REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Inwestycje w MZK

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Inwestycje w MZK

Czy ktoś coś więcej wie na ten temat:

Dostawa 2 szt. elektronicznych tablic przystankowych.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy
    Przemyśl: Dostawa 2 szt. elektronicznych tablic przystankowych
    Numer ogłoszenia: 252178 - 2010; data zamieszczenia: 16.08.2010
    Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
    Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
    SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
    I. 1) NAZWA I ADRES: Gmina Miejska Przemyśl - Prezydent Miasta Przemyśl , ul. Rynek 1, 37-700 Przemyśl, woj. podkarpackie, tel. 016 6782962, 6752072, faks 016 6786449.
    Adres strony internetowej zamawiającego: www.przemysl.pl
    I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
    SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
    II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
    II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa 2 szt. elektronicznych tablic przystankowych.
    II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.
    II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. tablic przystankowych przeznaczonych do informacji pasażerów oczekujących na centralnych przystankach miasta, tj. po obu stronach ul. o kierunku, nr linii i czasie odjazdu, pięciu kolejno przyjeżdżających na przystanek autobusów.

Więcej na http://www.przemysl.pl/51/14299.html,rss

Odp: Inwestycje w MZK

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll...MYSL/113516655
    Pozdrawiam

Komentarz

http://frp.com.pl/news-54-system-dyn...-przemysl.html
      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

świeża krew i o to chodzi
        ...i dlatego lubie mówić z Tobą...

Komentarz

Bardzo się boję, że co po niektórzy ludzie mogą ich nie polubić i rozwalić w mig. Ale mam nadzieję, że tak się nie stanie.

Komentarz

Buraków nie brakuje, myślę że w miejscu ich instalacji zostanie wzmocniony monitoring.

Komentarz

no juz lepiej dodać kasę na monitoring, niz potem sto razy kupować od nowa tablice :D
              Pray to your god, open your heart
              Whatever you do, be afraid of the dark
              Cover your eyes, the devil inside
              One night of the hunter
              One day I will get revenge
              One night to remember
              One day it'll all just end, oh

Komentarz

Zamieszczone przez RiceBoy Zobacz posta
                no juz lepiej dodać kasę na monitoring, niz potem sto razy kupować od nowa tablice :D
                Nie lepiej postawić pod tablicą strażnika miejskiego? Chyba to by było najtańsze.
                Zamiast stać pod magistratem to niech stoi pod tablicą - te same pieniądze a pożytek spory.

Komentarz

tak... 40 stopni, pełne słońce i strażnik miejski siedzący na taborecie pod tablicą, mina turystów - bezcenne
                  hmm... a może postawić takich jak w Anglii? no tych z gwardii królewskiej, w tych śmiesznych czapeczkach ;d

Komentarz

jechałem dziś autobusem i albo mi się wydawało albo nie , widziałem wyświetlacz nad głową kierowcy wyświetlający długości i szerokość geograficzną, było to w takim nowszym jelczu.

Dołącz do mnie:

Komentarz

A tak jest w pozostałej części Europy:

W autobusie wisi tablica z trasą - przystanki są opisane i zaznaczone diodami, które świecą w dwóch kolorach, gdy autobus dojeżdża do przystanku i pokazuje kolejny przystanek.

Do tego kierowca puszcza zapowiedzi przez głośniki (nagrania z płytki CD), np:
                      - Odjazd z przystanku......
                      - Zbliżamy się do przystanku....
                      - Następny przystanek...

A oprócz tego wszystkiego wyświetlacz, który pokazuje godzinę, temperaturę, numer linii oraz nazwę następnego przystanku.

Po prostu full service.

W Krakowie na przykład na liniach kursujących na obrzeża miasta zamontowano automaty biletowe, gdyby ktoś nie zdążył lub nie miał gdzie kupić biletu.

W rzeszowskich autobusach są nawet monitory LCD - puszczanie reklam.

Myślicie, że w Przemyślu tak się nie da?

A Autobusy podarowane przez miasto partnerskie Padeborn? - puste miejsce po tablicy informacyjnej, wyświetlacz i głośniki są.

Komentarz

w Paderborn jeżdżą takie autobusy jak nam dali ale z odnowionym środkiem, 3 wyświetlacze z droga i znaczonymi przystankami oraz aktualna pozycja, komunikaty w 3 językach, bylem widziałem, 2 lata temu

Dołącz do mnie:

Komentarz

to bylo 2 lata temu tera jest zapewne jeszcze lepiej :D a u nas jest jak jest jak mi stary jelczol jedzie pod gore a ja za nim to widze tylko chmurę spalonej ropy i po dojechaniu na parking(poza tym ze juz kurz jest) to dalej wali wszystko po tym jelczu. powinni je wycofać ( na sto pro nie spełniają jakiś wymogów) . :D
                          Pray to your god, open your heart
                          Whatever you do, be afraid of the dark
                          Cover your eyes, the devil inside
                          One night of the hunter
                          One day I will get revenge
                          One night to remember
                          One day it'll all just end, oh

Komentarz

z paliwem to inna droga, wszystkie autobusy z racjonalnego punktu widzenia powinny być zasilane gazem CNG ponieważ nasze mzk ma swoje złoże i maszynę do sprężania gazu ! Maja wytwórnie paliwa ! Dziwne, prawda ? Że zakład z własnym paliwem jest w tak opłakanym stanie... Wnioski są 4, albo zarząd widzi w tym jakiś interes by nie zasilać autobusów gazem i uzyskuje z tego tytułu prywatny profit, albo spółka jest niezaradnie zarządzana i nikt nie potrafi tak wielkiego potencjału wykorzystać lub blokują to przepisy prawne. Jak to jest ? Przecież nowe autobusy mogły by być kupione odrazu z dostosowaną instalacją CNG do ich zasilania, przecież to darmowe paliwo, Jak to jest ?
                            Ostatnio edytowany przez olekzakapior; [ARG:4 UNDEFINED].

Dołącz do mnie:

Komentarz

Nowe autobusy już w Przemyślu!
                              http://www.youtube.com/watch?v=ewD1PoI9z7I

Komentarz

Pracuję...
                              X