REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serwisy komórek w naszym mieście.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Serwisy komórek w naszym mieście.

Gdzie w naszym mieście są serwisy komórek i który jest godny polecenia?
    Czy ktoś wie ile za wymianę taśmy w komórce biorą ? To tyle.. z góry dzięki za odpowiedzi.
    Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz.
    ~Julian Tuwim

Odp: Serwisy komórek w naszym mieście.

To zależy w jakim telefonie ta wymiana taśmy z materiałów powierzonych (czytaj części kupionych poza własnymi serwisami nikt nie robi raczej, my nie robimy - po prostu nie moglibyśmy wtedy dać gwarancji). cenowo od 30 zł wzwyż. Możesz podejść do SHARKY GSM na placu Legionów - tuż przy wyjściu z tunelu Dworca PKP - coś zaradzimy Powołaj się na wpis na forum - zrobię Ci dobra cenę , tylko wcześniej odezwij się na priva - jeśli taśma jest na miejscu ( a większość asortymentu jest na miejscu - do mniej typowych modeli czas oczekiwania około 2-3 dni roboczych) i w zależności od ilości telefonów danego dnia na serwisie czas oczekiwania około 30min do 2 godzin ( w zależności od modelu telefonu).

pozdrawiam

Jacek

gg: 1429307

Komentarz

hehe no i 2 rozne ceny. Jedna mniejsza przy zostawieniu telefonu do naprawy i druga wyzsza przy odbiorze. Zreszta większość znajacych sie na rzeczy ludzi potwierdzi.
      Ps. nie jestem z konkurencji

Komentarz

Byłem kiedyś w sprawie taśmy w Sharky i spotkała mnie niemiła sytuacja. Otóż mój telefon był mniej typowy i musieli ją zamówić. Po trzech dniach okazało się że problem nie leży tylko w taśmie i rozłożyli ręce. Oddając telefon w takim stanie w jakim go tam zaniosłem zażyczyli sobie 20zł za..no właśnie, za co? Chyba za starania.

P.S. To nie antyreklama, korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony poza tą sprawą z taśmą. Za niewykonaną usługę chyba nie powinno się pobierać opłat.

Komentarz

Zamieszczone przez Daugien Zobacz posta
          Gdzie w naszym mieście są serwisy komórek i który jest godny polecenia?
          http://www.zumi.pl/338667,FHU_Kom_Mi...ysl,firma.html

Komentarz

Zamieszczone przez qabriel Zobacz posta
            Byłem kiedyś w sprawie taśmy w Sharky i spotkała mnie niemiła sytuacja. Otóż mój telefon był mniej typowy i musieli ją zamówić. Po trzech dniach okazało się że problem nie leży tylko w taśmie i rozłożyli ręce. Oddając telefon w takim stanie w jakim go tam zaniosłem zażyczyli sobie 20zł za..no właśnie, za co? Chyba za starania.

P.S. To nie antyreklama, korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony poza tą sprawą z taśmą. Za niewykonaną usługę chyba nie powinno się pobierać opłat.
            Hmm. o ile już to dziesięć złotych - i klient jest zawsze uprzedzany wcześniej - pracownik ma taki obowiązek i zwykle to robi - więc myślę, że może przypadkiem uwagi na to nie zwróciłeś - na karcie przyjęcia do naprawy też to jest napisane (koszt ekspertyzy, który i tak jest symboliczny za poświęcony czas, niestety zwykle to troszkę trwa , w tym czasie można zrobić inny telefon). A tak z ciekawości - jaki to był model telefonu ? nie ukrywam ,że każda uwaga jest mile widziana - pomoże podnieść jakość usług. Na rynku jesteśmy 11 lat, staram się, żeby było jak najlepiej - no ale nie zawsze się uda A podaj mi na priva info kiedy to było - ustalę sobie z pracownikami dlaczego 20 zł - troszkę to dziwne dla mnie.

No i dziekuje za informacje i Mam nadzieję , że nadal pozostaniesz naszym zadowolonym klientem.

pozdrawiam
            Jacek

Komentarz

Zgadza się, są na Dworskiego - tyle, że właścicielem już od kilku lat nie jest Piotr Wiarski ( z którym się zresztą przyjaźnimy od wielu lat).

pozdrawiam

Jacek

Komentarz

Zamieszczone przez qabriel Zobacz posta

Prawdopodobnie za poświęcony czas kolego, ktoś musiał ten telefon rozkręcić sprawdzić i zbadać co jest. Nic nie bierze się z powietrza. Załóż własny interes i przekonaj się sam. Zawsze możesz sam pogrzebać sobie w telefonie i będziesz maił wtedy za darmo.
                Przeproście I Spieprzajcie w pis-du

Komentarz

Zamieszczone przez Kaponiera Zobacz posta
                  Zgadza się, są na Dworskiego - tyle, że właścicielem już od kilku lat nie jest Piotr Wiarski
                  Nie jest to istotne kto jest właścicielem obecnym. Serwis nadal jest na odpowiednim poziomie i jeśli się na coś umawiam to nie ma problemu z dotrzymaniem umowy oraz bezpodstawnymi pretensjami jak to bywa w Sharky GSM.

Komentarz

Ojj, rzeczywiście 10zł, sorki za pomyłkę

Komentarz

Pracuję...
                    X