REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe życie portalu Przemyśl24.pl

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Nowe życie portalu Przemyśl24.pl

za, kiedy jakaś lista społeczna :D Można by ustalić kilka tematów na artykuły , na początek 1-2 i coś spróbować sklecić, może zabawimy się w znawców kulinarnych i zrecenzujemy przemyską gastronomie na początek

Dołącz do mnie:

Komentarz

Zamieszczone przez olekzakapior Zobacz posta
      za, kiedy jakaś lista społeczna :D Można by ustalić kilka tematów na artykuły , na początek 1-2 i coś spróbować sklecić, może zabawimy się w znawców kulinarnych i zrecenzujemy przemyską gastronomie na początek
      Skoro chcesz zmieniać portal przemysl24.pl to może zamiast od ustalania tematów na artykuły zacznij od porozmawiania z właścicielem portalu co on na to i co będziesz (będziecie) mieć w zamian. No chyba, że ot tak za frajer chcesz się bawić w redaktora to do dzieła. Zacznij sam od pracy a nie rzucania rewelacyjnymi pomysłami.

PS. Masz jakichś kolegów, którzy za darmo programują? Mam parę FAJNYCH POMYSŁÓW.

Komentarz

ty nie musisz, zreszto mam dość takich jak ty i podobnych betonów, dochodze do wniosku ,że dla tego miasta nic nie warto robić ,a określanie go mianem PREMYSL na zachodzie jest całkiem słuszne, spadam , narazie

Dołącz do mnie:

Komentarz

Już Ci się znudziło? Szybko doszedłeś do takich wniosków, mimo że prócz pyskowania w internecie to nic dla miasta nie zrobiłeś. Takich cwaniaczków jest na pęczki. "Zróbmy coś" rękami innych i się pod tym podpiszmy. Gdybyś faktycznie chciał coś zrobić to byś zaczął od pracy a nie szukania chętnych.
          Ostatnio edytowany przez Radoos; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Uwaga Olka Zakapiora o nowym obliczu portalu świadczy o czymś Radoos, o czym syszę od dłuższego czasu. Nie kwestionuję tutaj Twojej opinii. chodzi o to, że wielu ludziom brak jest dobrej gazety, z dobrymi artykułami, dobrego portalu internetowego. Po prostu ciekawej, rzetelnej informacji. Z satysfakcją porównuję forum p24 z innymi i stierdzam, że na tle innych ( nowiny , kosher zeitung czy życie wypadamy nad wyraz dobrze. Merytoryczne dyskusje, brak chamstwa, nawet nasza złośliwość trzymana jest przez Ciebie w ryzach .

Komentarz

p24 znam "od kuchni" i to co mogę powiedzieć to:
              po pierwsze - to nie jest i nigdy nie będzie gazeta (nie porównujcie do nowin itp.) bo ten portal nie powstał z myślą o tym,
              po drugie - artykuły nie są kopiowane z innych portali czy gazet tylko przesyłane bezpośrednio od instytucji i osób bezpośrednio zainteresowanych daną sprawą, tzn. jak na przykład nowiny czy życie podkarpackie maja jakiegoś "newsa" i pojawia się on również w p24 to jest on tam z tej przyczyny że p24 dostał to samo info co tamte
              po trzecie: co chcielibyście konkretnie zmienić w portalu? czemu on miałyby służyć skoro obecnie artykuły wydają Wam się "nijakie"?
              jak będą jakieś fajne pomysły to czemu nie?
              Ostatnio edytowany przez antoninka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
              X