REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

McDonald's, KFC itp

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: McDonald's, KFC itp

Zamieszczone przez stingerek Zobacz posta
    Czyli... z lodówki do mikrofali i jest hanburger...
    Czyli "placki mięsne" to takie z mikrofali nie podsmażane????

Komentarz

Ten caly Mr Hamburger to sieć śląska i prawie tylko tam są ich bary, tak jak big syf pizza siec tylko praktycznie rzeszwoska. Zaluje ze w miejscu dawnej Karpackiej nie powstal MC D. bo miejsce jest bardzo dobre i tak jak tu ktos napisal gdybym mial do wyboru MR H i MC D to bym wybral to drugie, przynajmniej bym mogl zjesc sobie zawsze pyszne "Szejki" czy lody
      Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!

Komentarz

Czyli "placki mięsne" to takie z mikrofali nie podsmażane????
        Zgadza sie, mrozone, bezposrednio do mikrofali.

W McDonalds,, pieczywo masz świeże, a mięso jest smażone.... a tutaj wsyzstko po najmniejszej liniii oporu.

A McDonald's zjedzenie zestawu typu średnia cola, srednie frytki i podwójny wieśmak za 12 zł powoduje że się nie da oderwać od ziemi ! Wszystko ładnie i praktycznie zapakowane, jest sól do frytek, są serwetki, jest opakowanie na hamburgera, jest słomka do pepsi itd, itd.. aż przyjemnie zjeść. No i zapomniałem że w od złożenia zamówienia w Mc'Donalds's do otrzymania papu mija nie więcej niż minuta ! (takie sa od górne prikazy) a w tej spelunie przemyskiej czekałem około 10 minut na dwie suche bułki z mięsem.

Komentarz

Zamieszczone przez stingerek Zobacz posta
          W McDonalds,, pieczywo masz świeże, a mięso jest smażone....
          A McDonald's zjedzenie zestawu typu średnia cola, srednie frytki i podwójny wieśmak za 12 zł powoduje że się nie da oderwać od ziemi ! Wszystko ładnie i praktycznie zapakowane, jest sól do frytek, są serwetki, jest opakowanie na hamburgera, jest słomka do pepsi itd, itd.. aż przyjemnie zjeść. No i zapomniałem że w od złożenia zamówienia w Mc'Donalds's do otrzymania papu mija nie więcej niż minuta ! (takie sa od górne prikazy)
          mniam, mniam, z tego, co piszesz, to McDonald's to istny raj na ziemi, jedzenie świeże, wszystko pięknie przygotowane i zapakowane, aż przyjemnie tam jeść, a co dopiero pracować...
          szkoda, że nie ma tam obiadów abonamentowych, to dopiero byłby cud.
          Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Amelius.. ni popadajmy z jednej skrajności w drugą.
            McDonald's ma pewne standardy obsługi klienta których się rygorystycznie przestrzega, pracowałem to wiem. Wiem też jak to wygląda od kuchni a 99% reklamacji czy uwag zgłaszanych przez klienta jest rozpatrywane natychmiast z czego znakomita wiekszosc na korzysc klienta. Jak jest czystło, schludnie, i praktycznie (opakowanie np) to aż miło zjeść (to czy smaczne pomijam bo nie każdy lubi przecież ogórki kiszone ) A żarcie naprawdę jest świeże.

Komentarz

Ja też pochwale Mc Donalda - korzystałam z rzeszowskich obu i w Piotrkowie Trybunalskim - ocenię bardzo pozytywnie .W sumie oprócz czystości i dobrego smaku to mam w tych lokalach pewnośc ze jedzonko jest swieże i nieprzeterminowane .No i herbatka całe 0,3 za 2,2 pln - jak na duże miasta to taniocha

Komentarz

Ja pochwale McD. za to, że daje dzieciakom prace.
                W Krakowie o ile zahaczałam zawsze obsługiwał mnie miły, szybki personel. Widać, że dzieciakom się chce pracować, dla samych siebie. Zazwyczaj idziemy gdziekolwiek coś zjeść, coś kupić, coś załatwić w urzędzie i obsługują Cię z łaski i nie chęci - bo siedzi pan/pani tam gdzie widocznie nie chce być.

Komentarz

Ja raczej unikam takich "jadłodajni", bo ciężko to nazwać jadłem. Ale czasem nachodzi człowieka gastrofaza i chęć wszamania jakiegoś wynalazka. Tylko widzę po wpisach, że tam z gotowych mrożonek wszystko jest, czyli z psa przemielonego razem z budą, łańcuchem, kagańcem i właścicielem, uzupełnione papierem toaletowym, zgrabnie sprasowane, zamrożone i hurtowo puszczone w świat, to chyba podziękuję. W mikrofali to niech sobie skarpety suszą. Nie wróżę temu lokalowi sukcesu, już na Rynku było to to takie cuś co się nazywało Art-burger - padło dosyć szybko.

Komentarz

Ponieważ temat dotyczy również McDonalda to jakby komuś zabrakło kasy i był głodny - http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-...mo-w-mcdonalds

Komentarz

a wracając do tematu blaszaka, w którym mieściła się towaroteka - Biedronka wzięla się do roboty -już żółty, od kilku dni prace trwają...

Komentarz

Zamieszczone przez Basia Zobacz posta
                        a wracając do tematu blaszaka, w którym mieściła się towaroteka - Biedronka wzięla się do roboty -już żółty, od kilku dni prace trwają...
                        Potwierdzam. Wczoraj moim oczom ukazało się dziko żółte pudło! ...z panem na drabinie, który wytrwale oddawał się ów sztuce malowania blaszanego pudła na barwe dziko żółtą. Brawo! I jaki szybki efekt! :D

Komentarz

Prace idą pełną parą, i w środku jest remont generalny!
                          Ostatnio edytowany przez Radoos; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ort (aż zapiekło).

Komentarz

Moim zDaniem nie budować kfc i mcdonaLda bo bd coraZ grubsze dzieci chodzic :P

Rey Mysterio < 3
                            W W E !

Komentarz

Zamieszczone przez nastka112 Zobacz posta
                              Moim zDaniem nie budować kfc i mcdonaLda bo bd coraZ grubsze dzieci chodzic :P
                              i wszystko zlikwidować; i nie będzie niczego... gdzieś to kiedyś słyszałem

Komentarz

Zamieszczone przez setka Zobacz posta
                                kto czyta i wierzy w te glupoty? rece opadaja:/ ehhh ludzie.... niech kazdy pije co i jak chce coca-cole pepsi czy denaturat przez kromke chleba daj mu panie boze zdrowia ale jak widze taki posty jak ten killer-cola boze... trzymaj mnie bo nie wytrzymam:/
                                wszystko w swoim czasie. Się przekonasz SETKA

Zamieszczone przez em Zobacz posta
                                I tak wole Pepsi light

* nie mogłam się powstrzymać
                                PEPSI LIGHT zawiera ASPARTAM środek celowo wprowadzony n arynek by jak najwięcej ludzi umierało na nowotwory mózgu....za sprawą chamskiego planu Illuminati wobec ludzkości świata..zrozumcie

http://www.youtube.com/watch?v=hh0h9rCZiSw
                                Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Paragliding for EvEr..jee

Komentarz

Pracuję...
                                X