REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bowling Club "JAPA"

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Bowling Club "JAPA"

A ktoś wie jak tam było na sylwestra? wiem,że organizowali i że nie było już miejsc.Ciekawi mnie czy była taka sama porażka organizacyjna jak rok temu...

Komentarz

Zamieszczone przez JonyzOklahomy Zobacz posta
      Chciałem przestrzec przed tym klubem a raczej jego ochroniarzami, byłem tam raz 29 grudnia i to co widziałem bardzo mi się nie spodobało, ochrona sprowokowała i wyrzuciła ośmioro dorosłych ludzi w tym cztery kobiety grających w kręgle. A z tego co słyszałem poszło o to, że nie chcieli zapłacić wstępu na "imprezę", po 21:00. Dziwi mnie ta cała sytuacja, dlaczego mieli płacić dodatkowo, skoro chcieli dokończyć grę i wyjść. Byłem blisko całej sytuacji, nie chciano wydać im ich rzeczy, poturbowano ich, zaczęto dusić i wyprowadzono siłą na zewnątrz, bez kurtek i płaszczy... Jakaś chora akcja! Gdy podszedłem do ochroniarza i powiedziałem, że ludzie wszystko widzą jak "profesjonalnie" się zachowują, to nie przytoczę słów jakie usłyszałem. Mam nadzieję, że Ci wyrzuceni ludzie tak tego nie zostawią i sprawa znajdzie się w sądzie.
      Przestrzegam przed tym miejscem!

O ile wiem odrazu Ci ludzie zgłosili sprawe policj, obdukcje itp. Z tego co wiem sprawy nie maja zamiaru zostawic i mozoliwe ze juz jest w prokuraturze. Wlasciciel jest kolesiem ktory niczego sie nie nauczy. Zycze jeszcze gorszego bilansu na minus niz obecnie

Dołącz do mnie:

Komentarz

Byłam ostatnio w kręgielni Chochlik przy ulicy Krakowskiej. Świetna atmosfera, właścicielka chodzi i rozmawia z ludźmi, doradza, mogę śmiało polecić, z pewnością tam jeszcze pójdę. Zastanawiałam się nad Japą, ale przypomniałam sobie negatywne opinie tutaj przeczytane

Komentarz

Zamieszczone przez baja Zobacz posta
          Byłam ostatnio w kręgielni Chochlik przy ulicy Krakowskiej. Świetna atmosfera, właścicielka chodzi i rozmawia z ludźmi, doradza, mogę śmiało polecić, z pewnością tam jeszcze pójdę. Zastanawiałam się nad Japą, ale przypomniałam sobie negatywne opinie tutaj przeczytane
          A kiedy byłaś? My chcieliśmy iść 28 grudnia, to dziewczyna, która odebrała telefon (z resztą ciężko trybiąca) powiedziała, że lokal jest zamknięty do odwołania.

Komentarz

ja tam byłem rok temu ogólnie spoko miejsce tylko 2 tory na kręgle to troche mało żeby to nazywać "kręgielnią". Ogólnie to jest to taka karczma z 2 torami do gry.

Komentarz

Zamieszczone przez malybobek Zobacz posta
              A kiedy byłaś? My chcieliśmy iść 28 grudnia, to dziewczyna, która odebrała telefon (z resztą ciężko trybiąca) powiedziała, że lokal jest zamknięty do odwołania.
              Byłam 5 stycznia i wszystko było czynne

Komentarz

Wie ktoś kto jest odpowiedzialny za fanpejdża tego przybytku na facebooku ? Jeżeli klub jest prowadzony na równie niskim poziomie co admin tego to nie polecam, wręcz odradzam chyba że sie jest na takim samym poziomie bezmózgowia.
                Pray to your god, open your heart
                Whatever you do, be afraid of the dark
                Cover your eyes, the devil inside
                One night of the hunter
                One day I will get revenge
                One night to remember
                One day it'll all just end, oh

Komentarz

Pracuję...
                X