje jak na rajdzie WRC
                    A sądząc z tej wypowiedzi mają w tym względzie niemałe doświadczenie.

Komentarz

I ja potwierdzam ze te sklepy istnieją ;-)

Komentarz

...się ma dwójkę łobuziaków (jeden jeszcze czasami dosiada wózka) to trzeba wiedzieć co i jak oraz gdzie...

Komentarz

Polecam sklep internetowy www.bubumarket.pl bardzo solidna Firma i co najważniejsze, sprawdzona.

Komentarz

no jasne że faceci też mogą się znać na wózkach a nawet powinni, w końcu to pierwsze cztery kółka naszych pociech

Komentarz

witam odświeżę temat z zapytaniem czy oprócz Jagiellońskiej w DH La-mur, "JAŚ i MAŁGOSIA" przy ul. Czarnieckiego 7, Grunwaldzka (były sklep z częściami samochodowymi), są jeszcze jakieś sklepy z wózkami ?

Komentarz

Pracuję...
                              X