REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

McDonald's, KFC itp

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• McDonald's, KFC itp

wiadomo coś czy w naszym mieście ma być McDonald's lub KFC, kiedyś była głośna sprawa że miał być McDonald's na jagiellońskiej lecz firma się wycofała i oddała tereny miastu...
    jak dla mnie powinno u Nas coś takiego być, podniosło by to frekwencje miasta.
    Co do miejsca to np tam gdzie jest teraz Towroteka (koło mostu Siwca, na przeciw basenu) tą blaszaną budę rozwalić i postawić mcdonalda, dużo miejsca i duży ruch, same zyski lecz?...

Odp: McDonald's, KFC itp

Możliwe że przy Sanowej powstanie coś w tym stylu, w planach ponoć jest zaplecze gastronomiczne. Faktycznie towaroteka się rozpada, a budynek pamięta czasy mojego dzieciństwa. Można by tam walnąć McDonald lub coś, blisko centrum, ładna lokalizacja - dosyć duży plac.

Komentarz

O ile wierzyć plotkom - towaroteka z założenia miała być jedynie ''na jakiś czas'', z tego co się orientuje ma w jej miejscu stanąć biedronka...

Komentarz

Zamieszczone przez Basia Zobacz posta
        O ile wierzyć plotkom - towaroteka z założenia miała być jedynie ''na jakiś czas'', z tego co się orientuje ma w jej miejscu stanąć biedronka...
        Świetnie, kolejna biedronka to ja już wole drugi Carrefour ;d
        miejmy nadzieje że to nie prawda z tą biedronką...

Komentarz

biedronka ma zaadoptowac budynek przy moscie Siwca, taki bialy blaszak

Komentarz

Zamieszczone przez Basia Zobacz posta
            Też coś podobnego słyszałam.

Zamieszczone przez Jimis
            Faktycznie towaroteka się rozpada, a budynek pamięta czasy mojego dzieciństwa
            Zatem musisz być bardzo młody. Pamiętam bardzo dobrze budowe pierwszego marketu w Przemyślu. Ale czy ja wiem czy to było aż tak dawno?

Zamieszczone przez Ruzyk
            jak dla mnie powinno u Nas coś takiego być, podniosło by to frekwencje miasta.
            O zgrozo. Na takie słowa coś za serce mnie ściska.
            Zobaczymy po nowo otwartym Mr.Hamburgerze czy frekwencja nam wzrośnie

Niestety tym podobne śmieciowe jedzenie na pewno zaserwuje nam któraś z galerii - idealne miejsce dla tego typu marek. Tym bardziej, iż z tego co widać przemyślanie są tego nieprawdopodobnie spragnieni.

Komentarz

Niestety tym podobne śmieciowe jedzenie na pewno zaserwuje nam któraś z galerii - idealne miejsce dla tego typu marek. Tym bardziej, iż z tego co widać przemyślanie są tego nieprawdopodobnie spragnieni.
              Bo żarcie tego typu jest dobre i tanie a w przemyślu NIE DA SIĘ NIGDZIE ISĆ NIC PRZEKĄSIĆ !

No bo co ? Kebab... ? ileż można ?
              hamburgery wszystkie w przemyślu są z Widanu (mrożonka)
              zapiekanki ? Jedynie w Diavolo są znośne reszta to kupa.
              Frytki ?... właśnie.. gdzie tu można w przemyślu po drodze przez miasto kupić frytki ?

Nie ma żadnej nawet budki z hot-dogami... albo inną chińszczyzną. A szkoda.
              Wpierdzielanie po raz 10 placków ziemniaczanych to nie jest to co chce zrobić pomiędzy zakupami na mickiewicza a wizytą w banku przy jagiellońskiej. Inna sprawa która w tego typu korporacyjnych zakłądach utylizacji kurczaków (KFC< McShit, itd.) jakość obsługi wyprzedza o lata świetlne to co możmy trafić w przemyślu. Szybko tanio, dobrze, syto, smacznie, czysto. A jak ktoś nie lubie śmieciowego żarcia..... nie musi jeść.

Komentarz

Zamieszczone przez stingerek Zobacz posta
                Nie ma żadnej nawet budki z hot-dogami... albo inną chińszczyzną. A szkoda.
                Hot-dog to raczej amerykańszczyzna ;D

Nie wiem, nie znam się na żarciu w mieście - ale zdaje się, że śmieciowego żarcia u nas pod dostatkiem.
                Jeśli mnie łapała ochota to śmigałam do pizzy po przemysku, do chińczyka na kazimierzowskiej, na lody do fiore czy na pizze do ulubionej pizzerii.

