REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry tapicer w Przemyślu?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dobry tapicer w Przemyślu?

Witam,

ma ktoś może namiary na jakiegoś dobrego tapicera w Przemyślu ? Chciał bym obić siedzenia w aucie ale tak z jajem ,a nie żeby to wyglądało jak pokrowce Pomóżcie "chłopacy" :D

Dołącz do mnie:

Odp: Dobry tapicer w Przemyślu?

w Łuczycach jest dość dobry tapicer.

Komentarz

Potwierdzam, nawet bardzo dobry i w miare przystepne ceny.

Komentarz

W Żurawicy też gość fajnie obija meble. Myślę, że z siedzeniami w aucie też sobie poradzi. Jak coś to pisz. dam Ci numer.

Komentarz

A z czymś takim jak rozcięcie na siedzisku fotela samochodowego długości około 4 cm też sobie poradzi? Bo jeśli tak to ja też poproszę numer

Komentarz

Dobry tapicer Przemyśl ul Sarbiewskiego 9 Pan Wiśniowski

Komentarz

@olekzakapior
              @Nomadda
              Też takowego poszukiwałem jakiś czas temu i nie udało mi sie znależć w Przemyślu. Wyżej wymienieni tapicerzy w Żurawicy i w Łuczycach nie podjeli sie tego zadania. Miałem wypaloną dziure w siedzeniu wielkości żaru z papierosa. Za to Pani z Żurawicy poleciła mi świetnego tapicera samochodowego w Jarosławiu. Przy wjeżdzie do miasta po prawej stronie na wysokości dawnego Carrefoura dzisiaj Delikatesy Frac. Jak bede przejeżdzał w poniedziałek przez Jarosław dam ci bardziej szczegółowe namiary z numerem telefonu włącznie. Szczerze polecam tego tapicera.
              Pozdrawiam.

Komentarz

Witam
                A czy w przemyślu ktoś obszywa kierownice samochodowe skórą?

Komentarz

Odgrzeję kotleta.
                  Czy macie namiary na kogoś kto obszywa kierownice skórą w Przemyślu lub okolicach ?

Komentarz

Mi elegancko siodełko od roweru (a nawet dwa) obił pan z Konopnickiej. Fachowa robota Nazwiska nie znam, ale ma swój warsztat w domu po prawej stronie na końcu Konopnickiej.

Mało precyzyjne mam namiary ale myślę, że każdy z tamtej okolicy będzie wiedział o kogo chodzi

Komentarz

A na Zasaniu jakiś tapicer się znajdzie?

Komentarz

Mamy już prawie trzy mosty i ciężko Ci się przez San przeprawić? Słyszałem, że w Żurawicy jest gdzieś przy hurtowni materiałów.

Komentarz

Zamieszczone przez pewe Zobacz posta
                          Mamy już prawie trzy mosty i ciężko Ci się przez San przeprawić? Słyszałem, że w Żurawicy jest gdzieś przy hurtowni materiałów.
                          Tam gdzie robią też materace. Boczna Jagiellonów.

Komentarz

Zawiozłem dzisiaj fotel do gościa na zasaniu (ulica. Sarbiewskiego 9) trochę bedzie miał tam roboty zobaczymy jak mu to wyjdzie jak bedzie dobrze to dam mu rekomendacje na forum

Komentarz

Jeżeli ktoś szuka tapicera do obszycia kierownicy skórą to mogę polecić:
                              http://www.tap-mar.pl/

Żurawiczki koło Przeworska.

Obszycie jednym rodzajem skóry 150 zł , dwoma rodzajami (gładka i perforowana) -180 zł.
                              Obszywałem ostatnio - świetnie wykonana praca , grube, mocne skóry, piękne szwy. Ogólnie świetna robota.

Jest jeszcze tapicer w Jarosławiu :
                              http://www.pfg.pl/firmy/tapicer_rymarz/index.htm

Wykonanie tańsze (120 zł za dwa rodzaje skóry) lecz nie tak precyzyjne ; cieńsza skóra , zmarszczenia, zgrubienia na szwach.

Jest jeszcze firma w Sanoku: http://www.kaszmir.sanok.pl/
                              Nie sprawdzałem, z galerii na stronie wygląda że firma OK.

Ja z czystym sumieniem polecam Żurawiczki i firmę TAP MAR.

Komentarz

Pracuję...
                              X