REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Darmowy internet Wi-Fi w P-ślu ?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ruzyk
    odpowiedział(a)
    Odp: Darmowy internet Wi-Fi w P-ślu ?

ZSEIO (4 LO) również posiada WiFi, silny sygnał i duże prędkości (przy 3 kreskach na laptopie, miałem transfer +800kb/s)

Krążą również pogłoski, jako iż każde KFC ma własne WiFi to i Sanowa chce swojej sieci bezprzewodowej zasięg zwiększyć

Zostaw komentarz:

• Metios
    odpowiedział(a)

Gimnazjum nr5 nad Sanem - jest internet
    II LO - bardzo silny sygnał, niektórzy z tego co słyszałem nawet w blokach obok odbierają

Zostaw komentarz:

• kubalek95
    odpowiedział(a)

W galerii jest darmowa sieć, łapałem ją w okolicy Empik>Kaufland>Media Expert

Zostaw komentarz:

• Dataz
    odpowiedział(a)

Potwierdzam, że w Sanowej, jedynie w okolicy tej kawiarni, która jest naprzeciw Deichmanna działa Hotspot, transfer koło 1mbps
    Poza tym warto szukać po mieście, bo ludzie nie zabezpieczają swoich sieci.
    Kiedyś na przystanku na jagiellońskiej i okolicy działał punkt dostępu z Alfy, teraz jakoś jest ciężko.

Zostaw komentarz:

• ladovnik
    odpowiedział(a)

Z takich pomniejszych obszarów w mieście, to wiem, że Wi-Fi darmowe jest na terenie IV Technikum, Gromady, Kawiarni Libera oraz ponoć w Galerii Sanowej.

Zostaw komentarz:

• Złodziej
    odpowiedział(a)

chyba w okolicach rynku wlasnie jest ale jakos tlumow z laptokami to nie widzialem

Zostaw komentarz:

• ladovnik
    rozpoczął temat Darmowy internet Wi-Fi w P-ślu ?

Darmowy internet Wi-Fi w P-ślu ?

Witam. Gdzieś kiedyś słyszałem o planach stworzenia darmowego internetu bezprzewodowego (Wi-Fi) na terenie Przemyśla, obejmującego początkowo tylko rynek i obszar Mickiewicza, a potem więcej. Czy coś takiego zostało zrealizowane? Podobno w Rzeszowie mają darmowe Wi-Fi w centrum miasta.

Pozdrawiam,
    ladovnik
Pracuję...
X