REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyrwigrosz i Barcelonka???

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wyrwigrosz i Barcelonka???

elo
    czy ktos mi wyjasni ocb z tym wirwigroszem i barcelonka ze od 3 lub 4 tygodni czytam w zyciu ogloszenia ze szukaja tam kelnerow barmanow kucharzy pomocy i szukaja... i szukaja... i szukaja..... i znalesc nie moga??? czy to jakis kit, jakas podpucha. skladalem cv, 0 odpowiedzi... handluja danymi osobowymi czy co?

pozdrawiam

Odp: Wyrwigrosz i Barcelonka???

nie tylko tam... W la bambie, croopie też tak szukają od kilku miesięcy... W kfc też nawet nie łaska odpisać czy się dostało czy nie. Pewnie trzeba mieć wykształcenie wyższe kierunek gastronomia i nie wiem co żeby być głupim kelnerem ;P

Komentarz

aaa to ja też tak czekałem na KFC i zero odpowiedzi i nadal zero a więc zero będzie :D

Komentarz

no dokładnie mogliby chociaż łaskawie napisać "przepraszamy ale odpadł pan w przedbiegach". Chyba strasznie trudno jest wysłać maila do tych którzy odpadli.
        Już tej pani napisałem co o tym myślę...

Komentarz

zwątpie we wszystko jak w ta srode znowu przeczytam to ogloszenie.... to bedzie znak ze w przemyslu nie ma wykwalifikowanej kadry barowo/restauracyjnej....:/

Komentarz

Zamieszczone przez Złodziej Zobacz posta
            elo
            czy ktos mi wyjasni ocb z tym wirwigroszem i barcelonka ze od 3 lub 4 tygodni czytam w zyciu ogloszenia ze szukaja tam kelnerow barmanow kucharzy pomocy i szukaja... i szukaja... i szukaja..... i znalesc nie moga??? czy to jakis kit, jakas podpucha. skladalem cv, 0 odpowiedzi... handluja danymi osobowymi czy co?

pozdrawiam
            juz odpowiadam
            Szukaja osób, ktore im przypasują skoro więc szukaja nadal to oznacza, że dotychczasowi kandydaci nie mieli prezencji lub kwalifikacji lub... byli zbyt ambitni i inteligentni by dac się podporządkowac zdebilałemu pseudomanagerowi, którego jedyna wiedza to taka, że jest ważny.
            Nie przejmujcie się ja mam za sobą ok 250 wysłanych mail z cv i listem motywacyjnym , ok 15 rozmów o pracę i nic to nie znaczyło, a dostałem pracę po znajomości . Z tych 15 rozmów o pracę tylko jedną prowadziła profesjonalna pani od HR , a reszta ? głupek głupka głupkiem pogania ... w garniturze ...

KFC juz ma szkolenia w zakopanem wiec jesli ktos nie dostal odpowiedzi to juz nie distanie - pozdrawiam
            A Mne Vse Pohui...

Komentarz

to bedzie znak ze w przemyslu nie ma wykwalifikowanej kadry barowo/restauracyjnej....:/
              A może to znak, że w branży barowo/restauracyjnej brak wykwalifikowanych menadżerów?

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
                A może to znak, że w branży barowo/restauracyjnej brak wykwalifikowanych menadżerów?
                W każdej branży pracują różni ludzie !

Komentarz

Zamieszczone przez malinka333 Zobacz posta
                  W każdej branży pracują różni ludzie !
                  yyy i co w związku z tym ?:> nie istotne czy różni ważne by byli właściwi

Zauwazylem ze stosują taktyke dziel i rządź, co było powszechne w 18 wieku dzis tylko mądry manager wie jak zbawiennie wpływa na wizerunek firmy zadowolony i szanowany pracownik
                  A Mne Vse Pohui...

Komentarz

Zamieszczone przez Kornel_ZDRAJCA Zobacz posta
                    juz odpowiadam
                    Szukaja osób, ktore im przypasują skoro więc szukaja nadal to oznacza, że dotychczasowi kandydaci nie mieli prezencji lub kwalifikacji lub... byli zbyt ambitni i inteligentni by dac się podporządkowac zdebilałemu pseudomanagerowi, którego jedyna wiedza to taka, że jest ważny.
                    Nie przejmujcie się ja mam za sobą ok 250 wysłanych mail z cv i listem motywacyjnym , ok 15 rozmów o pracę i nic to nie znaczyło, a dostałem pracę po znajomości . Z tych 15 rozmów o pracę tylko jedną prowadziła profesjonalna pani od HR , a reszta ? głupek głupka głupkiem pogania ... w garniturze ...

