REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szkoła średnia - opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Szkoła średnia - opinie

to tylko szkoła średnia a żeby coś robić w tym kierunku dalej to wiadome że potrzebne są też studia... Ale na pewno dobrze wprowadzi w ten fach

Komentarz

no czyli w samym google nie dowie co go tutaj by czekalo... ale dobra bajka a Ty jak skonczyles teleinformatyka? bo aj drugi rok i neizbyt mi sie to podoba jak :D

Komentarz

a jak miałem skończyć? ;p normalnie maturka bajka teraz jeszcze zdać egzamin zawodowy i będzie technik teleinformatyk ;D ale to chyba taki off top

Komentarz

witam
          chcialem zapytać o wasze zdanie na temat technikum budowlanego. nie slyszałem zbyt pochlebnej opini, ale ta z kolei pochodziła z jednego tylko źródła...

wiem, że kilkanaście lat temu, gdy szkoła znajdowała się w górnych okolicach ul. słowackiego to technikum miało całkiem inną renomę. znajomi, którzy zdawali tam maturę pod koniec lat 90tych radzą sobie całkiem sprawnie w zawodzie.

czy faktycznie jest tak, że dowolne liceum z przemyślu przygotuje cię lepiej do studiów budowlanych niż tech budowlane na dworskiego 99?

mój młodszy brat z uporem maniaka się tam pcha i nie mam pewności, czy to najlepszy pomysł, jeżeli się nie ma w planie zakończenia edukacji po maturze.

bardzo proszę o opinie

Komentarz

no niestety do studiów budowlanych tylko dobra klasa mat-fiz, bez tego ani rusz. niestety studia to sucha teoria, tech to praktyka. Jeśli zaraz po technikum chce szukać pracy w zawodzie, to świetny wybór, jeśli studiować - będzie żałował. Niech sobie Braciszek poprzegląda plany studiów budowlanych choćby na rzeszowskiej politechnice ( http://wbiis.portal.prz.edu.pl/gfx/w...diow/bb-di.pdf ) i zobaczy, że tylko solidne przygotowanie teoretyczne pozwoli przetrwać pierwsze lata.

Pozdrawiam,

Komentarz

Pracuję...
            X