REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PWSW - liczba studentów.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• PWSW - liczba studentów.

Czy w stosunkowo mało odległej przeszłości były prowadzone statystyki, z których wynikałoby ile studentów obecnie kształci się na PWSW? To dla mnie ciekawy temat, bo w trakcie budowy są już akademik (prawie 200 miejsc) i budynek dydaktyczny na 16 laboratoriów. To świadczy o tym, że uczelnia się rozwija (?).
    Jednak PWSW nie udostępnia danych o liczbie studentów chociażby na swojej stronie internetowej, więc na przykład dla mnie, osoby zupełnie z tą uczelnią niezwiązanej, pozostaje to tajemnicą.

Za wszystkie info, wielkie dzięki.

Odp: PWSW - liczba studentów.

no bo ta uczelnia chcę być Akademią więc się rozwija :D ale do akademii to jej i tak będzie cały czas dużooo brakować :D

Komentarz

aktualna liczba studentów to 1408:
      http://www.wrota.podkarpackie.pl/pl/bip/pwsw/ogolne

gdy ja ją kończyłem w 2009 r. to z tego co pamiętam było (chyba) ok. 1800

Komentarz

dla porównania : Politechnika Rzeszowska - ok 15 tys
        Uniwersytet Rzeszowski - ok 30 tys

takze troszke nam jeszcze brakuje :D ale mam nadzieje ze PWSW ściagnie wiecej studentów bo miasto powoli sie wyludnia

Komentarz

Zamieszczone przez KoMpReSsOR Zobacz posta
          dla porównania : Politechnika Rzeszowska - ok 15 tys
          Uniwersytet Rzeszowski - ok 30 tys

takze troszke nam jeszcze brakuje :D ale mam nadzieje ze PWSW ściagnie wiecej studentów bo miasto powoli sie wyludnia
          KoMpReSsOR nie tracę nadziei, że tak będzie. Zobaczymy, jakie będą efekty, gdy już oddadzą do użytku te nowe budynki.

Komentarz

Max daje tej uczelni 2500 studentów. Jak nic nie zrobią w mieście w sprawie pracy. Większość młodych ludzi wybiera miasta do studiowania gdzie później znajdzie prace. No i jeszcze dochodzi brak miejsc na zabawę. No ale powolutku się coś zmienia. Mamy już galerie za jakiś czas będzie kino, rożne szybkie jedzenie.

Komentarz

TO pojechałeś :] Galerią to z deko przesada nazywać tego klocka szybkie jedzenie od zawsze było w mieście w takiej czy to innej formie. BRAK JEST ZAKŁADÓW PRACY ! Mierzenie miarka miasta na podstawie ilości galeri i KFC... proszę Cie... Miasto sie nie rozwija bo nie ma miejsc pracy tych z prawdziwego zdarzenia gdzie studenci mogli by dorabiać normalną kasę a nie 30 zł za tydzień tyrania w H&M :]

Dołącz do mnie:

Komentarz

Zamieszczone przez Manex Zobacz posta
                no bo ta uczelnia chcę być Akademią więc się rozwija :D ale do akademii to jej i tak będzie cały czas dużooo brakować :D
                Wow Status Akademii z jakiej bajki ? Status Uniwersytetu jest niższy od Akademii i słyszałem coś o tym, że chcieli by żeby tutaj powstał uniwersytet. Ale Akademia lol

P.S Uczelni życzę jak najlepiej

Komentarz

Zamieszczone przez Manex Zobacz posta
                  Prędzej zostane mewą w piatym wcieleniu niz u nas bedzie akademia

Komentarz

Zamieszczone przez gigant Zobacz posta
                    Prędzej zostane mewą w piatym wcieleniu niz u nas bedzie akademia
                    Nie bądź taki pewien. Oni do tego dążą a władze miasta im w tym nie przeszkadzają. Jeśli tylko będą pieniądze, dadzą radę i z akademią. Może nie od razu, ale za kilka - klikanaście lat. Nie od razu Kraków zbudowano. Toteż nie można nastawiać się od razu na "nie". Może jednak?

Komentarz

jak zwał tak zwał, a sołtysówka sołtysówką pozostanie.
                      Przeproście I Spieprzajcie w pis-du

Komentarz

Według mnie to nic nie da że rozbudują szkołę. Mieszkam na przeciw budynku wschodniego i widzę że większość sal jest wolna niezależnie od pory dnia. Najwięcej studentów jest to w weekend ale tak uczelnia świeci pustymi klasami.
                        Nowe budynki będą tylko sprawiać lepsze wrażenie.

Komentarz

...i do tego jeszcze ta nowelizacja ustawy..
                          FORUM ROZWOJU PRZEMYŚLA
                          Wszystkie inwestycje w jednym miejscu
                          Z A P R A S Z A M Y

Komentarz

wg mnie teraz każda uczelnia bardziej cieszy się z tego, gdy w weekend ma więcej studentów...
                            Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Kostek Mógłbyś przybliżyć o jaką ustawę chodzi - nie jestem w temacie.

Amelius Problem w tym że nawet w weekend sale są puste.
                              Po co i za czyje pieniądze rozbudowuje się placówkę skoro stoi pusta? Unia da kasę i się nie zapyta czy było to potrzebne? Czy akademik rozwiąże problem? Tańsze kwatery przyciągną młodzież? Sądzę że wątpię.
                              Jestem jeszcze ciekawy ile kosztowało postawienie nowiutkiego pomnika w parku. (chyba jeszcze nie odsłonięty) Okazały nie jest bo zaledwie 2 bloki kamienne z wyrytym napisem ale coś mi się wydaje że i tak kosztował sporo.

Komentarz

Pracuję...
                              X