KFC juz ma szkolenia w zakopanem wiec jesli ktos nie dostal odpowiedzi to juz nie distanie - pozdrawiam

PIWA MU!! Zdanie wręcz perfekcyjnie trafione. Iście samo sedno i kwintesencja obecnej sytuacji Nie od dziś wiadomo, że często mamy do czynienia z "debilami" na odpowiedzialnych i nie tylko, stanowiskach Dlatego tak wygląda nasz kraj, zero ambicji, żadnego celu/planu, byle dostać się do "koryta" i długo się w nim taplać - egoizm i hipokryzja w czystej postaci...
                    Cogito Ergo Scio.

Komentarz

Akurat żeby zostać kelnerem lub kelnerką trzeba mieć spore wykształcenie i wiedzę jak obsługiwać ludzi - 90% "kelnerzyn" w przemyskich restauracjach (nawet tych hotelowych) nie zna podstawowych zasad obsługi klienta i ogólnych zasad panujących w tym zawodzie. Dlatego to nie takie proste to po pierwsze. Po drugie - skoro dalej szukają, to znaczy że nie znaleźli nikogo kto ma pojęcie o tym fachu. Takie jest moje zdanie.

Sprawa "menadżerów" to sprawa osobna i tutaj też w większości przypadków rekrutację prowadzą ludzie bez doświadczenia nie znający się na tym.

Komentarz

okej

co do menadzerow to nie wiem nie znam nikogo na tak "odpowiedzialnym" stanowisku w przemyskim polswiatku knajpowym no ale mysle ze mogliby sie wreszcie na kogos zdecydowac, bo napewno cv wplynelo dziesiatki a moze i steki wiec nie ma bata zeby nie zebral z tych ludzi 2 ekip... stare przyslowie mowi ze: jaki klient taka obsluga wiec nie ma sie cos dziwic ze nikt nie skacze jak malpka kolo klienta skoro ten nie raczy zostawic jakiegokolwiek tipa za szybka i konkretna obsluge.....wiem z doswiadczenia; dobra czasem mi zostawia ale to ci ktorych nigdy bym sie nie spodziewal.... niewazne...

czekamy do srody...
                        elo

Komentarz

okej

co do menadzerow to nie wiem nie znam nikogo na tak "odpowiedzialnym" stanowisku w przemyskim polswiatku knajpowym no ale mysle ze mogliby sie wreszcie na kogos zdecydowac, bo napewno cv wplynelo dziesiatki a moze i steki wiec nie ma bata zeby nie zebral z tych ludzi 2 ekip... stare przyslowie mowi ze: jaki klient taka obsluga wiec nie ma sie cos dziwic ze nikt nie skacze jak malpka kolo klienta skoro ten nie raczy zostawic jakiegokolwiek tipa za szybka i konkretna obsluge.....wiem z doswiadczenia; dobra czasem mi zostawia ale to ci ktorych nigdy bym sie nie spodziewal.... niewazne...

czekamy do srody...
                          elo
                          szczerze? yyy idąc tym tokiem myslenia obsługa i jej jakość zależy od napiwków ? nie idź tą drogą chłopie to jest właśnie całe zło tej branży, bo niby czemu masz dostac napiwek, skoro Twój pracodawca Ci płaci za profesjonalną szybką i miłą obsługę? a klient może Ci dac tipa jeśli bedzie miał taką chętkę lub nie - Twoj poziom obsługi ma być zawsze PROFESJONALNY Ja obsługując na luzie moich klientów nie oczekuję tipa za to co należy do moich zasranych obowiązkow (swoją drogą w tej materii ciężko o napiwki :D haha) - pozdrawiam
                          A Mne Vse Pohui...

Komentarz

Kornel_ZDRAJCA i za swoje zaangażowanie oraz sumienną i ciężką pracę, miłą i profesjonalną obsługę dostałeś Order Przodownika Socjalistycznej Pracy z którego byłeś dumny i szczerze zadowolony bardziej niż ze swoich miesięcznych napiwków!

Komentarz

teraz to już chyba na każdą durną pracę trzeba mieć plecy i znajomości żeby się gdzieś wkręcić a szczególnie w tym Przemyślu...

Komentarz

Pracuję...
                              X