REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szpital na Lipowicy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szpital na Lipowicy

Czy ktoś się zainteresuje dawnym szpitalem na Lipowicy. Kto odpowie za zdewastowanie budynku i doprowadzenie go do obecnego stanu? Słyszałam (jakieś 2 lata temu), że miały w tym budynku powstać mieszkania.
    Codziennie przechodzę koło szpitala i widzę tylko kolejne szyby powybijane.
    Myślę, że ktoś odpowiedzialny za takie wyniszczenie budynku powinien wytłumaczyć się przed sądem.
    Co o tym sądzicie?

Odp: Szpital na Lipowicy

z tego co wiem tam miał byc budynek wyzszej szkoły informatyki i zarzadzania w przemyslu... ale chyba nic z tego nie wyszło :/ a tak wogole kto jest włascicielem tego budynku miasto? czy osoba prywatna?
    <<HS1500>>

Komentarz

Na pewno w TYM szpitalu miał być budynek WSIiZ?

Komentarz

Właścicielem tego obiektu jest miasto, a konkretnie TBS. W tym miesiącu ruszą pracę zamieniające ten obiekt w blok mieszkalny. Wszystkie miszkania są już wysprzedane.

Komentarz

d o'she na 100% ale cos tam nie wyszło i WSIiZ dostała budynek po dawnym szpitalu wojskowym (słowackiego) na nawet 2 budynki, tylko zanim je odremontuja minie pewnie kolejne 10 lat...
          <<HS1500>>

Komentarz

Oto jak ma wyglądać blok TBSu powstały na bazie szpitala:
            http://serwis.um.przemysl.pl/index.p...tycje&url2=tbs
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

mi na tej stronie nie wyświetlają się zdjęcia :/

Komentarz

Mi właśnie też nie, a chciełem również je pokazać.

Komentarz

26dzikichkucy, ale na pewno na pewno?
                  Bo od kiedy pamiętam TBS mówił, że zrobi w szpitalu mieszkania. Z kolei, jak tylko ucichła we WSIiZie sprawa z budynkiem przy Basztowej to mówiono o szpitalu przy Słowackiego.
                  A to kiedy go wyremontują, to właściwie już nie mój problem.

Komentarz

Zamieszczone przez Ivka
                    Czy ktoś się zainteresuje dawnym szpitalem na Lipowicy. Kto odpowie za zdewastowanie budynku i doprowadzenie go do obecnego stanu? Słyszałam (jakieś 2 lata temu), że miały w tym budynku powstać mieszkania.
                    Codziennie przechodzę koło szpitala i widzę tylko kolejne szyby powybijane.
                    Myślę, że ktoś odpowiedzialny za takie wyniszczenie budynku powinien wytłumaczyć się przed sądem.
                    Co o tym sądzicie?

ROzebrać, i na żyletki ... a w tym miejscu basen zrobić

Albo pręgierz ... mam kilku kandydatów do chłosty
                    Noc była czarna jak sumienie faszysty, jak zamiary polskiego pana, jak polityka angielskiego ministra. Lecz nie ma siły na świecie, która by powstrzymała żołnierzy niezwyciężonej Armii Czerwonej, idących dumnie i radośnie wyzwalać z burżuazyjnego jarzma swych braci: chłopów i robotników całego świata - Lejtnant bohaterskiej Armii Czerwonej,Michaił Zubow

Kontakt :

MOTOSERWIS - MOTOPOWER :

Komentarz

Wczoraj tamtędy przejeżdżałem i dzisiaj. Widzię, że prace pięknie postępują wźieli sie za robotę...
                      "Zawsze są dwa uda albo się uda albo się nie uda :D" .:POzdrawiam:.

Komentarz

Zamieszczone przez rafalgil
                        ROzebrać, i na żyletki ... a w tym miejscu basen zrobić
                        Basen mają zamiar albo powiększyć, ten który jest, albo wybudować przy szkole nr 16

Komentarz

Dowiedziałem się od pewnego pana z Ministerstwa Sportu, który pracuje w departamencie zajmującym się budowa nowych obiektów sportowych, że budowa przyzwoitego basenu 25 metrowego kosztuje w granicach 8 - 10 mln złotych. Dlatego nie jest to aż tak bardzo wygórowana suma, której (chociaż połowę) miasto powiatowe nie mogłoby wysupłać z funduszy unijnych.

Komentarz

A wiecie może coś na temat Sali Gimnastycznej która znajduje się obok Szpitala?

Komentarz

Zamieszczone przez Loleks Zobacz posta
                              A wiecie może coś na temat Sali Gimnastycznej która znajduje się obok Szpitala?
                              Ma być tam sala gimnastyczna dla mieszkańców bloku.

Komentarz

Pracuję...
                              X