REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radca prawny

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Radca prawny

Cześć nie orientujecie się czy w Pśl jest darmowy radca prawny. ?? Chce się tylko dowiedzieć czy umowa zawarta elektronicznie , oczywiście na umowie widnieją podpisy (mój i przedstawiciela biura) Jest prawnie ważna. Czy w razie jakiejkolwiek bidy mogę potem ją wykorzystać w Sądzie. Oczywiście biuro wydaję się , okej nie znalazłem zbytnio negatywnych ocen na jego temat. No ale jak pisałem czy nie orientujecie się w temacie radcy prawnego ??!!

Odp: Radca prawny

Hej. Z tego co się orientuje to nie ma takowego (obym się mylił) ale bardzo często np w Nowinach albo w Radiu Rzeszów są takie akcje, że porady radcowskie za free. Wystarczy wówczas zadzwonić. Kwestia tylko czy masz czas czekać. Gdzieś kiedyś w Wyborczej była również taka akcja ale cholerka napewno nie mam już tej gazety z nr telefonu.
    You will never walk alone...!

Komentarz

Darmowych porad pranych udziela poradnia diecezjalna przy parafii Św. Trójcy (mały budyneczek od strony Sanu). Nie tak dawno porady prawne w swoim biurze reklamowali przemyscy Posłowie PO, więc do wyborów pewnie będą działali
      Sprecyzuj może co znaczy, że umowę zawarłeś elektronicznie.

Komentarz

Zamieszczone przez naphozord Zobacz posta
        Cześć nie orientujecie się czy w Pśl jest darmowy radca prawny. ?? Chce się tylko dowiedzieć czy umowa zawarta elektronicznie , oczywiście na umowie widnieją podpisy (mój i przedstawiciela biura) Jest prawnie ważna. Czy w razie jakiejkolwiek bidy mogę potem ją wykorzystać w Sądzie. Oczywiście biuro wydaję się , okej nie znalazłem zbytnio negatywnych ocen na jego temat. No ale jak pisałem czy nie orientujecie się w temacie radcy prawnego ??!!

Jeżeli posłużyłeś się kwalifikowanym podpisem elektronicznym to jest ważna. Jeżeli nie, to możesz ją sobie... w każdym razie łatwo ją podważyć.

Poczytaj to: http://www.eporady24.pl/zawarcie_umo...7,110,707.html

Komentarz

Jeśli chodzi o poradnię przy św. Trójcy to teraz jest przerwa wakacyjna. Ale od września powinni działać normalnie - w każdą środę od 17 do 19.

Komentarz

Pracuję...
          X