REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Pizzeria - Jutrzenka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• n0rek
    odpowiedział(a)
    Odp: Nowa Pizzeria - Jutrzenka

Sam fakt ze pracowal w Papryczkach zacheca do odwiedzenia, ja na pewno w tym tygodniu sprobuje.

Zostaw komentarz:

• HenryT
    odpowiedział(a)

Potwierdzam, Szczepan potrafi !!!

Zostaw komentarz:

• PiwaRegionalne
    odpowiedział(a)

pizza jest cieniutka - bardzo, tylko brzegi sa zaokrąglone i grubsze, Szczepan jak z nim rozmawiałem stawia na dobre skladniki i np: daje na spod pizzy ser a na niego dopiero układa dodatki, uważa że dobre skladniki nie chowa sie pod serem tylko eksponuje.

Zostaw komentarz:

• yankes_69
    odpowiedział(a)

Czy jest to włoska pizza (taka jak w papryczkach/LaCoście) czy typowo polsko/amerykański placek z grubym ciastem?

Zostaw komentarz:

• PiwaRegionalne
    rozpoczął temat Nowa Pizzeria - Jutrzenka

Nowa Pizzeria - Jutrzenka

W Tomaszewskiej otworzono na nowo pizzerie, jakies 4 dni temu. Nie jest to juz ta sama pizzeria ktora była tam przedtem, tym razem pizzę opracował i wykonuje Szczepan (rozpoznawalny po sporej posturze i dlugich włosach) ktory nie dość że jest dobrym kucharzem to jeszcze ma ponad półroczne doświadczenie w robieniu pizzy, dodam tylko że pizza jest bardzo smaczna i w promocji kosztuje 7.5 :D paru znajomych juz sprobowało i byli bardzo zadowoleni.

Minusy:

1. ulotki z pizzeri nie mają telefonu ani adresu, tylko nazwe pizzerni.

2. pizzeria jest czesto zamykana nawet o 15stej "z braku klientow" czyli o godzinie w ktorej wielu ludzi konczy pracę i zjedliby pizze. To niestety nie jest kiepski dowcip, ktos kto jest odpowiedzialny za zarzadzanie pizzeria zamyka ja w roznych godzinach a nie o tej o ktorej ma byc zamknieta czyli o 22giej - szanowny panie, nie tak sie robi interesy i buduje marke firny :( od ponad 2 miesięcy siedzę w sklepie do 22giej, nigdy nie zamknąłem wcześniej i nigdy nie miałem dnia wolnego, zamykanie randomowe jest nie do pomyslenia - zwłaszcza jeśli rozkręcamy interes.

Tyle minusów. Goraco zachęcam do spróbowania pizzy w jutrzence jesli uda się wam trafić i będzie otwarta i będzie w niej Szczepan - na pewno dostaniecie rewelacyjna pizzę za extra cenę.

j.n.

ps.: pizza jest pieczona na kamieniu, obok palą się drewniane polanka ktore ogrzewaja cały piec, wszystko widać - jak dla mnie rewelacja.
Pracuję...
X