REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piaskowanie i malowanie felg

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Piaskowanie i malowanie felg

Gdzie w Przemyślu można wypiaskować stalowe felgi i pomalować je (najlepiej proszkowo)? Oczywiście tanio i dobrze

Odp: Piaskowanie i malowanie felg

Z drugiej strony Biedronki, tej na Dworskiego (teren dawnego WZGS - tak to się kiedyś chyba nazywało)
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

też odnawiałem tam felgi i byłem zadowolony, polecam jak wyżej

Komentarz

A jaka tam jest cena?
        Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego.

Komentarz

zależy jaka felga, ja nie pamiętam ile płaciłem - to dawno było - najlepiej podjechać i zapytać się na miejscu.

Komentarz

kolo Bierdornki juz nie ma tego zakladu - jest przeniesiony na Mieroslawskiego 14 - firma Szyby samochodowe itp (te same maszyny itp.) - na terenie starej Polnej - nr tel 16 678-22-00 - , ewentualnie kom 605 663 666 www.autoszyby.przemysl-pl.com tam gdzie kiedys MABO bylo na zapleczu tej hurtowni ...
            pozdrawiam
            Jacek

gg: 1429307

Komentarz

Ja nigdy takich rzeczy nie robiłem, ale wiem, że do takich prac na pewno potrzebne są dobre maszyny. Ja również u siebie w firmie postawiłem na wysokiej jakości zgrzewarkę impulsową https://www.zemat.com/pl/maszyny/zgrzewarki-impulsowe i jestem przekonany, że jest to najlepszy sprzęt jaki można kupić.

Komentarz

Pracuję...
              X