REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Restauracja na kolacje

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Restauracja na kolacje

Zamieszczone przez Radoos Zobacz posta
    Zdecydowanie "Mała Czarna".

Poza tym Barcelonka, co prawda po "rewolucjach" byłem tylko raz ale mogę polecić. Bardzo przyjemnie się tam zrobiło.
    Ja także polecam Restaurację na Górce (dawna Podleśna)

A jeśli chodzi o "Małą Czarną" toż to przecież kawiarnia a nie restauracja, chyba, że ktoś lubi kawę i ciasteczko na kolację
    Pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez Snoopy Zobacz posta
      A jeśli chodzi o "Małą Czarną" toż to przecież kawiarnia a nie restauracja, chyba, że ktoś lubi kawę i ciasteczko na kolację
      Mają w ofercie również regularne dania nadające się idealnie na "romantyczną kolację", polecam spróbować. Bardzo dobra kuchnia :-)

Komentarz

to trzeba sie jeszcze wybrac do Małej Czarnej

Komentarz

a ja polecam http://www.meldujeposlusznie.pl/. Co prawda nie wiem czy pasuje wszystkim taki klimat na romantyczny wieczór, ale jedzenie mają bardzo smaczne.

Komentarz

Jeśli ktoś planuje w najbliższych dniach wyjście do Małej Czarnej to ostrzegam;>
            Owszem, to doskonała knajpka, brakuje takich w naszym mieście, mają cudną czekoladę z pomarańczą, idealne sałatki... Ale, po wczorajszym dniu, nieco zmieniłam zdanie. Kelnerka z katarem i mega kaszlem obsługiwała klientów. Nie wiem czyja to sprawka, czy pracownicy, która nie poszła do lekarza, czy szef patrzy krzywo na chorobowe pracowników. Ale klienci wczoraj uciekali jak nigdy, w pośpiechu wypijali kawę i uciekali, widać było, że wszystkich to odstraszało. Kelnerka, która oczyszcza swój nos za ladą (nawet nie myła rąk) i kaszle niosąc sałatki to niedopuszczalne;| Mam nadzieję, że to jedyny incydent z ich strony. Bo mi się odechciało...

Komentarz

Polecam tez CAMPARI w rynku maja fajne patio miedzy budynkami mozna miło spedzic czas we dwojke

Komentarz

w Przemyślu nie znam zbyt wielu knajp ale może Alkatras na 3 maja 19?? raz tam jadłam i całkiem niezłe to było...

Komentarz

o matko, przecież alkatraz nie istnieje już od......... nie pamiętam jak długo

Komentarz

ja tak z przekąsem może wtrące-dziś otworzyli "pierogarnię" na Jagiellońskiej...i przyznam, że całkiem całkiem...ale wybrać się tam na kolacje..mhh chyba, że ma być to z humorem i tylko do 18ej
                    You will never walk alone...!

Komentarz

Wczoraj przechodziłem obok i widziałem sporo ludzi tam było, zapewne z powodu otwarcia i z powodu darmowej degustacji.
                      Ciekawe czy wypali im interes...

Komentarz

Karczma "U marty"
                        Krasiczyn 127

Ostatnio byłem tam z żoną.
                        - Ceny od średnich w górę
                        - Duże porcje i w smaczne jedzenie.
                        - Bardzo fajna lokalizacja na załomie Sanu. Po kolacji można przespacerować się i poczuć jak w Bieszczadach.
                        - Cały lokal znajduje się w dużym budynku, generalnie urządzone bez gustu, ładu i składu
                        - Obsługa OK

Komentarz

Zamieszczone przez pmpmp Zobacz posta
                          Karczma "U marty"
                          Krasiczyn 127

Ostatnio byłem tam z żoną.
                          - Ceny od średnich w górę
                          - Duże porcje i w smaczne jedzenie.
                          - Bardzo fajna lokalizacja na załomie Sanu. Po kolacji można przespacerować się i poczuć jak w Bieszczadach.
                          - Cały lokal znajduje się w dużym budynku, generalnie urządzone bez gustu, ładu i składu
                          - Obsługa OK
                          i reklama jest

Komentarz

Pracuję...
                          X