REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tabilce na Jagiellońskiej - MZK.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Tabilce na Jagiellońskiej - MZK.

Ten pomysł zmierzał w dobrym kierunku ! Kiedy idę koło tych przystanków to wiem czy poczekać na autobus czy lepiej iść z buta, bo np. na ulicy Jagiellońskiej przeszukać cały rozkład jazdy, żeby zobaczyć który autobus jest następny to się trzeba trochę namęczyć. Jednak czas na tablicy to co innego niż czas rzeczywisty niestety :/. Fajnie by było, gdyby był podawany czas do przyjazdu! Jak już się za coś brali to mogli to zrobić tak, żeby miało "ręce i nogi" ! Jednym słowem chcieli dobrze ,ale im nie wyszło...jak zwykle.
    Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz.
    ~Julian Tuwim

Komentarz

Zamieszczone przez tira-rira Zobacz posta
      Otrzymałem na maila odpowiedź z MZK odnośnie wyświetlania czasu pozostałego do przyjazdu (odjazdu) autobusu. Wg mnie odpowiedź ta jest jakimś żartem i w MZK mają chyba blade pojęcie o ich funkcjonalności.

Się ciesz, że w ogóle odpisali

Komentarz

Ich zaletą jest fakt, iż są dwustronne.
        przynajmniej są jakieś zalety

Komentarz

Zamieszczone przez Radoos Zobacz posta
          Z pewnością tablice spełniają wymogi programu "Na od******* się".
          Uff, myślałem, że tylko ja jestem wiecznym malkontentem.

Ostatnio dużo jeżdzę MZK i to, co zobaczyłem w tych nowych Otokarach, to masakra. Po kiego oni tak te szyby plakatują? Większość "mocowań" zostaje na szybie, a zysk z "reklam" nie pokryje ich wymiany...

A o robieniu wioski już nie wspomnę.

Komentarz

A tak jako ciekawostka ;p idę sobie dziś na przystanek na ul. Jagiellońskiej... patrzę... i co widzę ? Tablica nie działa !! Nie wiem czy zepsuta, czy wyłączyli, ale nic nie wyświetla..Nie dość, że nic ludziom nie daje to nie działa !! Nie ogarniam...
            Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz.
            ~Julian Tuwim

Komentarz

Pracuję...
            X