REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

KFC jednak pewne!

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• KFC jednak pewne!

Coś takiego znalazłem dziś na jednym z portali:
    http://www.pracuj.pl/praca/zastepca-...oferta,1846430
    czyli możliwe że w całkiem niedługim czasie zjemy w Przemyślu pysznego Granderka

Odp: KFC jednak pewne!

yeah! ciekawe gdzie bedzie Sanowa, a moze w tym kinie obok sanowej... chyba ze w szpaku hehe :D

Komentarz

Jupi jupi, będzie sobie można zaserwować plastik obleczony zatykaczem arterii...

Komentarz

W pasażu tesco będzie bo tam ostatnio zamuła się zrobiła;D
        KING OF BONGO::::....

Komentarz

ciekawi mnie kto w polsce wymysla te ogloszenia na stanowiska kierownikow? z jednej strony smieszy mnie ich tresc heh co ciekawe patrzac na podobne ogloszenia na kierownika kfc w uk w u mnie w miecie nie ma az takich wymagan i w tak idiotyczny spsoob napisanych ogloszen zreszta kierownikiem moze zostac kazdy zacznynajac juz od zmywaka i powoli piac sie w gore... polscy pseudo menadzerzy ehhh

Komentarz

Na innych serwisach też są takie oferty
            ~Pozdrawiam~ Kuxer

Komentarz

No bo u nas trzeba mieć doktorat z pieczenia na głębokim oleju. ;-) Żeby było profesjonalnie.

Komentarz

Haha, pewnie po otwarciu KFC założą taki kierunek w WSWE
                ~Pozdrawiam~ Kuxer

Komentarz

Z dzisiejszych Nowin...
                  KFC w Przemyślu? Być może w 2011 roku

Norbert Ziętal, nowiny24.pl

Będzie KFC w Przemyślu w 2011r. – taką informacja od kilku dni słychać "na mieście" i w internecie. Firma jej oficjalnie nie potwierdza.

KFC to restauracja należąca do koncernu AmRest. Na początku listopada w kilku portalach rekrutacyjnych ukazało się ogłoszenie o poszukiwaniu zastępcy kierownika restauracji KFC w Przemyślu. Jednym z zadań osoby, które będzie piastować to stanowisko będzie budowanie nowego zespołu. Stąd domysły o otwarciu nowego obiektu.

- Jest kilka miejsc, w których może powstać KFC. Galeria Sanowa, kino, które ma powstać obok Sanowej lub pasaż Tesco, gdzie jest jeszcze wolne miejsce – twierdzi jeden z internautów.

AmRest udziela jedynie bardzo skromnych informacji na ten temat.

- Na pewno do końca obecnego roku otwarcie KFC w Przemyślu nie jest planowane. Natomiast co do 2011 oficjalne wiadomości nie precyzują liczby oraz miejsc otwarć kolejnych restauracji KFC – twierdzi Witold Strzelecki, client executive Solski BM, która od strony informacyjnej obsługuje firmę AmRest.

Komentarz

Hehe, to teraz żałoba;D

Komentarz

Zanim tutaj otworzą (jeśli otworzą) to w Rzeszowie będą już przynajmniej dwa.
                      Pierwszy ma być w Realu już 10 grudnia ; p drugi w MH.

Komentarz

a co ma do tego Rzeszów ?? Ja osobiście mam daleko w d... co tam będzie i ile sztuk. Mnie interesuje co będzie w Przemyślu. Kfc jest u nas planowane i już. Czy będzie otwarcie za 2 lub 3 miesiące to nie robi żadnej różnicy.
                        Forum Rozwoju Przemyśla

Komentarz

Zamieszczone przez cr500r Zobacz posta
                          a co ma do tego Rzeszów ?? Ja osobiście mam daleko w d... co tam będzie i ile sztuk. Mnie interesuje co będzie w Przemyślu. Kfc jest u nas planowane i już. Czy będzie otwarcie za 2 lub 3 miesiące to nie robi żadnej różnicy.
                          Dokładnie jestem tego samego zdania i dopowiem jeszcze że ja już dziękuję za MCD w Przemyslu, skoro przymierzają sie tyle do budowy i go wybudopwać nie moga.

A do do KFC proces rekrutacji już ruszył, więc przypuszczalnie za 3-4 miesiące (niestety rekrutacja do tego tupu restauracji jest procesem długotrwałym i żmudnym) będzie planowane otwarcie. Nie zapominajmy również o tym że KFC podobnie jak MCD mają swoje procedury dla pracowników na kierowniczych stanowiskach i objęcie takowego w tych lokalach wiąże się również ze szkoleniami które to dana osoba musi odbyć w już funkcjonujących lokalach. Ale co tam możemy już zaczać powoli odliczać.....

Komentarz

Może w końcu ta stopa bezrobocia w Przemyślu zmaleje :]

Rey Mysterio < 3
                            W W E !

Komentarz

Komentarz

Pracuję...
                              X