REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lekarz Okulista ze Sportowej- Skandal

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Lekarz Okulista ze Sportowej- Skandal

I tak to jest... Opinie niektórych ludzi z tego forum, co można z nimi zrobić? Rozbić o sami wiecie co. Przemyskie realia! Byle kogoś zmieszać z błotem... Oczywiście nie twierdze że lekarze są bez winy, ale w ich zawodzie pojawiają się czasami błędy. Na pewno nie zrobili tego specjalnie. Nie oceniajmy ludzi po 1 jednej opinii. Ja byłem wiele razy u doktora Danieluka i Kolańczuka, gdyż niestety mam wadę wzroku, i nie mogę powiedzieć na nich złego słowa.
    powoly bo sie rozpierdo*y

Komentarz

No tak. Najlepiej pozamiatać gówno pod dywanik. Bo przecież nie popełniają błędów specjalnie... nieboraki. Jakoś wszystkie branże mają to do siebie, że ponoszą odpowiedzialność za swoje błędy. "Przemyskie realia" to przyzwalanie na dziadostwo.

Komentarz

Zamieszczone przez kubalek95 Zobacz posta
        . Nie oceniajmy ludzi po 1 jednej opinii. Ja byłem wiele razy u doktora Danieluka i Kolańczuka, gdyż niestety mam wadę wzroku, i nie mogę powiedzieć na nich złego słowa.
        To i ja dodam moja opinie o Kolanczuku, moze nie jest to aktualne bo bylo to kilka lat temu, ale ten nie "omylny" doktorek przypisal mi zle okulary i nie ze za malo/duzo dioptri ale calkiem sie pomylil zamiast skupiajace przypisal mi rozpraszajace. Obraz mialem zamazany w jednej soczewce mowilem to innym ale stwierdzili ze musze klamac albo ze wzrok sie dostosuje. Pojechalem do Rzeszowa to tam za glowe sie zlapali, wada wzroku pogorszyla mi sie oczywiscie a na Chopina stwierdzili ze nei jestem pierwszy z P-sla ktory przyjechal "ratowac to co sie da"
        Lekarze nie powinni sie mylic nawet w blachych sprawach !
        W internecie jest taka stronka gdzie mozna sie podzielic opinia o konkretnym lekarzu na terenie calej polski, procz komentarzy lekarzy ktorzy udaja pacjentow (latwo to zauwazyc) jest sporo pinii obiektywnych polecam przed pojsciem do lekarza odwiedzic takie forum i oczywiscie popytac wsrod znajomych jeden blad lekarza to udreka na cale zycie.

Komentarz

Okulary nosze od kiedy pamietam, w Przemyslu byl tylko jeden dobry okulista dr. Małaczek ktoremu sie niestety zmarlo nagle, po nim bylem chyba u wszystkich mozliwych i kazdy mowil co innego (z plusow robili minusy a z wady zagrazajacej wzrokowi do udawania).
          Niestety nie ma w Przemyslu dobrego okulisty (z mojego doswiadczenia) a najblizej jest klinika w Krakowie/Witkowicach lub Wroclaw.
          Sporo dobrego slyszalem o klinice o ktorej wspomnial Radoos, ponoc raz w miesiacu jest jakis profesor u ktory prowadzi konsultacje.

Co do gosci ktorych wymienil uzytkownik w pierwszym poscie to odradzam zdecydowanie, byl to pierwszy lekarz u ktorego bylem po dr. Małaczku i zaluje ze nie ostatni, cala wizyta trwala moze z 10 minut a okulary ktore mi przepisal to byl zart.

Komentarz

Ja też uważam,że lekarz to też człowiek i może się pomylić,ale to chodzi jak zachowują się wobec pacjentów, a tym bardziej byłam z dzieckiem,które widziało i słyszało co oni mówią i co robią z ludźmi.Takiego chamstwa jeszcze nie spotkałam....a fakt,że tam mają sporo swoich pacjentów,którzy są zadowoleni,ale za jaką cenę? no i może trafili na dobry humor i dzień- elity ze sportowej....i najlepsze, że dzięki takiemu forum,można dowiedzieć się ciekawych opinii i to nie tylko jednej!!! można innych ostrzec i doradzić,bo ja dziękuję Wam bardzo, już wiem gdzie mam szukać okulisty.A takim skurczysynom nie wolno na takie postępowanie pozwalać,ja też mam złe dni w pracy, nie jestem zadowolona z płacy,ale nie wyżywam się na ludziach.A lekarze są odpowiedzialni za nasze zdrowie i życie, więc nie wypada im tym bardziej tak się zachowywać.Ale macie rację, to też ludzie i ich prędzej czy później też dopadnie choroba,oby los im się odwdzięczył za ich "dobre serce"....

Komentarz

Podobno wśród studentów medycyny w Polsce jest takie powiedzenie: "Ucz się pilnie, bo jak nie to wylądujesz jako lekarz w Przemyślu". Nie wiem czy prawdziwe, ale coś w tym jest.

Komentarz

Pracuję...
              X