REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najlepsza obsługa w Galerii Sanowej

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Najlepsza obsługa w Galerii Sanowej

Napiszcie, gdzie Waszym zdaniem jest najlepsza a gdzie najgorsza obsługa w sklepach znajdujących się w Galerii Sanowej?

Odp: Najlepsza obsługa w Galerii Sanowej

obsługa parkingu najlepsza

Komentarz

mi tam najbardziej przypadła do gustu obsługa schodów ruchomych

Komentarz

liczyłem na bardziej poważne odpowiedzi. Pytałem o obsługę w SKLEPACH

Komentarz

obsługa "nie chce ale musi", czyli brak motywacji(czyt. niska pensja)

Komentarz

OK. ale w jakim sklepie? Pytanie ma na celu sprawdzenie gdzie można otrzymać najbardziej fachową pomoc a gdzie lepiej nie wchodzić.
            Dodam, iż sam osobiście lubię "biegać" po sklepach i bardzo razi mnie brak zainteresowania brak fachowej wiedzy czy wręcz "piekielność" sprzedawców.
            najmilej zaskoczył mnie, jak na razie, sklep 4F z odzieżą sportową. Mogę śmiało polecić, zawsze chętnie pomagają.

Komentarz

Ciekawe pytanie. Tylko po co? Skoro biegasz po sklepach, to wiesz jak to wygląda...

Komentarz

Zamieszczone przez SSIK Zobacz posta
                Ciekawe pytanie. Tylko po co? Skoro biegasz po sklepach, to wiesz jak to wygląda...
                Po co? Aby rozpocząć dyskusję, podzielić się opiniami, dowiedzieć się co w tym temacie sądzą inni... Post został założony w tym samym celu co niniejsze forum (i inne podobne). Ale widzę, że większość użytkowników albo nie ma nic do powiedzenia albo guzik ich to obchodzi. Przykre.

Komentarz

do powiedzenia mam to i owo ale ..... guzik mnie to obchodzi

Komentarz

chcez poznac zdanie ludzi odwiedzajacych a pozniej pewnie zlapiesz za tylki te osoby co tam pracuja i na zbity pysk co nie?:D

Komentarz

Mnie wnerwia pytanie ; w czym mogę pomóc ? Jak coś będę chciał to przywołam Jana .

Komentarz

Ogólnie jest miło, i nie mam większych zastrzeżeń. W New Yorker trochę denerwująca jest ochrona, pan ciągle chodzi i patrzy się na ciebie tak jakbyś chciał coś ukraść, ale nie jestem na niego zły. To jego praca
                        powoly bo sie rozpierdo*y

Komentarz

To jeszcze nic, za głupotę roku uważam zmuszanie kasjerów Kauflanda do pytania ..................CZY ZAKUPY SIĘ UDAŁY?

Ciekawe co za kretyn to wymyślił, czy w każdym Kauflandzie tak jest? Czy tylko u nas jakiś "spec" po zarządzaniu wymyślił, że takie sztuczne spoufalanie się z klientami przyniesie pozytywny skutek. Szczerze mówiąc, ilekroć słyszę to durne pytanie, to nie wiem co mam odpowiedzieć. Pierwsze co mi się ciśnie, to, że się ***** nie udały bo jestem bańkę w plecy i gówno kupiłem.. ale później sobie myślę, że kasjer ma to gdzieś, tylko jakiś baran kazał mu się pytać.

@
                          Blanchard: Jest Ci przykro bo nie trafiłeś na idiotów, którzy zagrają w Twoją gierkę? Ciężko mi uwierzyć, że ktoś przy zdrowych zmysłach robi dla siebie badanie opinii. Więc albo jesteś wariatem albo ktoś Ci to zlecił. Stawiam na to drugie, zwłaszcza że trochę Cię zdradziło sformułowanie "Pytanie ma na celu sprawdzenie gdzie można otrzymać najbardziej fachową pomoc a gdzie lepiej nie wchodzić.". Więc przedstaw się jeszcze raz grzecznie (bo zapomniałeś o tym), zapytaj o co Ci chodzi, do czego Ci to potrzebne a opinie o użytkownikach tego forum zachowaj dla siebie.

PS. Może Ty jesteś tym specem od marketingu z Kauflandu?

Komentarz

Cóż, najwidoczniej jestem wariatem, gdyż post założyłem w celu zaspokojenia swojej ciekawości oraz rozwinięcia dyskusji na powyższy temat.

Co się tyczy Kauflandu, faktycznie - pytanie denerwuje i jest okropnie sztuczne. Kiedyś mój znajomy postanowił sprawdzić jak obsługa zareaguje na negatywną odpowiedź. Otóż, jak odpowiedział, że nie jest zadowolony... kasjerka w ogóle nie zareagowała.

Tak, niestety jest to klasyczny przykład, jak wzorce zachodnie przenosi się na nasz grunt i nie wytłumaczy kasjerom po co to wprowadzają, tylko każą wykuć formułkę i powtarzać. Podobnie jest w Biedronce: "Reklamóweczkę podać?". I tak do każdej osoby podchodzącej z zakupami.

PS. RODOOS nic mnie nie zdradziło i nie gram w żadne gierki. Dziwi mnie takie podejście. Ale cóż, jestem na tym forum nowym użytkownikiem i zaczynam się domyślać, że ostrożność w wyrażaniu opinii to norma.
                            Po drugie: nawet jakby ktoś mi to zlecił (a tak nie jest) - co by to zmieniło? Forum to forum - założono go właśnie do badania opinii publicznej.
                            POZDRAWIAM

Komentarz

Jesli jestesmy przy Kauflandzie...
                              Kiedys zostalem zatrzymany po wyjsciu z kasy przez pseudo-ochrone tego sklepu z tekstem "pojdzie pan z nami na przeszukanie". Bardzo sie zdziwili jak uslyszeli ze nigdzie nie ide i zeby wzywali policje. Pani ochroniarz zaczerwienila sie do granic mozliwosci zaczela krzyczec, wzywac pomoc, straszyc karami i kierownikiem. Chciala mnie tez zatrzymac ze nie mam paragonu za cole i batona, wzywaly kasjerke itd. Ochraniarka nie przedstawila sie kim jest, dlaczego jestem zatrzymany, nie chciala zadzwonic na policje itd. Strzsznie nieprzyjemna sytuacja. Oczywiscie zebral sie tez tlumik gapiow szukajacy sensacji. Skonczylo sie tym ze wezwala ochrone "galerii", przy nich to ja zadzwonilem na policje (policja powiedziala ze to ochrona musi ich wezwac a jak nic nie ukradlem to moge juz isc i nie moga mnie trzymac bez powodu). Pani pozniej niby przepraszala za zatrzymanie i mowila ze kamery cos zarejestrowaly ze dziwnie sie zachowuje w sklepie!
                              Generalnie odechcialo mi sie dalszych zakupow, ale nastepnym razem chyba bede walczyl o swoje sadowo za takie bezpodstawne zatrzymania.

Ogolnie - nie polecam miec do czynienia z pseudo-ochrona sklepu Kaufland. Bardzo nieprofesjonalnie!

pozdr
                              opolanin

Komentarz

Pracuję...
                              X