REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie kupię pożądny kabel UTP,FTP,STP?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gdzie kupię pożądny kabel UTP,FTP,STP?

Witam,

Mógłby ktoś polecić jakiś sklep w Przemyślu, w którym zakupię na metry przewód UTP(zwykła skrętka ethernetowa), FTP albo STP kat.5e albo 6 typu drut?
    Zależy mi na tym, aby przewód był czystą miedzią (Cu-Cu), Madex robi dobre kable.

Odp: Gdzie kupię pożądny kabel UTP,FTP,STP?

Największy wybór jest chyba w hurtowni Grodno (dawny Ostel), w Morsie albo w Castoramie.

Komentarz

Mógłbyś podać adresy w/w sklepów? (oprócz Castoramy)
      Co do kabli podanych w pierwszym poście to polecałbym raczej sklepy komputerowe, a nie budowlane. Apollo,Komputronik itp.

Komentarz

W Vobisie nie polecam z własnych doznań. Mają tam przewód(jak ja kupowałem) nie z miedzią a z jakimś stopem, przewód było trudno zacisnąć we wtyku.

Komentarz

Hehe, kiedyś w Vobisie poprosiłem o "linkę" utp, dostałem kabel ftp "no bo ma linkę w środku" ;]

Mógłbyś podać adresy w/w sklepów? (oprócz Castoramy)
          Co do kabli podanych w pierwszym poście to polecałbym raczej sklepy komputerowe, a nie budowlane. Apollo,Komputronik itp.
          Grodno jest na Bohaterów Getta 63 a Mors na Konopnickiej 25

Komentarz

W Fobosie jeszcze spytam. Niektóre osoby nie znają różnicy między linką a drutem UTP, tak jest prawda...

Komentarz

Ja dla odmiany kilka miesięcy temu szukałem "linki". We wszystkich sklepach komputerowych w których byłem (Apollo, Infores, Komputronik, Zeto, Tel-Komp) oraz w elektroniku koło dworca PKP jak już mieli kabel Ethernet to mieli właśnie tylko drut. W Infores się nawet pomylili i sprzedali mi drut zamiast linki - następnego dnia musiałem kabel zwracać. Więc obowiązkowo trzeba sprawdzić co sprzedają. Linkę znalazłem dopiero w elektroniku "Omega" na ul. bpa. Glazera 4.
              Kable Madex widziałem na stronie www Infores po około 2 zł za metr, chociaż nie wiem czy nie są na zamówienie - a wtedy pewnie trzeba by kupić większą ilość.

Komentarz

Kupię 100m madexa i będzie ok, w Inforesie, mam po drodze ze szkoły.

Komentarz

Pracuję...
                X