REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zostawiłem laptopa w pociągu TLK

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zostawiłem laptopa w pociągu TLK

Wczoraj tj. 17.03. wracałem do dom pociągiem TLK , który jechał z Wrocławia do Przemyśla , na Zasanie wjechał około 17:28, tam też wysiadałem.Jechałem czerwonym wagonem z naklejką "2 kl" siedzenia były dzielone, takich wagonów było 2 w całym składzie.Kilka przedziałów obok znajdował się przedział konduktorski. Do końca podróży w przedziale był tylko jeden koleś , wyglądał na jakiegoś pracownika biurowego albo urzędnika bo wyciągał jakąś teczkę z papierami i pieczątkami. Miałem ze sobą tylko plecak i laptopa leżały na półce przy oknie. Ubrałem się wcześniej, żeby zdążyć popatrzeć na budowę obwodnicy . Na początek zdjąłem chyba tylko plecak z półki. Nie jestem pewien ale ten człowiek, chyba wysiadł pierwszy z przedziału a ja zaraz za nim i wydawało mi się że wszystko mam. Potem poszedłem prosto do domu i po 10 min zorientowałem się że nie mam teczki z laptopem. Od razu pojechałem na pkp dowiedzieć się co dalej z tym pociągiem , okazało się , że został odstawiony do Bakończyć , gdzie ma być sprzątany pojechałem i przeczesałem cały pociąg , wszystkie wagony, chyba nie był sprzątany bo wszędzie były flaszki i papiery ale laptopa nie było. Pytałem tamtejszych pracowników wyglądali na uczciwych ,oferowali pomoc ,wydzwaniali po pracownikach, ale komu wierzyć jeśli chodzi o nowego laptopa , z drugiej strony laptop mógł być przygarnięty przez jakiegoś pasażera jeszcze na zasaniu , w drodze na główny albo na samym głównym.
    Laptop był zabezpieczony podstawowym windowsowym hasłem . Był bardzo ważny ze względu na wszystkie pracę ze studiów, które się tam znajdowały ,rzeczy osobiste zbierane przez 10 lat albo i więcej , a nawet praca filmowa na konkurs "nakręcony Przemyśl". Nie mam za bardzo pomysłu jak go odzyskać. Myślę , że szanse są znikome. Ale gdyby ktoś przygarną mojego laptopa albo miał jakiś pomysł na jego odnalezienie to proszę pomoc albo kontakt gg 7029297.
    Konsekwentnie zamykałeś przede mną każde drzwi jak mogłeś przypuszczać , że zabraknie mi sił ?

Odp: Zostawiłem laptopa w pociągu TLK

Współczuję naprawdę radzę szybko działać. Są duże szanse, że odzyskasz... Działaj! Po pierwsze idź na pkp powinni Ci pomóc, następnie proponuje policję. Szkoda filmu na konkurs chętnie bym zoabczył!

Komentarz

Przede wszystkim podaj model tego laptopa, jeśli jest nowy to jest większa szansa że wypłynie na rynku wtórnym.

Komentarz

Powiem Ci, że dziwny tok rozumowania ale ok, Twoja sprawa.

Komentarz

kolego, przede wszystkim, przejdź się jeszcze raz do pkp i tam się dowiedz, może ktoś z pracowników jednak znalazł. a druga sprawa- od dzisiaj szukaj go na allegro.
          Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

ASUS F50 na razie poszukuje jakichś papierów z dokładną nazwą
            Konsekwentnie zamykałeś przede mną każde drzwi jak mogłeś przypuszczać , że zabraknie mi sił ?

Komentarz

bylem na PKP 30 min po zdarzeniu skierowali mnie na Bakończyce , tam gdzie czyszczą wagony nikt nic nie widział nikt nic nie słyszał, pracownicy też nie...

Komentarz

Trzeba było postarać sie dostać do tego wagonu. Może został posprzątany a skoro leżał na górze to sprzątaczka mogła nie zauważyć bo tylko przeleciała podłogę mopem i wyciągneła śmieci z śmieników, poszła dalej i wagon sobie będzie jeździł z lapotixem w takich sytuacjach bardzo ważny jest czas!

Komentarz

przeczesałem cały pociąg wszedłem sobie do niego jak stał i zgaszone światła były... wszystkie siedzenia , wszystkie przedziały, wszystkie wagony , wewnątrz było brudno, leżały butelki po wódce , papiery,gazety, chyba znak , że nie było sprzątane - wiec albo konduktorzy albo jakiś pasażer na głównym bo przecież wysiadłem na Zasaniu...

Komentarz

Radzę zgłosić na policje zaginiecie laptopa. A nóż coś ktoś znalazł. A nawet jeśli nie, to będzie to gdzieś tam odnotowane.

Komentarz

asusy z serii 50 sa dosc popularne takze nie liczylbym ze znajdziesz go, tym badziej jak nie masz numeru seryjnego

Komentarz

Trzymam kciuki

Komentarz

tez radze szukac codziennie na allegro bo napewno jak nowy to ktoś bedzie chciał opylić no chyba ze sobie zostawi...

Komentarz

onegdaj miałem włam do afta po radyjko
                            po 2 miechach trafiłem na gościa na alledrogo, który pchał takie radyjko (b.popularne)
                            popytałem, przepytałem, wypytałem, twierdził, że jest za Jarosławia
                            a więc kupiłem z opcją osobistego odbioru, numery się zgadzały

onegdaj2 ukradziono mi atrapę (grilla) z samochodu - jedyny taki w Przemyślu oraz ze znakiem "specjalnym"
                            po miesiącu wyprzedzałem auto na Jagielońskiej, patrzam a u niego mój grill, następnego dnia operacyjni zadziałali

.... choć miliona innych rzeczy jakie mi skradziono nie udało się odzyskać

....... choć właściwie się udało, CB po przeszło 3 latach i to pod Rzeszowem sie znalazło :D

Komentarz

nie zapomnij o miejscowych komisach, i miejscach gdzie można coś dać w zastaw. Kiedyś miałem sytuację, że mogłem kupić bardzo tanio lapa, tylko był mały problem, bo wg. słów pana sprzedającego, osoba która go zastawiła zapomniała do niego hasła i dlatego go sprzedaje :D

Komentarz

Pracuję...
                              X