REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zostawiłem laptopa w pociągu TLK

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Zostawiłem laptopa w pociągu TLK

Zgłosiłem w razie czego na policje ,choć mam do nich uraz... i trochę w nich wątpię bo wolą zajmować się czymś, co jest dla nich proste, a dla społeczeństwa uciążliwe ,także straciłem nadzieje, ale ku mojemu zdziwieniu byli bardzo pewni siebie, chcieli wszystkie numery i właściwości laptopa i powiedzieli , że jest to do wykrycia i odzyskania. Nie wiem czym oni tam teraz dysponują , że tak twierdzą.
    P.S. Dzięki za rady !
    Konsekwentnie zamykałeś przede mną każde drzwi jak mogłeś przypuszczać , że zabraknie mi sił ?

Komentarz

Zamieszczone przez gozel Zobacz posta
      osoba która go zastawiła zapomniała do niego hasła i dlatego go sprzedaje :D
      złamać hasło windozy plytą bootowalną z odpowiednim softem to minuta roboty

Komentarz

Zamieszczone przez Pivsko Zobacz posta
        złamać hasło windozy plytą bootowalną z odpowiednim softem to minuta roboty
        chyba nie załapałeś

PS
        Zamieszczone przez Pivsko Zobacz posta
        złamać hasło windozy BEZ plytą/y bootowalną/ej BEZ z odpowiednim/ego softem/u to DWIE minuta/y roboty
        ...

Komentarz

przykro mi juz nigdy go nie odzyskasz.....

najprawdopodobniej zawinal go pracownik PKP czytaj "konduktor" ktory przechodzil przez przedzialy zobaczyc na glownym czy nikt nie zostal, zobaczyl teczuszke sprawdzil \, sprzet zawijam i juz dlatego nie znalazles go na bakonczycach. zapomnij o nim!!1 mozesz jedynie liczyc na laskawosc pracownika pkp ze wysle ci potrzebne pliki na poczte chociaz watpie czy wogole wie jak sie nia obsluzyc...

pozdrawiam
          Złodziej!

Komentarz

Pracuję...
          X