REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Komputronik

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komputronik

Witam, chciałem poruszyć temat sklepu Komputronik który znajdował się przy ulicy Słowackiego. Szukałem trochę po forum i nie znalazłem odpowiedzi na dręczące mnie pytania:
    Czy ktoś wie dlaczego został zamknięty?
    Czy wiadomo czy będzie w jakimś centrum handlowym?

Chodzi mi o to że w komputroniku kupiłem dużo rzeczy m.in. zestaw komputerowy (wydałem sporo kasy) i gdy sklep zamknęli zepsuła mi się nagrywarka a mam plomby więc ani rusz... dzwoniłem i kazali mi wysłać do Poznania (własny koszt wysyłki i odbioru) lub przejechać się do Jarosławia, Rzeszowa bądź Jasła...

na stronie pojawiła się również notka:
    Informujemy iż salon mieszczący się w Przemyślu został zamknięty. W związku z tym, wszystkie sprawy serwisowe oraz reklamacyjne prosimy kierować do salonu w Mielcu.
    Ostatnio edytowany przez Ruzyk; [ARG:4 UNDEFINED].

Odp: Komputronik

Bedzie prawdopodobnie w Galerii, nie od dziś wiadomo ze komputronik stosuje takie praktyki, ze woli byc w centrach handlowych/pasażach niz wynajmowac osobno pomieszczenie w budynku.

Komentarz

Zamieszczone przez Ruzyk Zobacz posta
      Chodzi mi o to że w komputroniku kupiłem dużo rzeczy m.in. zestaw komputerowy (wydałem sporo kasy) i gdy sklep zamknęli zepsuła mi się nagrywarka a mam plomby więc ani rusz... dzwoniłem i kazali mi wysłać do Poznania (własny koszt wysyłki i odbioru) lub przejechać się do Jarosławia, Rzeszowa bądź Jasła...

na stronie pojawiła się również notka:

A spróbuj zadzwonić do Karen-a. Z tego co wiem to te firmy się połączyły ze sobą. Więc może w kwestiach gwarancyjnych również są w stanie coś zrobić.

http://hacking.pl/pl/news-15344-Komp...dna_marka.html

Pozdrawiam.

Komentarz

kupiłem dużo rzeczy m.in. zestaw komputerowy (wydałem sporo kasy)
        Frajer.

komputronik to najdroższy teog typu sklep w polsce....
        Nie dlatego że maja najlepszy sprzet.... tylko dlatego ze maja najwieksze marże.
        Powiedz co kupiłeś, ile zapłaciłeś... a ja ci powiem jak wielki z ciebie frajer.
        DObrze że ten śmieć zniknął z rynku.

A spróbuj zadzwonić do Karen-a. Z tego co wiem to te firmy się połączyły ze sobą.
        Karen Notebook TO JEST KOMPUTRONIK na tej samej zasadzie jak ORLEN i Bliska... (franczyza - nie chce wprowadzać w błąd, ale coś w tym kierunku)

Komentarz

Zamieszczone przez stingerek Zobacz posta
          komputronik to najdroższy teog typu sklep w polsce....
          Nie dlatego że maja najlepszy sprzet.... Tylko dlatego ze maja najwieksze marże.
          dokladnie
          Pray to your god, open your heart
          Whatever you do, be afraid of the dark
          Cover your eyes, the devil inside
          One night of the hunter
          One day I will get revenge
          One night to remember
          One day it'll all just end, oh

Komentarz

Pracuję...
          X