Czy McDonald jest taki dobry i tani? Może gdy przejeżdżasz zgłodniały przez Rzeszów, ale na dłuższą mete to nienajlepszy wybór. Wcale nie jest takie dobre i takie tanie. Sama czasem z braku czasu zahaczyłam o jakąś kawe, chikena, czy nuggetsy, ale żeby jeść tam częściej niż okazjonalnie-okazjonalnie? Dużo bardziej ucieszyłabym się z miejsca ze zdrową żywnością, której Przemyśl nie ma. Albo np. stoiskami ze świeżo wyciskanymi owocami. Drogo? Może i drożej, ale przynajmniej przepysznie i zdrowo.

Widok tablicy w McDonaldzie, gdzie dzieciaki rezerwują sobie imprezy urodzinowe pełne frytek i innym nasączonych samym węglowodanem i solą żarciem... BRRR!

Nasuwa się pytanie:
                W co warto inwestować?
                Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
                  biedronka ma zaadoptowac budynek przy moscie Siwca, taki bialy blaszak
                  Tam chyba jest ta Towaroteka.

Komentarz

Ja też nie jestem za wybudowaniem tego syfu, który nie jest ani dobry, ani tani, a przede wszystkim niebezpieczny dla dzieciaków, którym trudno sobie takiej przyjemności odmówić. Z McDonalda to ja lubię tylko lody!

em, co do zdrowego żarcia, to już bym wolała Subwaya gdyby był tańszy... Nie jest ideany (w UK poznałam go "od kuchni"), ale kanapki nadziane warzywami to zawsze coś lepszego niż hamburgery i frytki... A propagowanie Subwaya jako miejsca, gdzie można zjeść ZDROWO przyciąga wielu klientów...

Komentarz

Zamieszczone przez St.Anger Zobacz posta
                      em, co do zdrowego żarcia, to już bym wolała Subwaya gdyby był tańszy... Nie jest ideany (w UK poznałam go "od kuchni"), ale kanapki nadziane warzywami to zawsze coś lepszego niż hamburgery i frytki... A propagowanie Subwaya jako miejsca, gdzie można zjeść ZDROWO przyciąga wielu klientów...
                      Przyciąga, ale zagranicznych klientów Na nasz Przemyśl Subway odpada. Nie te kieszenie. Nikt za kanapke z warzywami nie zapłaci tyle pieniędzy. A osobiście nie wywarła na mnie wrażenia, choć może po prostu nie trafiłam kanapką w swój pysk, znaczy gust
                      A mnie tam i tak mały kubeczek pysznego koktajlu jagodowego, czy tam soku ananasowego nawet za 8zł - bardziej zachęca, niż burger powiedzmy za 5zł :P

Mniam!

Chyba pójde jutro po borówki na rynek. Są już? :P

Komentarz

Dlatego napisałam, że "gdyby był tańszy". Bo fakt, na nasze warunki pierońsko drogi. I nie tylko na nasze, bo Angole też nie są tak bardzo szczęśliwi z powodu tych cen...

Nie wiem czy są, ale zrobiłaś mi smaka na pierożki z borówkami;D

Komentarz

Niestety ale w naszym mieście ludzie nie dorośli do tego żeby z dziewczyną / znajomymi pójśc do restauracji na obiad czy kolacje wszystko wali na oklepaną pizze lub fast foody.Stąd widac ze każda pizzeria w mieście dobrze prosperuje a dobre restauracje zamieniane są w tanie żarcie

Komentarz

zapiekanki ? Jedynie w Diavolo są znośne reszta to kupa.

Pyszne zapiekanki są w pizzerii NonStop przy Policji. Pieczone w piecu, dużo dodatków. na normalnym sztanglu (a nie jakiś rozmrażany syf) - gorąco polecam !!!

Co do FastFoodów to na początku w Przemyślu będzie szał (jeśli postawią) a później odwiedzać to miejsce będą tylko ludzie którzy mają za mało czasu by odwiedzić normalną pizzerie.

P.S

Jedyne co mi w McDonaldzie smakuje to Shake :D

Komentarz

....a w przemyślu NIE DA SIĘ NIGDZIE ISĆ NIC PRZEKĄSIĆ !...
                              Rzadko korzystam z fastfoodów ale zdarzało mi się więc się wypowiem. O kebabie wspomniałeś już, więc jeszcze dorzuć "jedzonko na Jagiellońskiej między Reformatami a Mniszą, a jeśli frytki to budka na Kazimierzowskiej.

Komentarz

Pracuję...
                              X