REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe życie portalu Przemyśl24.pl

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowe życie portalu Przemyśl24.pl

Cześć forumowi maniacy,

tak sobie siedzę i pije piwko i rozmyślam czy moglibyśmy wspólnie wprowadzić nową jakość naszego portalu i stworzyć coś nowego czego jeszcze nie ma w naszych rejonach. Na forum mamy masę niewyżytych literacko osobników, fotografów, detektywów i ludzi kochających Podkarpacie. Ale zerkam na główna stronę portalu i rozmyślam dlaczego nie dać szansy użytkownikom forum dać się "wypisać" i "wyfotografować", dlaczego na portalu nie ma artykułów naszych użytkowników ? Same przedruki co sprowadza się do tego ,że stronę główna używam tylko do wchodzenia na forum.
    Myślę ,że forum posiada w chwili obecnej potencjał aby konkurować z takimi portalami jak Nowiny24 czy Zycie Podkarpackie. Ale ma jedną niepodważalna zaletę i silę, jest niezależne politycznie, a raczej mamy tu na forum miłośników każdej opcji. Może udało by się skrzyknąć grupę ludzi z forum, porozmyślać nad tematami artykułów, zawiązać jakieś stowarzyszanie które w przyszłości może prowadzić do czegoś więcej np. nowej gazety z nową jakością na Podkarpaciu i przełożyć się na realne zyski najbardziej aktywnych i samego portalu.
    Co o tym myślicie, jakie macie pomysły ? Myślę ,że wymaga to poświęceń ale mogli byśmy stworzyć coś nowego nie tylko portal o nowej jakości ale i coś co ludzie by czytali i podzielali nasze opinie, opinie ludzi młodych, niestronnicze i bez kłamstwa którym faszerują nas media wokoło .Stworzenie w przyszłości pomogło by uzyskać również niemałe środki na działalność. Taki potencjał nie może się zmarnować !

PS. Pewnie powinienem poprosić o zgodę admina odnośnie tego postu bo on jest właścicielem forum i portalu ale to my tworzymy ta stronę i na pewno przychylił by się do inicjatywy userów !

Dołącz do mnie:

Odp: Nowe życie poratlu Przemyśl24.pl

Olku, osobiście popieram Twój pomysł i pewnie byłbym w stanie u właściciela portalu to przepchać. Pytanie tylko czy ktoś będzie chętny bo kiedyś już był podobny temat i raczej został bez odzewu.

Komentarz

Odp: Nowe życie poratlu Przemyśl24.pl

Może zachęci to ludzi iż taka inicjatywa może w przyszłości przynieść realne zyski ! Jasne ustalenie zasad i przynajmniej 2-3 osoby które obiorą inicjatywe w motywowaniu innych mogła by przynieść niewyobrażalne korzyści społeczne i nie tylko. Pamiętajcie ! Mamy tu markę którą możemy wykorzystać ku dobra ludzi mieszkających w naszym mieście i Podkarpaciu, możemy sprawić ze korporacje i polityka zacznie liczyć się z o pinią społeczeństwa, możemy stworzyć wiele ciekawych rzeczy nie koniecznie związanych z polityką czy biznesem, możemy rozruszać nasze ospałe miasto i zmienić sposób postrzegania o nim w Polsce !

Czekam na Was zawsze aktywni użytkownicy !

Dołącz do mnie:

Komentarz

Odp: Nowe życie portalu Przemyśl24.pl

Zamieszczone przez olekzakapior Zobacz posta
        Co o tym myślicie, jakie macie pomysły ?
        Myślę, że znudzi Ci się to szybciej niż osobom, które w to wciągniesz.

Komentarz

polać mu!

Komentarz

to przynajmniej zostali by Ci co ich wciągnąłem :D

Dołącz do mnie:

Komentarz

Zamieszczone przez Radoos Zobacz posta
              Myślę, że znudzi Ci się to szybciej niż osobom, które w to wciągniesz.
              Popieram, niechcę generalizować ale z doświadczenia wiem, że robienie akcji typu "zróbmy to razem" przynajmniej w przemyślu nie ma prawa działania na dłuższą metę.

Komentarz

Nikogo nie straszę, ani nie zniechęcam. Nie taki mam zamiar.

Wszystko pięknie, ładnie.

Portal internetowy a gazeta to dwie różne sprawy. Czy orientowałeś się jak działa gazeta?

Miałam okazję zobaczyć jak wygląda praca w gazecie codziennej, tygodniku i kwartalniku. Samym planowaniem nic nie zdziałasz. Forma stowarzyszenia nie udźwignie kosztów wydawania gazety, chyba że na początku wszyscy jego członkowie wyłożą niezłą kasę na rozkręcenie redakcji i samego tytułu.

Portal rozchodzi się szybko, gazeta aby zyskać szersze grono czytelników potrzebuje co najmniej 4-5 lat. Dopiero po tym okresie zaczną pojawiać się jakiekolwiek zyski.

Czy jesteś na to gotowy?

Znam osoby, które się na to odważyły. Już od pięciu lat realizują swoją wizję gazety. Nie jest im łatwo. Ale nigdy nie usłyszałam od nich, że chcą zrezygnować.

Oby znaleźli się tacy zapaleńcy

Komentarz

Popieram

Komentarz

Zamieszczone przez olekzakapior Zobacz posta
                    zerkam na główna stronę portalu i rozmyślam dlaczego nie dać szansy użytkownikom forum dać się "wypisać" i "wyfotografować", dlaczego na portalu nie ma artykułów naszych użytkowników
                    Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł, aby zachęcić ludzi do używania komórek w twórczy sposób. Wyłonienie kilku autorów niebanalnych tekstów odświeżyłoby p24, to na pewno. A co dalej? Pozwolić, aby pod kontrolą i współpracą paru ludzi potoczyło się własnym torem, zamiast na samym początku demotywować.

stronę główna używam tylko do wchodzenia na forum
                    Jeśli mam być szczera ja jej w ogóle nie odwiedzam. Jest dla mnie strasznie nieatrakcyjna jeśli chodzi o zasób informacji na niej zamieszczanych: kto ile papierosów i butelek dziś przemycił przez granice, kto się z kim zderzył, i ile dogrywek było w meczu..

Portal prosi o jakieś zmiany już od długiego czasu, a to co udało się w tej kwestii zadziałać jest nadal za mało atrakcyjne.
                    Myślę, że nic nie szkodzi spróbować i wygospodarować dla tego pomysłu przestrzeń - Yankes, podziałaj tam coś (i ściągnijcie w końcu ten listopad...)
                    Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ja mam w zakładkach link, bezpośrednio do samego forum... na głównej nie byłem... naprawdę dawno.

Komentarz

Zamieszczone przez Jimis Zobacz posta
                        Ja mam w zakładkach link, bezpośrednio do samego forum... na głównej nie byłem... naprawdę dawno.
                        Ja mam dokladnie tak samo a będąc na głównej to nie bardzo kojarze ją z tym forum.

Komentarz

To spotkajmy się na mieście! Raz na kwartał !
                          TAk z soboty na niedzielę! Hej!

Komentarz

Jestem "za".

Komentarz

Zdecydowanie jestem ZA pomysłem Bacy.

Komentarz

Pracuję...
                              X