REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Montaż anten satelitarnych

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Montaż anten satelitarnych

Witam,

Możecie polecić kogoś z Przemyśla do montażu i ustawienia anteny satelitarnej Cyfrowego Polsatu?
    Uchwyt ma oraz przewody mam doprowadzone.
    Kwestia zamontowania i ustawienia.

Korzystał ktoś z usług Intersatu? http://www.intersat.prze-mysl.pl/

Pozdrawiam.

Odp: Montaż anten satelitarnych

Jeśli masz wiertarkę aby zamontować uchwyt na elewacji (czy gdzie tam będziesz chciał) to sobie sam poradzisz. Tutaj dokładnie opisane co i jak http://telewizjanakarte.pl/fileadmin...cja_antena.pdf . Dla ułatwienia podpowiem aby wstępnie ustawić antenę na HotBirda to w pionie do góry odchylamy o 32 stopnie (jest podziałka na uchwycie), konwerter w lewo o 8 stopni a w poziomie ustawiamy w kierunku w którym słońce znajduje się o 13ej.

Komentarz

Ja mogę polecić Pana Wiesława Manieckiego, który ma swój warsztat na 3-go maja w okolicy Azymuta. Jest niebieska tabliczka koło wejścia z nr. telefonu i napisem "serwis rtv" czy coś takiego. Gość jest nieziemsko profesjonalny, wpada z własnym sprzętem, ma profesjonalny miernik za kilka stów, dzięki czemu talerz będzie bardzo dokładnie ustawiony.
      Ale to tylko wtedy jeśli kompletnie nie chcesz samemu się za to zabrać.
      Co do samego ustawienia to ja nawet to umiem i mogę to zrobić

Komentarz

jak potrzebujesz ustawic antene na hb to zaden problem. klocki sie zaczynaja przy wiekszej liczbie konwerterow. sam swego czasu szukalem speca do ustawienia mi 4 konwerterow na kilka satelit ale tak, zeby sygnal byl ma multibloku na maksa i co??? nie ma w pslu takich(wtedy nie bylo) wsyzscy albo ustawiali na hb wzglednie prosty zez na astre.

Komentarz

@hphubert polecam intersat, nawet bardzo, gosc terminowy, rzetelny i niedrogi, robil u mnie montaz z okablowaniem i ustawianiem, pozniej roznego rodzaju korekty i naprawe po burzy (antena dostala czyms i sie przestawila) i jestem bardzo zadowolony

Komentarz

TEL-KOMP tam obok Pomnika Jana Pawała II, Franciszkańska ileś tam, tylko i wyłącznie. Chłopaki wpadli godzine po telefonie, miła atmosfera dwóch panów, kawka, szmatka - hehe ;D normalne chłopaki a i przy okazji satelitkę ustawili.

Komentarz

Też polecam Pana Janusza z InterSatu, wszystko sprawnie i elegancko poustawiał, doradzi itp. Gość zna się na rzeczy i widać, że to jego pasja a nie tylko trzepanie kasiory.

Komentarz

Potwierdzam - p. Janusz jest najlepszy (ostatnio korzystałem z jego usług). Solidnie, fachowo i niedrogo.
                mam namiary:883-990-793, 503-790-793

Komentarz

Pracuję...
                X