REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serwis przenośnych odtwarzaczy mp3/4

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Serwis przenośnych odtwarzaczy mp3/4

Gdzie najlepiej Waszym zdaniem udać się z naprawą odtwarzacza mp4 Sony Walkman z serii NWZ? Sprzętu za kilkaset PLN boję się oddać byle gdzie.

Odp: Serwis przenośnych odtwarzaczy mp3/4

Najlepiej do serwisu Sony. A jeszcze lepiej kupić nowy. Nie wiem czy znajdziesz w Przemyślu magika, który będzie takie maleństwo w stanie serwisować.

Komentarz

A co mu się stało ? O ile to jakieś "ułamane gniazdo" czy wyłamany przycisk to ok.
      Jednak takiego sprzętu się nei serwisuje bo sklada sie on tak na prawde z 2-3 wiekszych układów scalonych.
      Jeśli coś pada... to się odsyła do producenta i smaruje obleśnego maila na temat "wytrzymałości i jakości ich produktów" często pomaga.

Komentarz

Najbliższy serwis SONY jest w Rzeszowie

Komentarz

Nie mam pojęcia. Wczoraj jeszcze szło na nim spokojnie radia słuchać i normalnie się wyłączył. A dzisiaj? Dzisiaj już zero reakcji na cokolwiek. Problem w tym że to maleństwo już nie ma gwarancji :| Czyli nie da się z tym nic zrobić na miejscu? Ehh wysyłka do Rzeszowa sprzętu bez gwarancji to grube koszty :|

Komentarz

dziwne masz podejscie, jezeli sprzet jest wart spora kase to warto go serwisowac, jezeli nie to kup nowy
            pozatym wysylka do rzeszowa to groszowa sprawa, pakujesz w paczke i za kilkanascie zlotych na drugi dzien jest w rzeszowie

Komentarz

Tu bardziej chodzi o to że oprócz naprawy wchodzi w grę wysyłka właśnie, czyli dodatkowe płatności. No, ale jak nie będzie wyjścia, to lepiej serwisować niż kupować nowy. Dzięki za sugestie w każdym razie

Komentarz

Zadzwoń do największego autoryzowanego serwisu sony, przedstaw sytuację i na pewno mają jakiś gotowy formularz "zgłoszenia serwisu" na którym to zaznaczasz czy chcesz wcześniej zostać poinformowany o kosztach naprawy i czy je akceptujesz. Osobiście mam dosyć często kontakt z głównym serwisem Nokii i parę razy mnie pozytywnie zaskoczył jeśli chodzi o naprawy pogwarancyjne bo razem z usługą wyszło taniej niż same części na alledrogo.

Komentarz

@yankes to jest pomysł Nie dzwoniłam co prawda, ale wysłałam maila do aut. serwisu w Warszawie. Zobaczymy co odpiszą. Dzięki! Masz u mnie piwo.

Komentarz

Pracuję...
                  X