REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Willa Jadwiga

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Willa Jadwiga

Nad sanem odremontowano Wille Jadwigę, ogolnie wypas, remont musial pochlonac ogrom pieniedzy ale zastanawia mnie co tam teraz jest, trawnik zawsze idealnie przystrzyzony, ochroniarze ciagle pilnuja terenu i wszedzie kamery
    Niby nic ale nikt tam nie mieszka chyba, nie widzialem zeby sie tam swiecilo wieczorem swiatlo a w dzien widac ze w pomieszczeniach nie ma nic...
    Ktos ma jakies info na ten temat?

Odp: Willa Jadwiga

Słuszałem, że willę odremontował przemyski biznesmen, właściciel firmy "Inglot"

Komentarz

Już jakiś czas temu próbowałam znaleźć jakiekolwiek informacje na temat tego dworu w internecie, niestety bez skutku...

Komentarz

droga Basiu ta willa nie jest dworem choć wygląda okazale. Urodziłem się właśnie tu w 1953 roku i mieszkałem do 1978. To były czasy...no i klimat tam panujący i mieszkańcy. A nie byle kto tam mieszkał. Między innymi takie nazwiska jak: Dunin, Skibniewski, Potocki. To historia. Mieszkam już od dawna poza moim pięknym miastem, ale zawsze z sentymentem i tęsknotą spoglądam na nie na zdjęciach. Czasami tam bywam ale bardzo rzadko bo właściwie nie mam już nikogo z żyjących. Serdecznie pozdrawiam

Komentarz

Można nawet spekulować, że jakaś czarna fucha się tam odprawia.
          Może po prostu któregoś dnia, jakiś odważny śmiałek zadzwoni do domofonu i uświadomi całe forum?

Komentarz

Nie trzeba nigdzie dzwonić , ani spekulować - właścicielem kamienicy aktualnie jest Inglot . I żadna z tego tajmnica.
            jac.

gg: 1429307

Komentarz

Pracuję...
            X