REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pizzeria Biesiadowo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Pizzeria Biesiadowo

właśnie przechodziłem obok i już jest nowy napis "nieczynne do odwołania" xD

Komentarz

Nie może być :D

Komentarz

Temat Biesiadowa zamknięty nasze rokowania się sprawdziły na Pizzerii "wisi kłódka"
        "Czysto logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." Albert Einstein (1879-1955)

"Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem." Rudyart KIpiling (1865-1936)

"Experto credite - wierzcie doświadczonemu; wierzcie temu, który sam doświadczył; temu, kto doświadczył na własnej skórze." Wergiliusz

Komentarz

wyrocznia zrobiła swoje ;P

Komentarz

I Biesiadowo powróciło do Psla. To ta sama pizzeria? Ktoś próbował? Można z dostawą zamawiać?

Komentarz

pizzeria ta sama bo to przecież sieciówka ale właściciel inny niż w poprzedniej wiec co za tym idzie ? może będzie inaczej niż poprzednio piszcie wrażenia
              Ostatnio edytowany przez Mirekos; [ARG:4 UNDEFINED].
              "Czysto logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." Albert Einstein (1879-1955)

"Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem." Rudyart KIpiling (1865-1936)

"Experto credite - wierzcie doświadczonemu; wierzcie temu, który sam doświadczył; temu, kto doświadczył na własnej skórze." Wergiliusz

Komentarz

Pracuję...
              X